Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

QUOTE(axara @ 2009 04 21, 18:48)
as su tomis nuolaidomis nebesuprantu visai, ta kaina jie keicia ir keicia, viena diena yra nuolaida, kita jau nebe, dar kita nueini ziuri jau yra ta nuolaida...be to, kaip taip gali skirtis skirtingose maximose, nes ne visur ta akcija?  g.gif

Akropolyje po 15,99 Lt buvo.
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2009 04 21, 18:57)
Akropolyje po 15,99 Lt buvo.

o kazin kur tas visas liesgyves, su nukritusiais ir nudziuvusiais pumpurais ir ziedais padejo g.gif gal buvo "pigiau"?
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 21, 10:39)
simre, radau schilleriana  tongue.gif  dar vis dvejoji, ar užsisakyti?  ax.gif
http://www.roellke-orchideen.de/
prie faenopsių, trečias jų puslapis  ax.gif

Čia pasiūlymas? Man tas puslapis kosmosas - vokiškai ni bum bum... Tik nuotraukas ir kainas matau, bet didelio intereso nekelia. Pradedu galvot, kad mano orchidligė kažkokios iškreiptos formos...
Atsakyti
Mergaites, gal kas pastarosiomis dienomis vazinejote po bazes ir matete nedideliu cimbidziu? bigsmile.gif na man nereikia krumo, bet tokio mazesnio augaliuko, pamenu kazkada seniau maciau vilijampoles bazeje uz 17lt, toks nedidelis augalas smile.gif mikuotuke, gal tu ka zinai? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axara: 21 balandžio 2009 - 19:16
QUOTE(Lorute @ 2009 04 21, 10:46)
Pas mane yra viena tokia su lapu ziedstiebio vidury mirksiukas.gif Ten tikrai lapas, o ne keikis biggrin.gif

na va,o as ir galvoju,kad man tikrai i keiki tai nebuvo panasu smile.gif

QUOTE(naujute @ 2009 04 21, 11:08)
man tai cia i keiki nepanasu kazkaip  g.gif

man ir ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 21, 19:29)
Man ten irgi fainu yra, tik vokiskai nieko nesuprantu doh.gif Kur ten kokio dydzio tos geles ir tt doh.gif

orchidėjų užsakyymo temoje labai aiškiai viskas paaiškinta - eik dabar į paskutinį psl. ir rasi mirksiukas.gif

QUOTE(Šilingė @ 2009 04 21, 19:38)
Orchipake vienodi augaliukai  mirksiukas.gif

O, ačiū, tada galvosiu, apsimoka ar ne rolleyes.gif

QUOTE(simre @ 2009 04 21, 20:12)
Čia pasiūlymas? Man tas puslapis kosmosas - vokiškai ni bum bum... Tik nuotraukas ir kainas matau, bet didelio intereso nekelia. Pradedu galvot, kad mano orchidligė kažkokios iškreiptos formos...

matai, pats puslapis nelabai patraukliai padarytas, turi nuolat jame lankytis, kad priprastum ir atseit suprastum mirksiukas.gif man, tiesą sakant, net kažkoks atstumiantis jis, bet kai ilgai žiūriu į augalus, apsiprantu su jais ir pradedu tik apie juos galvoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 04 21, 20:15)
Mergaites, gal kas pastarosiomis dienomis vazinejote po bazes ir matete nedideliu cimbidziu?  bigsmile.gif  na man nereikia krumo, bet tokio mazesnio augaliuko, pamenu kazkada seniau maciau vilijampoles bazeje uz 17lt, toks nedidelis augalas smile.gif mikuotuke, gal tu ka zinai?  bigsmile.gif

as maciau senukuose nukainuotu cimbu... prazydeje bet krumukai tai faini toki visai nedidukai po 21 lituka
Atsakyti
QUOTE(as_rutak @ 2009 04 21, 19:48)
as maciau senukuose nukainuotu cimbu... prazydeje bet krumukai tai faini toki visai nedidukai po 21 lituka

vat man reiketu zydincio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 04 21, 20:51)
vat man reiketu zydincio  4u.gif

nebuvo zydinciu, bet aplamai senukuose kokios tragiskos geles... kai kurios nukainuotos atrodo geriau nei tos brangiosios... karocia kur man vyras nupirko nukainuota Miltonija uz 4 litus tai ten nu prisiekiu lygiai tokios pacios bukles kainuoja 29.90 siaubas kazkoks vos nenugriuvau kai pamaciau doh.gif doh.gif doh.gif ,
Atsakyti
gal aš klystu, bet šiuo metų laiku su žydinčiu nelabai gali pasisekti, nebent iš kur nors specialiai pražydintą atvežtų unsure.gif
Atsakyti
panos o jusvarysit i paroda su savo gelytem? smile.gif
Atsakyti
Maciau dideli cimba zydinti dvieju ziedkociu aleksoto bazej, kainytes namaciau. Bet toks gigantiskas buvo biggrin.gif

I paroda vaziuosim jei nenuzydes maniskes iki geguzes 9 biggrin.gif
Atsakyti