Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

raportuoju - senukuose badas schmoll.gif
sveikos, pleputės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 15, 14:29)
raportuoju - senukuose badas  schmoll.gif
sveikos, pleputės  mirksiukas.gif

labas:) as tai apiraminus dabar, kai per savaitgali 3 MB orches man nupirko tai dabar jau kuriam laikui bus ramu smile.gif
Atsakyti
mielosios, užekit kartas nuo karto čia, nes jau gegužės pradžia artėja mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
http://www.supermama...?...p=26054308
naujute, jau kokių miniatiūrų radai doh.gif senoje temoje pažiūrėjau blink.gif oho! O mano vandos antrininkė vadinasi ascocenda ax.gif sapnavau, kad kairėje pusėje išleido žiedstiebį, dabar laukiu - pildysis sapnas ar ne? lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutes hi.gif naujoje temuteje registruojuos ir as gathering.gif siandien maciau tookius grazius miniukus, jau gundziaus pirkti, bet pabijojau, nes visuose vazoneliuose pelesis matesi blink.gif
Papildyta:
QUOTE(inerga @ 2009 04 14, 22:34)


noriu ir as tokiu pagaliuku bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 15, 12:38)
O vyriskis neatskleide paslapties kur toki grozi rado? rolleyes.gif Oi kaip man tokio noretusi ax.gif

pirko aleksoto geliu bazej, nes as pries tai savaite verkiau, kaip nera su kuo nuvaziuoti ten ir zadejom kartu vaziuoti, bet kadangi reikejo velykom ruostis tai jis vienas paslaptingai dingo ir gryzo su velykine staigmena man blush2.gif wub.gif

QUOTE(evelinute999 @ 2009 04 15, 16:11)
sveikutes  hi.gif naujoje temuteje registruojuos ir as gathering.gif siandien maciau tookius grazius miniukus, jau gundziaus pirkti, bet pabijojau, nes visuose vazoneliuose pelesis matesi blink.gif
Papildyta:
noriu ir as tokiu pagaliuku bigsmile.gif

kur matei???? g.gif
Papildyta:
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 15, 15:22)
mielosios, užekit kartas nuo karto čia, nes jau gegužės pradžia artėja  mirksiukas.gif  drinks_cheers.gif
http://www.supermama...?...p=26054308
naujute, jau kokių miniatiūrų radai  doh.gif  senoje temoje pažiūrėjau  blink.gif  oho! O mano vandos antrininkė vadinasi ascocenda  ax.gif  sapnavau, kad kairėje pusėje išleido žiedstiebį, dabar laukiu - pildysis sapnas ar ne?  lotuliukas.gif

as vis nete pasikuiciu, vis kanors naujo randu ko paskui laaaabai man reikia, kaip pvz karvytes, miniuko, dabar dar nesugalvojau ko man reikia biggrin.gif blush2.gif
o del sapnu tai kartais sapnai pildosi wub.gif
Atsakyti
as vis nete pasikuiciu, vis kanors naujo randu ko paskui laaaabai man reikia, kaip pvz karvytes, miniuko, dabar dar nesugalvojau ko man reikia biggrin.gif blush2.gif
o del sapnu tai kartais sapnai pildosi wub.gif
[/quote]
su tais kuitimaisi doh.gif schmoll.gif aš irgi taip darau, vis netyčia kč nors randu, ko paskui ir Lietuvoj nebūna doh.gif tada baigiu įkyrėti laiškais turbūt skm blush2.gif bet staigiai mintyse "pastatau" būsimą įnamę į tam tikrą, jau jai skirtą vietą ir puolu laiško rašyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 15, 16:40)

as tai apseinu dar parduotuviniais egzemplioriais, nes man kazkaip tie vardiniai augalai atrodo labai lepus ir manau kad nemokeciau ju tinkamai auginti g.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 15, 16:45)
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 15, 16:40)

as tai apseinu dar parduotuviniais egzemplioriais, nes man kazkaip tie vardiniai augalai atrodo labai lepus ir manau kad nemokeciau ju tinkamai auginti g.gif

Ką tu mirksiukas.gif žiūrint, aišku, kokius pirksi rolleyes.gif pvz mano taikinyje dabar yra dar du nerealūs oncidiumai, na bet kur aš tau juos rasiu, tai tenka prašytis pagalbos blush2.gif o auginami kaip visi oncidiumai mirksiukas.gif
arba lycastė - kol kas labai smagiai auga pas mane. Apie mažulytę sedirėją vis tūpčioju - ar nesiruošia mirti blink.gif kur tau ji ruošis lotuliukas.gif laiminga šaknis augina, švelnia netiesiogine saulyte džiaugiasi lotuliukas.gif thumbup.gif
žodžiu, jei tik pasirinkus įprastos priežiūros augalą, tai ir galima džiaugtis ax.gif
Atsakyti
[quote=mikuotuke,2009 04 15, 17:02]
as tai apseinu dar parduotuviniais egzemplioriais, nes man kazkaip tie vardiniai augalai atrodo labai lepus ir manau kad nemokeciau ju tinkamai auginti g.gif
[/quote]
Ką tu mirksiukas.gif žiūrint, aišku, kokius pirksi rolleyes.gif pvz mano taikinyje dabar yra dar du nerealūs oncidiumai, na bet kur aš tau juos rasiu, tai tenka prašytis pagalbos blush2.gif o auginami kaip visi oncidiumai mirksiukas.gif
arba lycastė - kol kas labai smagiai auga pas mane. Apie mažulytę sedirėją vis tūpčioju - ar nesiruošia mirti blink.gif kur tau ji ruošis lotuliukas.gif laiminga šaknis augina, švelnia netiesiogine saulyte džiaugiasi lotuliukas.gif thumbup.gif
žodžiu, jei tik pasirinkus įprastos priežiūros augalą, tai ir galima džiaugtis ax.gif
[/quote]
dziaugiuosi kad puikiai auga, reiskias gerai priziuri drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 15, 17:14)
dziaugiuosi kad puikiai auga, reiskias gerai priziuri drinks_cheers.gif

žinok, šiandien apžiūrėjau raibuoles, tai pasibaisėjau - jos jau mėnesį bus nelaistytos!!! blink.gif varge, tokia ir prižiūrėtoja iš manęs schmoll.gif reiks pamerkt į vandenį šiandien verysad.gif o kad žydi laimingos blink.gif gal namai joms patinka, arba užtenka savo šeimininkę matyti kasdien lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 15, 17:17)
žinok, šiandien apžiūrėjau raibuoles, tai pasibaisėjau - jos jau mėnesį bus nelaistytos!!!  blink.gif  varge, tokia ir prižiūrėtoja iš manęs  schmoll.gif reiks pamerkt į vandenį šiandien  verysad.gif  o kad žydi laimingos  blink.gif  gal namai joms patinka, arba užtenka savo šeimininkę matyti kasdien  lotuliukas.gif

sako augalai jaucia emocijas, jeigu augalus mylim tai jie ir dziugina mus savo ziedeliais, o kad tu myli augalus tai mes visos zinom biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 15, 17:19)
sako augalai jaucia emocijas, jeigu augalus mylim tai jie ir dziugina mus savo ziedeliais, o kad tu myli augalus tai mes visos zinom  biggrin.gif  4u.gif

(khm, viena raibuolė skleidžia pumpurą dabar susikaupusi, tai aš ją kokius 2 kartus per dieną pasiimu ant kelių ir kalbu: augam? oi, kaip augam! Taip, taip, žydim, skleidžiamės, oi skleidžiamės! Ir tuo pačiu kaip katinas glaustausi su nosimi prie jos pūkuoto pumpuro, na tai kur nežydės lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif )

doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti