Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

QUOTE(naujute @ 2009 04 22, 15:15)
as visai noreciau jeigu palaikytum iki 5dn nes dabar as ne Kaune  doh.gif

drinks_cheers.gif Galiu palaikyti tau mirksiukas.gif
Tikiuosi jai nieko neatsitiks iki to laiko doh.gif Istraukti ja is to maiselio ar palikti jame? Gal visai jai gerai tame maiselyje, bet jau negalesiu apipurksti ir kazi kaip tos saknys is apacios kvepuoja g.gif Naujute kaip siulytum? Istraukt ar palikt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 22, 14:47)
Tikrai grazute rolleyes.gif Tikiuosi kazkuri kauniete perims ja is manes ax.gif Jei ne, tai ka... auginsiu dvi biggrin.gif



QUOTE(naujute @ 2009 04 22, 15:15)
as visai noreciau jeigu palaikytum iki 5dn nes dabar as ne Kaune  doh.gif

kaip tik naujutei ieškojau karvytės, Lorute, kaip gerai, kad paėmei, nes aš neradau ir eilinį kartą graužiaus doh.gif
šaunuolė wub.gif
valio, dabar būsim apsikarviavusios lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
tiesa, dar vieną falenopsiuką parsinešiau doh.gif reikia jau kažkaip foto pradėti kelti turbūt į albumą, nes tiek naujienų dar yra, kad.... doh.gif
net MB pasakė - na, jau užknisai lotuliukas.gif o ką rolleyes.gif sveikiau gyvensim tarp gėlių rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
Kažin dar apsimokėtų iki akropolio važiuoti? g.gif
Kažkaip nuojauta sako, kad viskas bus išgraibstyta lotuliukas.gif
Atsakyti
o va ka man MB namucio partempe wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image
user posted image
jau kaip fainaiiiiiuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo as_rutak: 22 balandžio 2009 - 17:43
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 21, 18:55)
Tina, iš anos temos partempiu klaustuką - o ką iš užsakomų orchidėjų jau nusižiūrėjai? ax.gif  wub.gif  pirksi?  mirksiukas.gif
man kažkaip norėtųsi pabandyti jėgas orchipako auginime, jei sako, kad gali augalai neišgyventi  g.gif  vien sportinis interesas  doh.gif
gal netyčia žinotum, ten tie 5 vnt. turi būti vienodų egzempliorių būtinai, ar maišytų galima? Skirtingų rūšių?  unsure.gif

Ai viena phalenopsi nusiziurejau. Jie gi mano favoritai biggrin.gif O tu mazuliu geriau neimk, pinigai balon bus. Nebent orchidariuma turi.
Atsakyti
QUOTE(as_rutak @ 2009 04 22, 18:39)
o va ka man MB namucio partempe wub.gif  wub.gif  wub.gif
user posted image
user posted image
jau kaip fainaiiiiiuser posted image

O dievuliau koksai grozis blink.gif wub.gif wub.gif wub.gif Kas cia yra? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 22, 17:38)
tiesa, dar vieną falenopsiuką parsinešiau  doh.gif  reikia jau kažkaip foto pradėti kelti turbūt į albumą, nes tiek naujienų dar yra, kad....  doh.gif
net MB pasakė - na, jau užknisai  lotuliukas.gif  o ką  rolleyes.gif  sveikiau gyvensim tarp gėlių  rolleyes.gif  ax.gif


Aha, pradėk kelti naujausias, nes ieškojau kažkokiam tavo albume raudonos ir neradau, gal nemokėjau ieškot?
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 22, 19:01)
O dievuliau koksai grozis blink.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif Kas cia yra? bigsmile.gif

oncidium wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 22, 14:47)
Tikrai grazute rolleyes.gif Tikiuosi kazkuri kauniete perims ja is manes ax.gif Jei ne, tai ka... auginsiu dvi biggrin.gif

Nu va ir vėl nespėjau doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(as_rutak @ 2009 04 22, 18:39)
o va ka man MB namucio partempe wub.gif  wub.gif  wub.gif

jau kaip fainaiiiiiuser posted image



koks grožis wub.gif
o maniškis štai ką padovanojo

user posted image
Atsakyti
thumbup.gif rutak . thumbup.gif raseliuke -na ir groziai orchyciu bigsmile.gif wub.gif vyrai saunuoliai g.gif 4u.gif
Atsakyti