Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

QUOTE(naujute @ 2009 04 22, 12:52)
sveikutyes, plepses  4u.gif
axara, ant cimbu patrauke???? biggrin.gif

na manasis tai jau baigia nuzydeti, dar nemeta ziedu, bet turiu toki itarima,kad jau nebeilgai zydes, gal dar koki menesiuka isstenes, nes siaip ziedai tokie pasikeite, kai kurie ziedlapiai pasiraite ir pan..o siaip tai jie mane labai labai zavi smile.gif kokie grazuuus ziedai! bigsmile.gif o dabar ieskau nedidelio dovanu smile.gif na niekas negali zinoti,kad ir sau neprigriebsiu biggrin.gif
Atsakyti
Pasirodau:
Šios dienos pirkinys ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Raseliuke @ 2009 04 22, 19:44)
koks grožis  wub.gif
o maniškis štai ką padovanojo

user posted image

gerisss nerealiai
wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 22, 17:09)
drinks_cheers.gif Galiu palaikyti tau mirksiukas.gif
Tikiuosi jai nieko neatsitiks iki to laiko doh.gif Istraukti ja is to maiselio ar palikti jame? Gal visai jai gerai tame maiselyje, bet jau negalesiu apipurksti ir kazi kaip tos saknys is apacios kvepuoja g.gif Naujute kaip siulytum? Istraukt ar palikt? 4u.gif

lorute, palik gal celofane, man bus lengviau paskui namo veztis wink.gif

QUOTE(as_rutak @ 2009 04 22, 18:39)
o va ka man MB namucio partempe wub.gif  wub.gif  wub.gif
jau kaip fainaiiiiiuser posted image

isbuciuociau vyra uz tokia gele wub.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 22, 22:14)
lorute, palik gal celofane, man bus lengviau paskui namo veztis wink.gif


Ok mirksiukas.gif Palieku taip kaip yra, nepurskaliosiu nieko, lai stovi sau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif
Atėjo pagaliau pavasaris ir ant mano palangės, o kadangi čia gyrimosi tema, tai nusprendžiau ir pasigirti tuom smile.gif Atrodo mano gėlytės pagaliau pajuto pavasarį ir visos sukruto - jei ne žiedelius, tai lapuką naują arba šaknis leidžia blush2.gif o jau buvau išsigandus kad turėsiu salotų palangę, tai nusipirkau vieną žydinčią, bet žiūriu ir kitos atsigavo, net ta kurią jau mintyse beveik palaidojus buvau, žiūriu vakar - ogi ji man lapuką kiša lauk, nesiruošia dar mirt bigsmile.gif

http://public.fotki....s/p1030088.html

ne stebuklas aišku mano ta palangė lyginant su rimtom ligonėm (TIK 7 Phal) bet užtad džiaugiuosi - gal pagaliau būsiu išmokus jas augint smile.gif

Beje, kas nežinojo, Rimi dabar Phalenopsiai po 19,90 (čia bent jau Šiauliuos), tik didžiausia bėda kad labai mažai jų buvo, tai per pirmą dieną visus gražuolius išgraibstė (aišku aš pramiegojau doh.gif ), tikiuosi dar užveš, nes buvo tikrai labai gražių spalvų ir atrodo visai sveikutėliai thumbup.gif
Atsakyti
verysad.gif Ir vėl pražiopsojau užvežimą į akropolio maximą verysad.gif O šiandien jaučiu jau visos įdomiausios gėlytės išgraibstytos
Atsakyti
QUOTE(Tessa_i.p. @ 2009 04 22, 20:45)
Pasirodau:
Šios dienos pirkinys  ax.gif

user posted image

Tessa, jos spalva tarsi išblukus? bigsmile.gif aš tokią tik paprastą, ne peloric parsitempiau, labai sužavėjo tokia keista blanki spalva ir švelnūs žiedlapiai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(as_rutak @ 2009 04 22, 18:39)
o va ka man MB namucio partempe wub.gif  wub.gif  wub.gif
user posted image
user posted image
jau kaip fainaiiiiiuser posted image

Labai prašau, sužinok, iš kur???? bigsmile.gif blink.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(negative @ 2009 04 23, 02:04)
Sveikos visos  4u.gif
Atėjo pagaliau pavasaris ir ant mano palangės, o kadangi čia gyrimosi tema, tai nusprendžiau ir pasigirti tuom smile.gif

O jau ta pirmoji kokia grazi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(negative @ 2009 04 23, 02:04)
Sveikos visos  4u.gif
Atėjo pagaliau pavasaris ir ant mano palangės

man 7 foto geltona su raudonu viduriuku labai patinka wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif na ir as parodysiu savo vakar dienos akcijinius pirkinukus. Zinoma, cia gal ir nebus nieko ypatingo, bet tokiu as dar neturejau ax.gif Neturiu dar orchiu plantaciju, bet jei uzsikresiu orchidomanijos visusu visko gali buti biggrin.gif Pastebejau, kad mane traukia ant taskeliu ir bruksneliu lotuliukas.gif

Parsinesusi geriau apziurejau, kad sita gelyte turejo 3 ziedstiebius, bet 1nas buvo nesenai nukirptas. Ji vidutinio dydzio, ziedukai ne is didziuju.
user posted image

Sitos orches ziedai kaip zvaigzdes, ziedlapiukai trikampiuko formos. Man labai patiko, tokio margumo nebuvau dar maciusi gyvai.
user posted image

O sios taskiukai mane tiesiog pakerejo bigsmile.gif Fonas zalsvai gelsvas, o taskiukai tamsiai bordo spalvos. O ziedelio liezuvelis tokios spalvos kaip gelytes pirmoje foto.
user posted image

O cia visa naujoji trijule kartu smile.gif
user posted image

Visos pirktos vakar maximoje po 15,99 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 22, 22:14)
lorute, palik gal celofane, man bus lengviau paskui namo veztis wink.gif
isbuciuociau vyra uz tokia gele  wub.gif

oi taip ir padariau drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti