Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

QUOTE(rytine rasa @ 2009 04 20, 10:20)
simre gal matei ar yra nukainuotu vandu ? blush2.gif

Įdėmiai tikrai nežiūrėjau, bet rodos kažkas buvo. Bent kiek aš ten užsuku, visada būna. Tik kainos didokos - nukainuotos vandos "Tik gėlės'e" prie onkologinio būna pigesnės. Aš daugiau 30 lt turbūt nesu mokėjus, o Karmelitoj turbūt pigiausiai mačiau už 40 ar 50.

Beje, buvau jau stiriai supykus ant savo vandų, jau turėjau minčių jas kam parduot, o gal net šiaip atiduot, padovanot. Bet vakar pamačiau, kad viena šaknis naujas leidžia, kol kas susilaikysiu nuo veiksmų...
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 04 20, 09:25)
Įdėmiai tikrai nežiūrėjau, bet rodos kažkas buvo. Bent kiek aš ten užsuku, visada būna. Tik kainos didokos - nukainuotos vandos "Tik gėlės'e" prie onkologinio būna pigesnės. Aš daugiau 30 lt turbūt nesu mokėjus, o Karmelitoj turbūt pigiausiai mačiau už 40 ar 50.

Beje, buvau jau stiriai supykus ant savo vandų, jau turėjau minčių jas kam parduot, o gal net šiaip atiduot, padovanot. Bet vakar pamačiau, kad viena šaknis naujas leidžia, kol kas susilaikysiu nuo veiksmų...

'tik geles' sakai ten pigiau g.gif idomu ka turi pasiulymuij dabar ?jei kas netyčia važiuotu paziurekite blush2.gif
Simre jei kada sumastysi kokius veiksmus su vandomis tark žodi perpirksiu blush2.gif aš pamišus ant ju doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytine rasa: 20 balandžio 2009 - 09:31
Jei ka uzmatysiu Karmelitoj pranesiu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rytine rasa @ 2009 04 20, 10:29)

Simre jei kada sumastysi kokius veiksmus su vandomis tark žodi perpirksiu  blush2.gif  aš pamišus ant ju  doh.gif  blush2.gif

O kaip jus auginate vandas? Vazose ar pakabintas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lorute: 20 balandžio 2009 - 09:37
QUOTE(Lorute @ 2009 04 20, 10:36)
Jei ka uzmatysiu Karmelitoj pranesiu  mirksiukas.gif

Būk gerutė, gal ką nors dar ypatingo pamatysi (spalvos, genties rūšies atvžvilgiu....) blush2.gif lauksim žinių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 20, 09:38)
Jei ka uzmatysiu Karmelitoj pranesiu  mirksiukas.gif
Papildyta:

O kaip jus auginate vandas? Vazose ar pakabintas?

Aš viena auginu substrate stambiame,viena vazoje ir dvi pakabintas ,bet su pastarosiomis daugiau vargo ketinu kraustyti jas i vazas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 04 20, 10:12)
Labas rytas smile.gif

jei kam aktualu - Aleksote Karmelitoj miniukai po 13 lt - dauguma tamsiai violetiniai, yra baltų, dar kažkokių violetinių atspalvių mačiau.

reiktu gal nulekt g.gif biggrin.gif kazin jeigu su autobusu lekciau nesupyktu miniukai uz aplinkos pasikeitimus??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 20, 10:39)
Būk gerutė, gal ką nors dar ypatingo pamatysi (spalvos, genties rūšies atvžvilgiu....)  blush2.gif  lauksim žinių  ax.gif

Butinai pranesiu jei pavyks nuvaziuoti mirksiukas.gif

QUOTE(rytine rasa @ 2009 04 20, 10:43)
Aš viena auginu substrate stambiame,viena vazoje ir dvi pakabintas ,bet su pastarosiomis daugiau vargo ketinu kraustyti jas i vazas  cool.gif

Man kazkaip nelabai grazu tos saknys, net ir tose vazose negrazu jei permatomos. O kaip sekasi auginti tame substrate? Gal cia tas Extra substratas? g.gif
Papildyta:
QUOTE(naujute @ 2009 04 20, 10:46)
reiktu gal nulekt  g.gif  biggrin.gif kazin jeigu su autobusu lekciau nesupyktu miniukai uz aplinkos pasikeitimus??? g.gif

O toli tau vaziuot? Manau nesupyktu miniukai jei vejo negaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 20, 09:47)
Butinai pranesiu jei pavyks nuvaziuoti mirksiukas.gif
Man kazkaip nelabai grazu tos saknys, net ir tose vazose negrazu jei permatomos. O kaip sekasi auginti tame substrate? Gal cia tas Extra substratas? g.gif

taip extra substratas tiesa pasakius nesenai pasodinau i ji ,bet matau kad jai tai patinka nes leidzia naujas šaknis ir lapukus ,čia mano eksperimentas dabar blush2.gif vazose gal joms geriau blush2.gif o kas del šaknų tai aš laikau matineje stiklo vazoje ne taip šaknys matosi o ir gražiau
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 20, 10:46)
reiktu gal nulekt  g.gif  biggrin.gif kazin jeigu su autobusu lekciau nesupyktu miniukai uz aplinkos pasikeitimus??? g.gif

"apmauk" juos keliais maišeliais, nes vėjas šaltas, tai viskas bus ok mirksiukas.gif aš taip net žiemą parsinešdavau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2009 04 20, 10:53)
taip extra substratas tiesa pasakius nesenai pasodinau i ji ,bet matau kad jai tai patinka nes leidzia naujas šaknis ir lapukus ,čia mano eksperimentas dabar  blush2.gif vazose gal joms geriau  blush2.gif  o kas del šaknų tai aš laikau matineje stiklo vazoje ne taip šaknys matosi o ir gražiau

Gal turi kokiu nuotrauku parodyt kaip jos atrodo substrate ir toje vazoje? ax.gif 4u.gif Man labai idomu butu jas auginti, bet neisivaizuoju kaip doh.gif Ar labai lepios?
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 20, 09:54)
Gal turi kokiu nuotrauku parodyt kaip jos atrodo substrate ir toje vazoje? ax.gif  4u.gif Man labai idomu butu jas auginti, bet neisivaizuoju kaip doh.gif Ar labai lepios?

del lepumo tai nuo rušies priklauso va su melynos spalvos ziedais sunkiai bendrauju blush2.gif doh.gif o jos tookios man gražios wub.gif visos geles reikalauja sau tinkamu sąlygu ir priežiuros mirksiukas.gif nuotrauka galečiau tik vakare pabandyt ikelt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2009 04 20, 11:01)
del lepumo tai nuo rušies priklauso va su melynos spalvos ziedais sunkiai bendrauju  blush2.gif  doh.gif o jos tookios man gražios  wub.gif visos geles reikalauja sau tinkamu sąlygu ir priežiuros  mirksiukas.gif nuotrauka galečiau tik vakare pabandyt ikelt  blush2.gif

Butu gerai thumbup.gif
Atsakyti