Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

QUOTE(axara @ 2009 04 18, 20:57)
Na galbut ir adaptuojasi, bet turiu daugiau nei 30 orchideju ir tokiu adaptaciju matyti dar neteko  mirksiukas.gif
ir keista kad sitai pasireikske praktiskai visoms maximoje esancioms gelems, nes tokio masinio dziuvimo dar nemaciau

na as irgi turiu apie 20 kazkas, tiksliau skaiciavau senokai, tai bijau dabar ir skaiciuot tongue.gif
pirkau ne perseniausiai 4 orches is maximos, tai tik manoji baisiai pumpurus numete, dabar jau kaip ir atsigauna, o va kitoskurias isdovanojau, visai normaliai g.gif nors uzvakar draugei norejau orche maximoj nupirkti, tai jau ziedai pavyte, o dauguma pumpuru jau matosi, kad nudzius g.gif gal ir tikrai, kad kazkokia partija lieva g.gif

QUOTE(inerga @ 2009 04 18, 21:17)
na,neiskenciau,labai jau blogai ta jos zeme atrode ir gerai,kad palieciau,nes viduje daug saknu buvo supuvusiu,zeme su durpem maisyta ir tik isemus pasiziuriu-ogi ji dar be to ziedstiebio naujo ir keiki man turi! bigsmile.gif  ir dar su tokiom 10 cm saknim bigsmile.gif  du lapeliai,bet vienas paziuves (o as dar ji nuplesti norejau,kol dar buvau nepersodinus  doh.gif  ) kaip apsidziaugiau  rolleyes.gif  tik kad tos keikio saknys yra dvi ir abi,kaip cia pasakyt, nulauztos gal g.gif  na,jos laikosi abi tik ant tu siuleliu,tai as jo ir neatskyriau,galvoju gal tegul paaugina sveikesniu sakneliu ir tada atskirsiu.ar blogai padariau? g.gif

nu jei jau ten zeme buvo unsure.gif tai as ja irgi is ten krapstyciau drinks_cheers.gif tikesimes viskas bus gerai ir ziedstiebis augs toliau 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš vakar nusipirkau Ludisia red velvet. Man ši gėlė labiau patinka ne dėl žiedelių, o lapų wub.gif O dar ir kaina 6,65 Lt, tai kaip nepirksi smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikutės, perskaičiau , kad senukuose vazoninėm gėlėm nuolaidos iki 50 proc.- gal kuri buvo? g.gif Kaip su orchidėjom reikalai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(as_rutak @ 2009 04 18, 07:15)
as vakar maximoj nusipirkai nukainuota ta didziuli phalenopsi kainaves 7 litu nukainuotas iki 20, bet jau milziniskas ir sakeliu galuose turi po 5 pumputus tai dar ir ziedeliu tuojau sulauksiu thumbup.gif

labas rytas, kurioj cia maximoj tokios nuolaidos nukainotoms????
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 04 19, 09:17)
labas rytas, kurioj cia maximoj tokios nuolaidos nukainotoms????

cia kauno pramones maximoje, vakar maciau nemazai dar buvo, bet tokio lygio phal uz 70lt esu pirkusi ir nukainuota iki 10 lt bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axara: 19 balandžio 2009 - 09:34
labukas rytukas, visos tokios aprimusios, keista g.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano naujokė (uošvienės dovana)

user posted image
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 04 18, 20:39)
Buvau siandien hyperyje tai o Dieve kokios siaubingos  doh.gif  visos nudziuvusios,apskabytos, o kaina jau 24,99  g.gif  abejoju ar kas pirks, man jos atrodo tokios visos vertos "pigiau" po to nulekiau i savanoriu maxima tai situacija tokia pati, beveik ne vienos geles nera kuri butu su neapvytusiais ziedais ar pumpurais , o "pigiau" abiejuose parduotuvese nebuvo ne vienos geles...Matyt kazkas pastarajai siuntai negerai, nes paskutine mano parsinesta pries pora dienu is maximos, nudziovino pumpurus ir nebaigusius skleistis ziedus, pastebejau,kad ne man vienai taip pastaruoju metu nutiko  g.gif

Ot kažkaip ir aš bijau pirkti, nes parduotuvėj jau matosi, kad gėlė ilgai netvers. Kažkaip žiūrėdavau į ankstesnes siuntas per akcijas tikrai tokių pusgyvių šitokios gausos dar neteko matyt. Kažkodėl turiu įtarimą, kad Maxima užsipirko papigiai kokių išbrokuotų/perlaikytų neaiškiuose sandėliuose po kelis litus ir stumia dabar su akcija (nors ir akcija jau baigėsi)
Gaila, kad jūsų čia nėra, norėjau paklaust, ar geriau man persodint į plastmasinį vazonėlį , kuris turri tokia ventiliacijas, ar į stiklinį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raseliuke @ 2009 04 19, 11:28)
Mano naujokė (uošvienės dovana)


grazus ziedeliai labai wub.gif
as tokia arba kita dembori zadu mamai motinos dienos proga pirkti, nes jai labai patinka 4u.gif gal kuri kauniete matet pigiau ju???as vilijampoles bazej ziurejau tai jau tokios nupiepusios buvo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 19, 11:34)
grazus ziedeliai labai  wub.gif
as tokia arba kita dembori zadu mamai motinos dienos proga pirkti, nes jai labai patinka  4u.gif  gal kuri kauniete matet pigiau ju???as vilijampoles bazej ziurejau tai jau tokios nupiepusios buvo  schmoll.gif

Onkologinio bazėj jų būdavo, bet dabar senai buvau- nežinau ar dabar yra.
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2009 04 19, 10:01)
Sveikutės, perskaičiau , kad senukuose vazoninėm gėlėm nuolaidos iki 50 proc.- gal kuri buvo? g.gif Kaip su orchidėjom reikalai? 4u.gif


Taip, tikrai vazonams nuolaida, o su gėlėm nieko gero....
Atsakyti
na o as savo ruzavaja didziaziede persodinau tik ka verysad.gif
va taip atrode pries persodinima, sudziovino ir likusius 2 pumpurus, pasidare neramu, tai nusprendziau traukti is vazono
user posted image
istraukus nieko blogo neradau,. keleta saknu galiuku nudziuve, puvinio nera, cia tik istraukus is vazono
user posted image
o cia apkarpius man nepatikusiias saknis, nudziuvusius galiukus
user posted image
o cia jau pasodinta i ekstra substrata
user posted image
niekaip nesyuprantu kodel ji man sudziovino pumpurus visus???tokie dideli buvo schmoll.gif kas jai nepatiko g.gif saknys tai sveikos ax.gif
g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti