Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

Mergaites, aciu uz grazius zodelius 4u.gif

O sakykit, is tu keikiu ir isauga miniukai? g.gif
Atsakyti

p.s. o ar buna miniukams pirkti vazoneliu permatomu mazu?na,kad tarkim ir keiki dbar i ka sodinti? g.gif
[/quote]


jau yra: kol kas maziausias 9 cm, bus ir mazesniu:

http://www.orchidejo...php?id=36&cid=2
Atsakyti
Buvau Aleksoto Maximoj- vienos dvasnos ryte stovėjo- nieko įdomaus. Užtai gerą vazoną stiklinį su įstatomu plastmasiniu nusipirkau Floralitoj.
Ryt planuoju važiuot į Suvalkus, užsuksiu ir į gėlių parduotuves- pažiūrėsiu, po kiek orchidėjos pas lenkus mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 20, 13:29)
Na as jau is Karmelitos biggrin.gif Nieko labai superinio nemaciau, tiesa vandos nuostabios po 220 lt, visokiausiu spalvu, bet man neikandamos. O nukainotos po 50 Lt melynos ir viena zalia. Jau visai nuvytusiais ziedeliais, tisa ta zalia dar visai geram stovyje. Labai grazu cimba sviesiai ruzava maciau su dviem ziedkoziais ir daug bulviu. Dickis toks. Phalaenopsiu kainos dideles, o pasirinkimas visiskai eilinis kaip maximoj per ispardavimus. Nieko ipatingo. Miniuku violetiniu daug uzversta po 13 Lt, bet ziedeliai vargani tokie, tikriausiai i pabaiga. Man pasirode gerokai perlaistyti, bet viena pasiemiau. O dar buvo po 18 Lt tokie biski didesni uz miniukus, ivairiu spalvyciu. Na idedu nuotraukas savo pirkiniu wink.gif

Cia miniukas uz 13 Lt mazulytis violetinis


tikrai grazus pirkinukai thumbup.gif
dabar as susiainiojau ... maniski ten pat pirko maniski velykuti, na pamenat toki geltona ir mokejo 18lt tai mastau gal cia ne miniukas o midukas ? g.gif lotuliukas.gif kaip atskirti juos??? nes man asmeniskai tai jis tikrai mazas atrodo, bet gal dar mazesniu yra? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(skm @ 2009 04 20, 15:42)

jau yra: kol kas maziausias 9 cm, bus ir mazesniu:

http://www.orchidejo...php?id=36&cid=2

o,aciu.zinosiu. 4u.gif

QUOTE(snickers @ 2009 04 20, 15:49)
vienos dvasnos ryte stovėjo- nieko įdomaus.

lotuliukas.gif thumbup.gif dvasnos lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=skm,2009 04 20, 15:42]
p.s. o ar buna miniukams pirkti vazoneliu permatomu mazu?na,kad tarkim ir keiki dbar i ka sodinti? g.gif
[/quote]
jau yra: kol kas maziausias 9 cm, bus ir mazesniu:

http://www.orchidejo...php?id=36&cid=2
[/quote]
Nu tu *****, už 15cm diametro plastmasinį vazoniuką iš manęs nuplėšė 4lt doh.gif biggrin.gif , o čia 1,5lt. Išvada- durnių ir bažnyčioj muša biggrin.gif .
Atsakyti
Žinau, kad barsit, ale persodinau savo didįjį baltąjį phalenopsį neiškedenusi šaknų. Ta prasme, kaip tos šaknys ten suaugusios buvo per visą vazonėlį, raizgalynė tooooooookia, kad pati nesitikėjau: per apačią išlindusios jaunos šaknelės per kiekvieną skylutę doh.gif po 2-5cm (kaip aš iki to nemačiau), o iškėlus šiaip ne taip , iki centro pro šaknis prasibraut niekaip negalėjau, nebent laužyt šonines/ kraštines- tiesiog vazonėlio formos šaknų knibždėlynas kaip siūlų kamuolys. O tos šaknys juk nesilanksto, juk tokios mėsingos , į kurią pusę išaugo, į tą ir augs, nepasuksi taip lengai.
Pakrapščiau link vidurio vienoj vietoj, nieko šlapio/išgedusio/supuvusio neradau, šaknų forma sidabriškai žalsva, todėl nusprendžiau, kad arba turės pasitenkinti didesniu vazonėliu arba šakės biggrin.gif .
Užtai violetinį kai sodinau- širdis verkė: visai bešaknis doh.gif . Ale tokią šaknikę atseit orinę 5cm žemyn nuleidau ir pakasiau po tuo EKSTRA- kas bus tas. Žiūrėsim už kokios savaitės, jei nudžiovins žiedstiebį su keliais mažyčias pumpurais- nepatiko reanimacija maniškė doctor.gif . lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snickers: 20 balandžio 2009 - 16:09
aciu MIKUOTUKEI uz pagalba 4u.gif
susikuriau savo albumeli, galit pasizvalgyti
http://public.fotki....aujute/gelytes/

dar noriu paklausti, kaip pakeisti nuotrauku eiliskuma???nes ne visas is eiles sudejau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naujute: 20 balandžio 2009 - 16:25
QUOTE(naujute @ 2009 04 20, 16:09)
tikrai grazus pirkinukai  thumbup.gif
dabar as susiainiojau ... maniski ten pat pirko maniski velykuti, na pamenat toki geltona ir mokejo 18lt tai mastau gal cia ne miniukas o midukas ?  g.gif  lotuliukas.gif  kaip atskirti juos??? nes man asmeniskai tai jis tikrai mazas atrodo, bet gal dar mazesniu yra?  biggrin.gif

Na as ten dar idejau nuotrauka kaip jie atrodo salia iprastinio falenopsio mirksiukas.gif Gali mazdaug palyginti ir tu, matysi ka ten turi biggrin.gif
Pamatavau, kad miniuko vazonelio skersmuo apacioje 4 cm, o to midi - 6,5 cm 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(naujute @ 2009 04 20, 17:19)
aciu MIKUOTUKEI uz pagalba 4u.gif
susikuriau savo albumeli, galit pasizvalgyti
http://public.fotki....aujute/gelytes/

dar noriu paklausti, kaip pakeisti nuotrauku eiliskuma???nes ne visas is eiles sudejau  blush2.gif

Labai grazios tavo gelytes, bet tas mazulytis ne miniukas mirksiukas.gif Ten kaip pas mane tas midi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 20, 17:56)
Labai grazios tavo gelytes, bet tas mazulytis ne miniukas mirksiukas.gif Ten kaip pas mane tas midi 4u.gif

man irgi taip atrodo, nes mokejo 18lt uz ji, o beto ir vazonelis siek tiek didesnis, negul pvz senuku miniuku, tada labai atsiprasau visu, kad suklaidinau, ir pati susiklaidinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 20, 12:30)
Parašiau až  mirksiukas.gif 
mano visi dendrobiai po kelis vaikus pradėjo leisti!  blink.gif  bus miškas  wub.gif

Nelaiku palaistei biggrin.gif Būtų pastovėjęs sausai ir vėsiai - gal būtų žiedai tongue.gif

QUOTE(Lorute @ 2009 04 20, 13:29)
Cia biski didesnis uz miniuka uz 18 Lt


Žalia vanda blink.gif blink.gif blink.gif Įdomu...

O šitokį panašų į midi turiu įprasto dydžio. Kas smagiausia - kvepiantis wub.gif

QUOTE(snickers @ 2009 04 20, 16:15)
Nu tu *****, už 15cm diametro plastmasinį vazoniuką iš manęs nuplėšė 4lt

O kur ir randat tokių kainų doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šilingė: 20 balandžio 2009 - 16:59
QUOTE(Šilingė @ 2009 04 20, 17:59)
Nelaiku palaistei  biggrin.gif Būtų pastovėjęs sausai ir vėsiai - gal būtų žiedai  tongue.gif
Žalia vanda  blink.gif  blink.gif  blink.gif  Įdomu...

O šitokį panašų į midi turiu įprasto dydžio. Kas smagiausia - kvepiantis  wub.gif
O kur ir randat tokių kainų  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Apie vandas visiskai nieko nesigaudau, bet ten jos stovejo visos grazios brangios ir nuvytusios nukainuotos, tokiose stiklo vazose didelese bigsmile.gif Tos saknys kabalavo ir ant ju kortels tokios pacios buvo uzmautos. Na negaliu garantuoti, bet as taip supratau mirksiukas.gif

O maniskis tai jokio kvapo neturi schmoll.gif Kaip kurios orches pas mane bent zole kvepia, o sitas visai bekvapis lotuliukas.gif
Atsakyti