Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

thumbup.gif thumbup.gif lorute,na ir grazios naujokes bigsmile.gif wub.gif simre aciu uz info,ieskosiu blush2.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 04 20, 18:40)
Lorute, grazus naujokai, pats graziausias tas midi, o jei dar kada kur pamatytum tokia kaip savo pramones maximoj pirkai ta sviesia, ne midi o normalaus dydzio butinai parasyk  bigsmile.gif

Aciukas 4u.gif Butinai pranesiu jei ka uzmatysiu mirksiukas.gif

Ir aciu visoms uz gerus zodelius mano naujokems 4u.gif
Atsakyti
uf, pavyko prisijungti...
kas balkone laikote augalus, cimbus ir kitas gėrybes, neškit kambarin, nes praneša iki -7 laipsnių šalčio! blink.gif
Atsakyti
Nu va kaip gerai, mikuotukė jau pranešė biggrin.gif
Bet ir rūpestingumas 4u.gif
Atsakyti
bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif naujute,o jau gelyciu grozis wub.gif wub.gif ,cimbis pacios prazydintas? g.gif
Atsakyti
Toki pat cimbuka kaip naujutes maciau geliu bazej siandien. Ejau ejau ratais, bet siaip ne taip atsispyriau. Nuostabus grozis thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
naujute, man atrodo neiseina pakeisti nuotrauku eiles tam albume.pas mane kai albumas yra,tai kai nuotraukas norejau is eiles sugrupuot,tai tryniau ir is naujo keliau.

QUOTE(Šilingė @ 2009 04 20, 20:23)
Vaikai tai ne keikiai  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  Keikiai auga ant stiebo, o vaikai iš pašaknų, nepainiok  umn.gif  Šitems den. nereikia ir vėsos, jie kitaip auginami, aš galvojau, kad apie nobile tipo kalbi  blush2.gif

kvailas kalusimas,bet phal ir tai galioja?kuo skiriasi keikis nuo vaiku?ta prasme augimo prasme gal g.gif

merginos,turiu toki klausima.siandien ejau pro "dvasnas" lotuliukas.gif na,leisgyves ir uzmaciau toki phalika pas kuri ant ziedkociu lapai auga blink.gif tikrai ten ne keikiai.tai paprasti lapai,kaip butu akute,tai vietoj jos lapas didelis,bet be saknu.ar taip buna? taip pakopomis uzauge jie po du lapus g.gif buna taip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inerga: 20 balandžio 2009 - 21:11
QUOTE(inerga @ 2009 04 20, 22:04)
naujute, man atrodo neiseina pakeisti nuotrauku eiles tam albume.pas mane kai albumas yra,tai kai nuotraukas norejau is eiles sugrupuot,tai tryniau ir is naujo keliau.
kvailas kalusimas,bet phal ir tai galioja?kuo skiriasi keikis nuo vaiku?ta prasme augimo prasme gal g.gif

merginos,turiu toki klausima.siandien ejau pro "dvasnas" lotuliukas.gif na,leisgyves ir uzmaciau toki phalika pas kuri ant ziedkociu lapai auga blink.gif  tikrai ten ne keikiai.tai paprasti lapai,kaip butu akute,tai vietoj jos lapas didelis,bet be saknu.ar taip buna? taip pakopomis uzauge jie po du lapus  g.gif  buna taip?


Tai būna,kad po pirma lapai,o paskuj šaknis išleidžia. Bent jau aš esu mačius tokių phalikų būtent su keikiais. Gal ten ir buvo keikiukai,tik dar šakneles išleis laikui bėgant. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2009 04 20, 22:26)
Tai būna,kad po pirma lapai,o paskuj šaknis išleidžia. Bent jau aš esu mačius tokių phalikų būtent su keikiais. Gal ten ir buvo keikiukai,tik dar šakneles išleis laikui bėgant. blush2.gif

ot tai velnias...as nepagalvojau.maniau jie jau lapas toks didelis ir saknu dar nera,tai ir nebus ir kad jis tik siaip isauges,gal rusis kokia kita.paziurejau ir nuejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inerga @ 2009 04 20, 22:38)
ot tai velnias...as nepagalvojau.maniau jie jau lapas toks didelis ir saknu dar nera,tai ir nebus ir kad jis tik siaip isauges,gal rusis kokia kita.paziurejau ir nuejau  biggrin.gif


biggrin.gif nu negaliu tvirtint,kad ten keikis ir buvo,bet čia tik mano spėlionė viso labo cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Ant dendrobium nobile stiebų, kurie neseniai nužydėjo, pastebėjau žalius, besiruošiančius "sprogti" gumbiukus g.gif ar tik nesiruošia jis man dar ir keikių pasiūlyti lotuliukas.gif
Atsakyti
Kažką nujaučiu, oi nujaučiu g.gif turbūt panos medžioja.... g.gif
tad prašom forumą nuspalvinti savo gražiomis foto! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
ar niekieno gėlytės nesušalo? blink.gif man teks tempti savo poną sunkenybę cimbidį į balkoną atgal, nes naktį bijojau, kad sušals, nakvojo kambary unsure.gif
Papildyta:
simre, radau schilleriana tongue.gif dar vis dvejoji, ar užsisakyti? ax.gif
http://www.roellke-orchideen.de/
prie faenopsių, trečias jų puslapis ax.gif
Atsakyti