Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

QUOTE(Lorute @ 2009 04 23, 10:32)
As tai mastau kaip iki Elektrenu nuvaziuot lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Ir man tokia mintis buvo doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tik laikas spaudžia žiauriai... verysad.gif
jei važiuotum, pusę visos kelionės kainos kompensuoju lotuliukas.gif thumbup.gif
QUOTE(naujute @ 2009 04 23, 10:32)
labukas rytukas mergaites  4u.gif

ta antroji tai NEREALI, dar tokios idomios nesu macius wink.gif
gal netycia demboriu pigiau yra???visu labai grazios gelytes, esat saunuoles  thumbup.gif
LORUTE kaip mano karvyte???niekas nebyra?  g.gif

vakar aleksoto maksimoj dendrobiai nobile balti tik po 10 ar pan. lt buvo!!! Pamiršau pasakyti... doh.gif prie nupigintų, bet su žiedais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 23, 10:37)
Ir man tokia mintis buvo  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  tik laikas spaudžia žiauriai...  verysad.gif
jei važiuotum, pusę visos kelionės kainos kompensuoju  lotuliukas.gif  thumbup.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ne nu jus tai pavarot lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

del nobile, noreciau mamai motinos dienos proga nupirkti, tai kazin ar dabar nupirkus nupiginta ji islauktu tos geguzes 3 biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas fanatikės biggrin.gif ,
jau ir man stogas čiuožia nuo mąstymo apie karvytes, todėl šįryt 9 val jau buvau prie gėlių bazės Kalmina Vilijampolėje. Kaip tik mamos gimtadienis sekmadienį, tai galvoju nupirksiu kažkokią orchidėją jai ir pasižvalgysiu sau karvytės. ax.gif
TAigi va kompetetingai pareiškiu, kad balti dendrobiai po 27lt - gražūs dideli,balti po du žiedstiebius, bet liko gal kokie 3 tik. Violetiniai po 17lt, ale jau irgi tik vienas bebuvo. Phalenopsiai po 15lt geros kokybės, ale jau gal tik iš 50vnt pasirinkimas.

O svarbiausia, ką man pavyko nugirsti- ŠIĄNAKT ATVYKSTA NAUJA PARTIJA ORCHIDĖJŲ.[ Matyt geru laiku užėjau, nes jaunas vyras (savininkas ar direktorius:hm ) savo draugui sakė- neimk, tikrai bus geresnių, šian parsivežu partiją, paskambinsiu, jei gausiu įdomesnių. ....Po to jie dar apie šalykus kalbėjosi biggrin.gif , tai nuėjau kitur pasidairyt, biggrin.gif ale įvarė kažkokia darbuotoja, matyt pareigos irgi aukštos biggrin.gif , nes tuoj pastrojino pardavėją, kad pavadinimas su klaidomis ir po to jau patenkinta patrynė rankas- "o kaip tuščia- ale ir gerai , bus kur ryt sustatyt naujas"
Taip kad aš atidėjau ir savo, ir mamos phalenopsio pirkimus rytdienai- važiuosiu ryte kokią 9val vėl. Jei kas iš Dainavos - galėčiau pavėžėt. mirksiukas.gif

QUOTE(Mademoisellee @ 2009 04 23, 09:32)
Sveikutes    na ir as parodysiu savo vakar dienos akcijinius pirkinukus. Zinoma, cia gal ir nebus nieko ypatingo, bet tokiu as dar neturejau   Neturiu dar orchiu plantaciju, bet jei uzsikresiu orchidomanijos visusu visko gali buti   Pastebejau, kad mane traukia ant taskeliu ir bruksneliu 

Parsinesusi geriau apziurejau, kad sita gelyte turejo 3 ziedstiebius, bet 1nas buvo nesenai nukirptas. Ji vidutinio dydzio, ziedukai ne is didziuju.
user posted image

Visos pirktos vakar maximoje po 15,99


Mikuotuke, mano raudonoji panaši į šitą, tik dydžiu didesnė, ne midi tikrai. Ar tu irgi tokią turi, ar tokia daugiau bordinę? Nes šiandien toje bazėje pamačiau ir tokių bordinių, čiut į violetumą, tai supratau, apie ką tu kalbėjai. biggrin.gif Kaina buvo 15lt.


QUOTE(Raseliuke @ 2009 04 22, 19:44)
koks grožis  wub.gif
o maniškis štai ką padovanojo

user posted image

Va tokie , tik tikrai daugiau žiedelių, visi dar žydintys, niekas neapskabyta, labai gundžiausi mamai, ale prisiminiau, kad baltą dendrobį ji turi. Taigi toje bazėje tikrai su daugiau žiedų stovėjo balti po 27lt.
Nepykit, kad vėl pricitavau su foto, ale gal aiškiau taip? g.gif
GEROS MEDŽIOKLĖS biggrin.gif , TIKIUOSI PADĖJAU 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snickers: 23 balandžio 2009 - 10:10
QUOTE(naujute @ 2009 04 23, 10:32)
ta antroji tai NEREALI, dar tokios idomios nesu macius wink.gif

As irgi dar nebuvau tokios maciusi, labai ja dziaugiuosi wub.gif

Vakar Akropolyje nusipirkau ligoniuke uz 4,99. Geltonos dar neturejau tai jeigu pavyks man ja isaugoti turesiu ir geltona phalika smile.gif

Cia visu ugiu
user posted image

Kiek apziurejau isoreje saknys gan grazios, kai kurios augina naujas ataugeles. Kas viduje pasiziuresiu siandien...
user posted image
user posted image

Man kaip pirmakursei orchideju auginime bus puiki medziaga praktiniams uzsiemimams biggrin.gif Tikiuosi jei kils klausimeliu man padesite, kad nereiketu antra karta kurso kartoti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 23, 10:32)
LORUTE kaip mano karvyte???niekas nebyra?  g.gif

Karvyte stovi graziai thumbup.gif Viena pumpureli bando praskleisti wub.gif Niekas kol kas nebyra schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 23, 10:39)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ne nu jus tai pavarot  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

del nobile, noreciau mamai motinos dienos proga nupirkti, tai kazin ar dabar nupirkus nupiginta ji islauktu tos geguzes 3 biggrin.gif

Oi, kad nežinau, geriau gal tada iš bazės tikrai padorų nupirkti, nes tie su keliais žiedeliais?
snickers, supainiojai oncidiumus su dendrobiais lotuliukas.gif dendrobių kur po 27 lt mes turim, dabar oncidiumų ieškom (pas as_rutak nuotraukoj, įdėtoj porą trejetą psl atgal) mirksiukas.gif

O čia, jei išvažiuočiau iki to laiko, kai priplepėsit -
NAUJA TEMA
http://www.supermama...?...438700&st=0


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 23, 10:37)
Ir man tokia mintis buvo  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  tik laikas spaudžia žiauriai...  verysad.gif
jei važiuotum, pusę visos kelionės kainos kompensuoju  lotuliukas.gif  thumbup.gif

Siandien jau nenuvaziuosiu, nebera laiko, cia butu geriausiai is pat ryto susiorganizuot kelione biggrin.gif

As-rutak tu gyveni Elektrenuose?
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 23, 10:53)
Karvyte stovi graziai thumbup.gif Viena pumpureli bando praskleisti wub.gif Niekas kol kas nebyra schmoll.gif

dziaugiuosi tada thumbup.gif
Atsakyti
Tiesa, jei snickers neduoda mintys apie karvytę ramiai gyventi, tai aš galvoju apie orchipaką nuolat doh.gif
na, įsivazduokit, prieš miegą "konstruoju" mintyse savadarbį orchidariumą, šiaip taip užmiegu, naktį kokią 3 val truputį pabundu, kad ant kito šono persiversčiau, tuo pačiu apmąstau, kuo pakeisti radiatorius, kuomet dar nebus prasidėjęs šildymo sezonas...
Paryčiais vėl versdamasi visgi galvoju - geriau būtų skaidrus inkubatorius mažiukams orchiukams ar matinis, praleidžiantis šviesą...? doh.gif
Žodžiu.... schmoll.gif diagnozė aiški schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 23, 10:59)
Tiesa, jei snickers neduoda mintys apie karvytę ramiai gyventi, tai aš galvoju apie orchipaką nuolat  doh.gif
na, įsivazduokit, prieš miegą "konstruoju" mintyse savadarbį orchidariumą, šiaip taip užmiegu, naktį kokią 3 val truputį pabundu, kad ant kito šono persiversčiau, tuo pačiu apmąstau, kuo pakeisti radiatorius, kuomet dar nebus prasidėjęs šildymo sezonas...
Paryčiais vėl versdamasi visgi galvoju - geriau būtų skaidrus inkubatorius mažiukams orchiukams ar matinis, praleidžiantis šviesą...?  doh.gif
Žodžiu....  schmoll.gif  diagnozė aiški  schmoll.gif

lotuliukas.gif Tavo liga stipriai pazengusi lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Snickers, o tu važiuosi ryt į vilijampolės bazę?
Lorute, gal maunam ten kuo anksčiau? (man 8:30 baigiasi darbas, būčiau laisva), galėtume truputį naujienų pamedžioti, jei jau snickers tokių gerų prisakė bigsmile.gif gal oncidiumų rastume ax.gif
Atsakyti
QUOTE(snickers @ 2009 04 23, 10:46)
Labas rytas fanatikės biggrin.gif ,
jau ir man stogas čiuožia nuo mąstymo apie karvytes, todėl šįryt 9 val jau buvau prie gėlių bazės Kalmina Vilijampolėje.

as kai tu pavadinimu firmu nezinau, tai paklausiu durno klausimo, kalmina tai cia ta prie veterinarkes kur??? g.gif ar ta kur krantinej?
Atsakyti