Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

QUOTE(Pandora @ 2009 04 22, 09:47)
O manoji labai lepi  doh.gif  Savaitgali buvau isvaziavus. Nepalaisciau. Grizus radau du geltonus lapus  unsure.gif Dar jokiai kitai nebuvo lapai pagelte. Jau visas menesis nepavyksta man su ja susidraugauti  doh.gif

na as vistik manau,kad cia viskas del saknu, jei jos yra supuvusios tai ir visas augalas streikuoja g.gif nemanau,kad del poros dienu nepalaistymo turejo lapai nugelsti g.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 04 22, 10:04)
taip taip, foto butu labai gerai  bigsmile.gif  as taip pat labai noreciau raudono phal, deja visada visi kazkiek panasus i bordo atspalvi vistik turi ta alyvini atspalvi  schmoll.gif

Vis tik dabar suabejojau , ar maniškis toks ryškus, kaip pas daivuteklp, pažiūrėjau, kad gal ir blankesnis kokiu pustoniu, bet tikrai ta spalva ne į bordo su alyviniu, o jau greičiau į raudoną , o žiedlapio apatinė pusė tokia gelsvai rausva. Matosi naujutės pacituotoj žinutėj.
Papildyta:
QUOTE(axara @ 2009 04 22, 10:40)
snickers, o kur sitas rimi yra?  g.gif

Čia Rimi, Krėvės prospekte, ten kur buvusi Viešnagė, po to vadinosi Dainava. Pirkau užvakar vakare, tai kasininkės aptarinėjo, kad "neseniai "padavė" orchidėjų į sandėlį, reiktų pasirinkti, kol neišpirko". biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 04 22, 09:50)
na as vistik manau,kad cia viskas del saknu, jei jos yra supuvusios tai ir visas augalas streikuoja  g.gif  nemanau,kad del poros dienu nepalaistymo turejo lapai nugelsti  g.gif

Supuvusias saknys apkarytos. Sveiku dar liko pas ji daugybe. Persodinau. Tikiuosi atsigaus. Pumpuriuku jau nemeto, skleidzia ziedus bigsmile.gif
Sis didysis falenopsis tikrai lepiausais is mano visu turetu. Tikrai parduotuvese daznai tie didieji buna labai sveiki, bet cia tik man su siuo taip nepasiseke. Bet, bet kuriuo atveju, sis falenopsis yra labai mylimas, nes gautas dovanu is MB wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pandora: 22 balandžio 2009 - 10:06
QUOTE(snickers @ 2009 04 22, 10:36)
Atsiprašau, kad pricitavau su nuotraukomis, ale labai noriu parodyti mano naujoko spalvą mikuotukei.

manasis beveik įdentiškas į naujutės parodytąjį balnkokai raudoną su gelsva apačia falenopsį, o va ryškaus raudono gyvenime nesu mačiusi ir jis labai viliotų wub.gif
Atsakyti
Ligoniukės, aūūū! blink.gif
aišku, jau kažkas rimi šturmuoja, kažkas kitas parduotuves, juk pietų pertrauka dabar doh.gif
na gerai, lauksim naujienų lotuliukas.gif
beje, juk karmelitoj šiandien naujienų turėjo užvežti, per vėlai susigriebiau doh.gif
Atsakyti
sveikutyes, plepses 4u.gif
QUOTE(axara @ 2009 04 21, 20:15)
Mergaites, gal kas pastarosiomis dienomis vazinejote po bazes ir matete nedideliu cimbidziu?  bigsmile.gif  na man nereikia krumo, bet tokio mazesnio augaliuko, pamenu kazkada seniau maciau vilijampoles bazeje uz 17lt, toks nedidelis augalas smile.gif mikuotuke, gal tu ka zinai?  bigsmile.gif

axara, ant cimbu patrauke???? biggrin.gif

QUOTE(axara @ 2009 04 21, 20:51)
vat man reiketu zydincio  4u.gif

zydinciu maciau megoj, bet jauciu ten kaina tai doh.gif

QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 21, 21:11)
gal aš klystu, bet šiuo metų laiku su žydinčiu nelabai gali pasisekti, nebent iš kur nors specialiai pražydintą atvežtų  unsure.gif

zinok tikrai yra zydinciu, vakar megoj paciau toje geliu parduotuveje, kur yra kampe prie dorado berots ir tasiu parduotuves, bet be kainos buvo

QUOTE(rokinuke @ 2009 04 21, 21:42)
ar esat kas tokias brangias gelytes pirke,apsimoka?

as nepirkus, bet esu gavusi dovanu dideli baltaziedi uz 80 lt tai galiu teigti kad vienas is vseikiausiu mano faliku, plius jau antra karta zydi milziniskais ziedais wub.gif
Papildyta:
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 22, 12:46)
Ligoniukės, aūūū!  blink.gif
aišku, jau kažkas rimi šturmuoja, kažkas kitas parduotuves, juk pietų pertrauka dabar  doh.gif
na gerai, lauksim naujienų  lotuliukas.gif
beje, juk karmelitoj šiandien naujienų turėjo užvežti, per vėlai susigriebiau  doh.gif

turbut kad rimi sturmuoja, as visai paimciau kokia karvyte, bet i mega siandien varyti tai manau neapsimoka, bus viskas isluota schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 22, 13:52)
sveikutyes, plepses  4u.gif

turbut kad rimi sturmuoja, as visai paimciau kokia karvyte, bet i mega siandien varyti tai manau neapsimoka, bus viskas isluota  schmoll.gif

varysiu iki aleksoto kaip visada, tai pažiūrėsiu tau dėmėtosios mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
nors ten paskutiniu metu itin skurdus pasirinkimas doh.gif schmoll.gif

aš vis žiūriu ir žiūriu visokius internetinius puslapius su orchidėjų gentimis, rūšimis... net nebedirbu normaliai doh.gif doh.gif doh.gif kaip apsvaigus doh.gif pavasaris man turbūt galvoj doh.gif
Papildyta:
va koks mielas
http://www.sborchid....p?ocode=CBO2770

arba toks mini, į kupstą suaugęs wub.gif
http://www.sborchid....p?ocode=CBO1908

arba dar doh.gif
http://www.sborchid....ocode=XBO001140

kodėl jų tiek daug..... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 22, 13:59)
varysiu iki aleksoto kaip visada, tai pažiūrėsiu tau dėmėtosios  mirksiukas.gif  drinks_cheers.gif
nors ten paskutiniu metu itin skurdus pasirinkimas  doh.gif  schmoll.gif 


as tai viskas sakiau, reikia stabdyti arklius, karvyte isigyju ir psio... nebepirksiu smile.gif
Atsakyti
O čia kvepiančių paveiksliukai ..... rolleyes.gif
http://www.sborchid......nt cymbidiums
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 22, 13:59)
arba dar  doh.gif
http://www.sborchid....ocode=XBO001140

kodėl jų tiek daug.....  doh.gif

sitas labai fainas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 22, 14:00)
as tai viskas sakiau, reikia stabdyti arklius, karvyte isigyju ir psio... nebepirksiu smile.gif

Aha, gerai mirksiukas.gif
(kažin, ilgam..? ) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 22, 14:02)
Aha, gerai  mirksiukas.gif
(kažin, ilgam..? )  lotuliukas.gif

na nebent miniuka koki super idomu dar rasciau biggrin.gif bet daugiau tai nea schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti