Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

QUOTE(Lorute @ 2009 04 20, 10:49)
Butinai pranesiu jei pavyks nuvaziuoti mirksiukas.gif
Man kazkaip nelabai grazu tos saknys, net ir tose vazose negrazu jei permatomos. O kaip sekasi auginti tame substrate? Gal cia tas Extra substratas? g.gif
Papildyta:

O toli tau vaziuot? Manau nesupyktu miniukai jei vejo negaus mirksiukas.gif

per visa miesta man reiktu vaziuoti. nea nevaziuosiu siandien schmoll.gif salta g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolla42 @ 2009 04 19, 15:18)

gal norėtum savo albumą fotki.com susikurti, labai tada patogu ir pačiai žiūrėti, ir mums, ir vis papildytum wub.gif nes ipix ilgai krauna g.gif o fotki net aš šiaip taip susikėliau foto lotuliukas.gif doh.gif (su forumiečių pagalba) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2009 04 20, 11:01)
del lepumo tai nuo rušies priklauso va su melynos spalvos ziedais sunkiai bendrauju  blush2.gif  doh.gif o jos tookios man gražios  wub.gif visos geles reikalauja sau tinkamu sąlygu ir priežiuros  mirksiukas.gif nuotrauka galečiau tik vakare pabandyt ikelt  blush2.gif


Lauksim foto ax.gif Man jos labai gražios, jei parduotuvėje pamatau, tai pastoviu, pasvajoju ir viskas.
Ko gero nelabai galėčiau jas auginti, o ir kaina didelė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 20, 12:11)
gal norėtum savo albumą fotki.com susikurti, labai tada patogu ir pačiai žiūrėti, ir mums, ir vis papildytum  wub.gif  nes ipix ilgai krauna  g.gif o fotki net aš šiaip taip susikėliau foto  lotuliukas.gif  doh.gif  (su forumiečių pagalba)  rolleyes.gif

mikuotuke,gal ir mane pamokintum? as kazkada bandziau susikurti, bet ten kazka reikia instaliuoti, tai taip ir nesusikuriau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 20, 12:22)
mikuotuke,gal ir mane pamokintum? as kazkada bandziau susikurti, bet ten kazka reikia instaliuoti, tai taip ir nesusikuriau doh.gif

Parašiau až mirksiukas.gif
mano visi dendrobiai po kelis vaikus pradėjo leisti! blink.gif bus miškas wub.gif
Atsakyti
Na as jau is Karmelitos biggrin.gif Nieko labai superinio nemaciau, tiesa vandos nuostabios po 220 lt, visokiausiu spalvu, bet man neikandamos. O nukainotos po 50 Lt melynos ir viena zalia. Jau visai nuvytusiais ziedeliais, tisa ta zalia dar visai geram stovyje. Labai grazu cimba sviesiai ruzava maciau su dviem ziedkoziais ir daug bulviu. Dickis toks. Phalaenopsiu kainos dideles, o pasirinkimas visiskai eilinis kaip maximoj per ispardavimus. Nieko ipatingo. Miniuku violetiniu daug uzversta po 13 Lt, bet ziedeliai vargani tokie, tikriausiai i pabaiga. Man pasirode gerokai perlaistyti, bet viena pasiemiau. O dar buvo po 18 Lt tokie biski didesni uz miniukus, ivairiu spalvyciu. Na idedu nuotraukas savo pirkiniu wink.gif

Cia miniukas uz 13 Lt mazulytis violetinis

user posted image

user posted image

Cia biski didesnis uz miniuka uz 18 Lt

user posted image

user posted image

O cia idedu nuotrauka palyginimui kaip jie atrodo salia iprastinio dydzio phalaenopsio

user posted image

Tiesa buvo tokio vidutinio dydzio kaip as normalaus dydzio turiu, kazkam patiko maniskis, tai parodau kokiu yra ten mazesniuju po 18 Lt

user posted image
Atsakyti
Oi, Lorute, man midi tavo labai patiko, kokia spalvytė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 20, 13:48)
Oi, Lorute, man midi tavo labai patiko, kokia spalvytė  wub.gif

Aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 20, 13:29)
Tiesa buvo tokio vidutinio dydzio kaip as normalaus dydzio turiu, kazkam patiko maniskis, tai parodau kokiu yra ten mazesniuju po 18 Lt

Va tokio tai ir aš norėčiau... wub.gif Ir tokį kaip tavo šiandieninis didesnysis labai apžiūrinėjau, bet kažkaip susilaikiau. Gal be reikalo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simre: 20 balandžio 2009 - 13:18
QUOTE(Lorute @ 2009 04 20, 13:29)
Tiesa buvo tokio vidutinio dydzio kaip as normalaus dydzio turiu, kazkam patiko maniskis, tai parodau kokiu yra ten mazesniuju po 18 Lt


Labai graži ir įdomi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 20, 13:29)
Na idedu nuotraukas savo pirkiniu wink.gif
Cia biski didesnis uz miniuka uz 18 Lt

Tiesa buvo tokio vidutinio dydzio kaip as normalaus dydzio turiu, kazkam patiko maniskis, tai parodau kokiu yra ten mazesniuju po 18 Lt

user posted image

midis kaip mano-tikrai super spalvyte wub.gif tik pas mane jis renimatoriui ir tik pamerkto ziedkocio ziedeliai like ziugina aki.bet turiu vilciu,kad pasveiks jis rolleyes.gif

oj,toks kaip tavo didysis,tai toks grazuolis,labai noreciau rolleyes.gif bet nesu niekur pas mus tkio macius schmoll.gif

p.s. o ar buna miniukams pirkti vazoneliu permatomu mazu?na,kad tarkim ir keiki dbar i ka sodinti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inerga: 20 balandžio 2009 - 13:54
QUOTE(Lorute @ 2009 04 20, 13:29)
Na as jau is Karmelitos biggrin.gif Nieko labai superinio nemaciau, tiesa vandos nuostabios po 220 lt, visokiausiu spalvu, bet man neikandamos. O nukainotos po 50 Lt melynos ir viena zalia. Jau visai nuvytusiais ziedeliais, tisa ta zalia dar visai geram stovyje. Labai grazu cimba sviesiai ruzava maciau su dviem ziedkoziais ir daug bulviu. Dickis toks. Phalaenopsiu kainos dideles, o pasirinkimas visiskai eilinis kaip maximoj per ispardavimus. Nieko ipatingo. Miniuku violetiniu daug uzversta po 13 Lt, bet ziedeliai vargani tokie, tikriausiai i pabaiga. Man pasirode gerokai perlaistyti, bet viena pasiemiau. O dar buvo po 18 Lt tokie biski didesni uz miniukus, ivairiu spalvyciu. Na idedu nuotraukas savo pirkiniu wink.gif

Cia miniukas uz 13 Lt mazulytis violetinis

user posted image

user posted image

Cia biski didesnis uz miniuka uz 18 Lt

user posted image

user posted image

O cia idedu nuotrauka palyginimui kaip jie atrodo salia iprastinio dydzio phalaenopsio

user posted image

Tiesa buvo tokio vidutinio dydzio kaip as normalaus dydzio turiu, kazkam patiko maniskis, tai parodau kokiu yra ten mazesniuju po 18 Lt

user posted image




labai grazios, ypac midi wub.gif
Atsakyti