Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 15, 17:23)
(khm, viena raibuolė skleidžia pumpurą dabar susikaupusi, tai aš ją kokius 2 kartus per dieną pasiimu ant kelių ir kalbu: augam? oi, kaip augam! Taip, taip, žydim, skleidžiamės, oi skleidžiamės! Ir tuo pačiu kaip katinas glaustausi su nosimi prie jos pūkuoto pumpuro, na tai kur nežydės  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  )

doh.gif  doh.gif  doh.gif

svarbiausia kad tai mums normalu, nes kai as su gelem kalbu tai MB ziuri sitaip blink.gif huh.gif mellow.gif stupid.gif mastau.gif
Atsakyti
kazin patiktu miniukui jeigu as ji istatyciau i puodeli, visai mielai atrodo wub.gif
user posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 15, 16:31)
pirko aleksoto geliu bazej, nes as pries tai savaite verkiau, kaip nera su kuo nuvaziuoti ten ir zadejom kartu vaziuoti, bet kadangi reikejo velykom ruostis tai jis vienas paslaptingai dingo ir gryzo su velykine staigmena man  blush2.gif  wub.gif
kur matei???? g.gif


Panevezio prekybos centre "Babilonas"
Atsakyti
QUOTE(evelinute999 @ 2009 04 15, 18:39)
Panevezio prekybos centre "Babilonas"

tolokai man iki panevezio lotuliukas.gif
Atsakyti
Maxima uzveze karvyciu!!!! nAs viena pagriebiau, maciau viena dar liko akropolio maximoj, kam labai reikia skubekit!!!
Tiesa parsitempiau 4 naujokes, nes grazuoliu visokiu uzveze, o jau salotines kokios grazios yra biggrin.gif Ir dar baltos su geltonais viduriukais grazuolytes kokios biggrin.gif
Ne uz ilgo savo naujokiu foto idesiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 15, 17:26)
svarbiausia kad tai mums normalu, nes kai as su gelem kalbu tai MB ziuri sitaip  blink.gif  huh.gif  mellow.gif  stupid.gif  mastau.gif

lotuliukas.gif jo jo, ir į mane žiūri taip, bet paskui pradeda juoktis biggrin.gif

QUOTE(naujute @ 2009 04 15, 18:09)
kazin patiktu miniukui jeigu as ji istatyciau i puodeli, visai mielai atrodo  wub.gif
user posted imageuser posted image
user posted image

manau, patiktų - aš taip auginčau drąsiai, bet kartas nuo karto ištraukčiau pakvėpuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 15, 19:04)
Maxima uzveze karvyciu!!!! nAs viena pagriebiau, maciau viena dar liko akropolio maximoj, kam labai reikia skubekit!!!
Tiesa parsitempiau 4 naujokes, nes grazuoliu visokiu uzveze, o jau salotines kokios grazios yra biggrin.gif Ir dar baltos su geltonais viduriukais grazuolytes kokios biggrin.gif
Ne uz ilgo savo naujokiu foto idesiu wink.gif

laukiam laukiam wub.gif o as varau karvytes medzioti 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 15, 19:04)
Maxima uzveze karvyciu!!!! nAs viena pagriebiau, maciau viena dar liko akropolio maximoj, kam labai reikia skubekit!!!
Tiesa parsitempiau 4 naujokes, nes grazuoliu visokiu uzveze, o jau salotines kokios grazios yra biggrin.gif Ir dar baltos su geltonais viduriukais grazuolytes kokios biggrin.gif
Ne uz ilgo savo naujokiu foto idesiu wink.gif

O ne!!! Gal man staigiai lėkti į aleksotą? Kažin, užvežė ten? blink.gif
Papildyta:
naujute, gal tu iki akropolio staigiai sau nuvarytum? ate, begu ieskot mikro bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 15, 19:08)
O ne!!! Gal man staigiai lėkti į aleksotą? Kažin, užvežė ten?  blink.gif


Buvau tik Akropoly mirksiukas.gif Pasiemiau abi karvutes, rinkausi ilgai is ju doh.gif Bet pasodinta i kazkokias durpes, tai reiks greit persodinti ryt ryte g.gif Galvojau paimt abi ir jums kuriai perleist viena, bet pabijojau, kad daug kur ju uzveze ir liksiu ant ledo su dviem karvytem lotuliukas.gif O pinigeliai tai juk nesimeto blush2.gif Tikiuosi, kad maxima skaito musu plepesius ir jau pasistengia uzvezti pagal musu pageidavimus kazka lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
neatsilaikiau blush2.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(wikaaaa @ 2009 04 15, 19:21)
neatsilaikiau  blush2.gif

Oi kokia grazuole bigsmile.gif wub.gif
Papildyta:
Stai ir savo naujokes pasirodysiu biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 15, 18:09)
kazin patiktu miniukui jeigu as ji istatyciau i puodeli, visai mielai atrodo  wub.gif

kaip grazu bigsmile.gif super ideja bigsmile.gif

QUOTE(Lorute @ 2009 04 15, 19:04)
Maxima uzveze karvyciu!!!! nAs viena pagriebiau, maciau viena dar liko akropolio maximoj, kam labai reikia skubekit!!!
Tiesa parsitempiau 4 naujokes, nes grazuoliu visokiu uzveze, o jau salotines kokios grazios yra biggrin.gif Ir dar baltos su geltonais viduriukais grazuolytes kokios biggrin.gif
Ne uz ilgo savo naujokiu foto idesiu wink.gif

jetau,merginos,na jus duodat bigsmile.gif tiek gelyciau nusipirkciau vienu metu,tai is namu MB isvarytu turbut biggrin.gif
nors kuria cia diena ir man nupirko miniuka,tik ji jau be ziedu,tai neaisku,kokia spalva jos bus.dziaugiuosi,kad auga graziai,lapelius leidzia smile.gif
Papildyta:
QUOTE(wikaaaa @ 2009 04 15, 19:21)
neatsilaikiau  blush2.gif



o,kaip mano gelyte bigsmile.gif super grazi spalvyte wub.gif
Atsakyti