Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

QUOTE(jolla42 @ 2009 04 19, 15:18)

sunglasses2.gif  vacation4.gif  notworthy.gif  flirt.gif
Papildyta:

thumbup.gif labai grazi gelyte,jau itraukiau i ''neplanuotu''  blush2.gif  pirkiniu sarasa......  lotuliukas.gif

man visos labai grazios wub.gif cimbidziu dvieju rusiu i viena vazona susodintu nesu macius, taaaaip ciotkai atrodo drinks_cheers.gif jie pas jus kaip suprantu nera tokie gigantai, cia turbut mini biggrin.gif dar labai grazus oncidiumas (?) turbut ten oncidiumas, nezinau, spalva idomi thumbup.gif na ir seip grazus augalas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2009 04 19, 16:56)
Kaip ja priziuresi? blush2.gif  Nes as tokia pacia, tik balta turiu, bet nesuprantu, kas jai nepatinka.. lapas gelsta fear.gif

jei senas kotas, tai normalu g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolla42 @ 2009 04 19, 16:18)


VAJE VAJE KAIP GRAZU thumbup.gif wub.gif 4u.gif clap_1.gif lauksiu atzalu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 04 19, 17:07)
o tai kiek dabar pas jus orchideju yra?? mirksiukas.gif negaliu i cimbius atsiziureti smile.gif

blush2.gif siuo metu 16.. ax.gif keleta pirmuju sumylejau doh.gif doh.gif itariu perlaisciau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fira @ 2009 04 19, 08:52)
Aš vakar nusipirkau Ludisia red velvet. Man ši gėlė labiau patinka ne dėl žiedelių, o lapų wub.gif O dar ir kaina 6,65 Lt, tai kaip nepirksi smile.gif
user posted image
user posted image

Kaip as sitos noreciau bigsmile.gif Ir ziedeliai labai grazus wub.gif Kur pirkai?
Atsakyti
QUOTE(s!ma @ 2009 04 19, 17:28)
Cimbiai ir man patiko  rolleyes.gif

blush2.gif sunglasses2.gif
Papildyta:
QUOTE(naujute @ 2009 04 19, 18:34)
man visos labai grazios  wub.gif  cimbidziu dvieju rusiu i viena vazona susodintu nesu macius, taaaaip ciotkai atrodo  drinks_cheers.gif jie pas jus kaip suprantu nera tokie gigantai, cia turbut mini  biggrin.gif dar labai grazus oncidiumas (?) turbut ten oncidiumas, nezinau, spalva idomi  thumbup.gif na ir seip grazus augalas  drinks_cheers.gif

g.gif cimbiai tik 2 rusiu,geltonas labai veslus,o ir ziedai l.dideli,o tas alyvinis tai ziedu spalva keite...kuo ilgiau zydejo tuo ryskesne spalva buvo bigsmile.gif g.gif ,nezinau keliu dydziu jie buna,bet mini jo nepavadinciau schmoll.gif ,o ta kita tai kambria,oncidiumo dar neturiu schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(I.G.M. @ 2009 04 19, 19:54)
VAJE VAJE KAIP GRAZU  thumbup.gif  wub.gif  4u.gif  clap_1.gif  lauksiu atzalu  biggrin.gif

notworthy.gif notworthy.gif aciu blush2.gif butinai pasidalinsiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 19, 18:08)
Kaip as sitos noreciau bigsmile.gif Ir ziedeliai labai grazus wub.gif Kur pirkai?


Tokių mačiau buvo Ermitaže prieš savaitę smile.gif Pati vieną nugriebiau biggrin.gif
Atsakyti
ludisiju yra ermitaze,tik kaina neakcijine....
Atsakyti
mikuotuke, kada sulauksim tavo salotinės gėlytės foto? ax.gif
Atsakyti
kazkaip tyku cia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 19, 21:02)
kazkaip tyku cia  ax.gif


Tikrai...
Kur mikuotukė? blink.gif smile.gif

Atsiliepkit, kas raibuoles auginat priežiūros temoj, kol nenumarinau dar blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daluksa: 19 balandžio 2009 - 20:06
QUOTE(*Indraja @ 2009 04 19, 20:14)
Tokių mačiau buvo Ermitaže prieš savaitę  smile.gif  Pati vieną nugriebiau  biggrin.gif

Dekui, bet Kaune ermitazo nera verysad.gif
Atsakyti