Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

QUOTE(inerga @ 2009 04 20, 22:04)


merginos,turiu toki klausima.siandien ejau pro "dvasnas" lotuliukas.gif na,leisgyves ir uzmaciau toki phalika pas kuri ant ziedkociu lapai auga blink.gif  tikrai ten ne keikiai.tai paprasti lapai,kaip butu akute,tai vietoj jos lapas didelis,bet be saknu.ar taip buna? taip pakopomis uzauge jie po du lapus  g.gif  buna taip?

Pas mane yra viena tokia su lapu ziedstiebio vidury mirksiukas.gif Ten tikrai lapas, o ne keikis biggrin.gif
Atsakyti
idedu ir as savaja.. 4u.gif
Atsakyti
Nepatingejau nufotografuot kaip atrodo tas lapelis maniskis biggrin.gif

user posted image

user posted image
Papildyta:
QUOTE(lempute- @ 2009 04 21, 10:51)
idedu ir as savaja..  4u.gif

Oi koks grozis wub.gif
Atsakyti
Lempute- kokia spalva įdomi, dar nemačiau tokios bigsmile.gif
Lorute - ir taip dar nemačiau, lapo vidury stiebo doh.gif bet kokia graži... wub.gif kyce jos nenukramto? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 21, 11:00)

Lorute - ir taip dar nemačiau, lapo vidury stiebo  doh.gif  bet kokia graži...  wub.gif  kyce jos nenukramto?  lotuliukas.gif

Aciukas 4u.gif O kokia kyce? blink.gif Neturiu kyces lotuliukas.gif Tiesa drauges mergaite mano jorksyra irgi vadina kyce lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
labas rytas visoms 4u.gif
QUOTE(jolla42 @ 2009 04 20, 21:37)
bigsmile.gif  bigsmile.gif  thumbup.gif naujute,o jau gelyciu grozis  wub.gif  wub.gif ,cimbis pacios prazydintas?  g.gif

aciu, nea ne pacios, pirkau jau toki, tik pas mane jau issprogo antrasis ziedstiebis, nes buvo tik pumpurai, pati dar neprazydinau, nes dar pirktiniai ziedai jau 2 menuo zydi wub.gif

QUOTE(Lorute @ 2009 04 21, 10:57)
Nepatingejau nufotografuot kaip atrodo tas lapelis maniskis biggrin.gif

man tai cia i keiki nepanasu kazkaip g.gif
ir aciu visoms uz pagyras mano gelems drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 21, 11:04)
Aciukas 4u.gif O kokia kyce? blink.gif Neturiu kyces lotuliukas.gif Tiesa drauges mergaite mano jorksyra irgi vadina kyce lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

dubenėlį pamačiau lotuliukas.gif sakau, gal kycės lotuliukas.gif beveik neklydau doh.gif lotuliukas.gif
naujute, help! Kaip tavo sweet sugar gumbai atrodo? ar nesusiraukšlėjo kartais????? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 21, 11:18)
naujute, help! Kaip tavo sweet sugar gumbai atrodo? ar nesusiraukšlėjo kartais?????  g.gif

zinok susiraukslejo siek tiek, neperdaugiausiai bet rauksliu yra, mastau gal perdziovinau kada, o kiek zinau paskui sunkiiai issilygina jie g.gif nors purskiu kiekviena diena, laistau mazdaug i savaite, pusantros karta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 21, 10:57)
Oi koks grozis wub.gif


aciu 4u.gif

QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 21, 11:00)
Lempute- kokia spalva įdomi, dar nemačiau tokios  bigsmile.gif



maximine smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 21, 11:23)
zinok susiraukslejo siek tiek, neperdaugiausiai bet rauksliu yra, mastau gal perdziovinau kada, o kiek zinau paskui sunkiiai issilygina jie  g.gif nors purskiu kiekviena diena, laistau mazdaug i savaite, pusantros karta  g.gif

mano tai gerokai pasiraukšlėjo, nes laaaaabai smarkiai žydi, šaka tiesiog milžiniška, šalia ir antroji dar ruošias žydėti, bet man jau gaila augalo doh.gif laistau kas savaitę gausiai, nes būna sausutėlis, purškiu kasdien unsure.gif varge g.gif gal pjauti žiedstiebius? bet irgi gaila doh.gif
Papildyta:
s!ma, tiesa, tavo oncidukas jau beveik nužydėjo ax.gif pradėjo man miegančiai ant galvos barstyti žiedelius lotuliukas.gif reiks kirpti žiedstiebį, kai nubirs, ir komandiruoti į balkoną visai vasarai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 21, 11:28)
mano tai gerokai pasiraukšlėjo, nes laaaaabai smarkiai žydi, šaka tiesiog milžiniška, šalia ir antroji dar ruošias žydėti, bet man jau gaila augalo  doh.gif  laistau kas savaitę gausiai, nes būna sausutėlis, purškiu kasdien  unsure.gif varge  g.gif  gal pjauti žiedstiebius? bet irgi gaila  doh.gif


gali buti zinok kad ir del to , nepjauk, atsigaus paskui manau, gaila ziedu schmoll.gif maniskis tai jau po truputi nuzydineja, bet visus pumpurus kurie buvo issprogdino, ne vienas nenukrito thumbup.gif
Atsakyti
sunervino ascocendos šaknys, visas mano manymu nudžiūvusias nukarpiau... g.gif susiradau didžiūūūle vaza, man iki pusės, ant jos pakabinau gėlę ir pripyliau vandens tiek, kad nesiektų šaknų, bet daug. Gal dabar nedžius šaknys? Nes man amžinai atrodo, kad jai per mažai drėgmės, nors purškiu kasdien, o mirkau kartą per savaitę doh.gif tai tropikus dabar jai padariau tongue.gif
Atsakyti