Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

va, sudėjau ir aš gėlytes į vieną vietą

http://public.fotki....glyts/mano-gls/
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 04 23, 10:01)
tai ji ne kazkur salia onkologinio kliniku?  g.gif

lotuliukas.gif Oi as ne taip supratau lotuliukas.gif
Ten salia onkologinio kliniku masinu aiksteles, reikia pries pat ta aikstele pasukti i kaire ir dar pavaziavus kairej pusej bus kazkoks plytu namas, tai va ten 4u.gif
As pati nebuvau, cia man taip nupasakojo kita forumiete mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mane SM durniuoja, tai matau foto, tai ne doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 23, 09:06)
lotuliukas.gif Oi as ne taip supratau lotuliukas.gif
Ten salia onkologinio kliniku masinu aiksteles, reikia pries pat ta aikstele pasukti i kaire ir dar pavaziavus kairej pusej bus kazkoks plytu namas, tai va ten 4u.gif
As pati nebuvau, cia man taip nupasakojo kita forumiete mirksiukas.gif

Lorute, aciu tau labai labai 4u.gif lekiu apsiziureti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 23, 10:08)
Pas mane SM durniuoja, tai matau foto, tai ne  doh.gif

Man irgi kartais nerodo g.gif
Papildyta:
QUOTE(axara @ 2009 04 23, 10:09)
Lorute, aciu tau labai labai  4u.gif  lekiu apsiziureti  bigsmile.gif

Oi tai lauksim naujienu thumbup.gif Pranesk jei grazuoliu oncidiumu pamatysi, arba ta Ludisia raudonais lapais wub.gif thumbup.gif Ar siaip kazka neregeto uzmatysi bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 23, 09:43)
Vos nenumiriau pamacius koks tos vidurines grozis blink.gif  blink.gif  bigsmile.gif Kurioj maximoj cia tokiu groziu uzveze? bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif


Cia Hyper Maximoj 4u.gif Nuvaziavau vakar kaip lunatine 22:30 pasiziureti gal bus kokiu orchyciu... ogi ziuriu blink.gif stovi vienas stelazas jau prarinktas, o kitas visas pilnas nei viena gele nepaimta thumbup.gif Pradejau ratais lakstyt apie ta stelaza galvoju kaip dabar isisrinkt tuo labiau kad as ju nedaug turejau tai norejosi prisirinkti ivairiu spalvu doh.gif Isirinkau 5 paskui atmetimo budu pasilikau 3, o dabar gailiuosi kodel visu nepaemiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mademoisellee @ 2009 04 23, 10:14)
Cia Hyper Maximoj  4u.gif  Nuvaziavau vakar kaip lunatine 22:30 pasiziureti gal bus kokiu orchyciu... ogi ziuriu  blink.gif  stovi vienas stelazas jau prarinktas, o kitas visas pilnas nei viena gele  nepaimta  thumbup.gif  Pradejau ratais lakstyt apie ta stelaza galvoju kaip dabar isisrinkt tuo labiau kad  as ju nedaug turejau tai norejosi prisirinkti ivairiu spalvu  doh.gif  Isirinkau 5 paskui atmetimo budu pasilikau 3, o dabar gailiuosi kodel visu nepaemiau  lotuliukas.gif

Ech kaip as tau baltai pavydziu ax.gif Siandien jau neverta net vaziuoti, bus visos isrankiotos unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Raseliuke @ 2009 04 23, 10:05)
va, sudėjau ir aš gėlytes į vieną vietą

http://public.fotki....glyts/mano-gls/

Labai labai grazios gelytes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 23, 10:18)
Ech kaip as tau baltai pavydziu ax.gif Siandien jau neverta net vaziuoti, bus visos isrankiotos unsure.gif


Manau dar ne velu, jei pastate geles tik pacioj darbo pabaigoj tai gal dar labai ju neprarinko... Bet reiketu paskubeti, nes per pietus bus zmoniu antpludis ir tikrai gali jau but isrinkta. O gal siandien dar viena stelaza atveze... Gal man reiketu per pietus nulekt g.gif
Atsakyti
Man jau reik kuo toliau laikytis nuo tu maximu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 23, 10:27)
Man jau reik kuo toliau laikytis nuo tu maximu biggrin.gif

Aš irgi šiandien iki akropolio turėsiu progą nueiti, bet į hyper maximą, nors galėčiau, nevažiuosiu, nes jau gana, oi gana doh.gif net ten tikrai yra tikimybė, kad kažką pamatysiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 23, 10:30)
Aš irgi šiandien iki akropolio turėsiu progą nueiti, bet į hyper maximą, nors galėčiau, nevažiuosiu, nes jau gana, oi gana  doh.gif  net ten tikrai yra tikimybė, kad kažką pamatysiu  doh.gif

As tai mastau kaip iki Elektrenu nuvaziuot lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
labukas rytukas mergaites 4u.gif
QUOTE(Mademoisellee @ 2009 04 23, 09:32)
Sveikutes  4u.gif  na ir as parodysiu savo vakar dienos akcijinius pirkinukus. Zinoma, cia gal ir nebus nieko ypatingo, bet tokiu as dar neturejau  ax.gif Neturiu dar orchiu plantaciju, bet jei uzsikresiu orchidomanijos visusu visko gali buti  biggrin.gif  Pastebejau, kad mane traukia ant taskeliu ir bruksneliu  lotuliukas.gif

ta antroji tai NEREALI, dar tokios idomios nesu macius wink.gif

QUOTE(axara @ 2009 04 23, 10:09)
Lorute, aciu tau labai labai  4u.gif  lekiu apsiziureti  bigsmile.gif

gal netycia demboriu pigiau yra???


visu labai grazios gelytes, esat saunuoles thumbup.gif
LORUTE kaip mano karvyte???niekas nebyra? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naujute: 23 balandžio 2009 - 09:34