Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 18, 15:35)
O, dideli tai aktualūs!  drinks_cheers.gif  gal netyčia adresą žinai, ar šalia kokio ryškesnio objekto, parduotuvės yra tas Thomas Philips, nes kažkaip man akis jo dar neužmatė  doh.gif

Šalia restorano "Seni vartai", ten dar šalia Čeburekinė yra, o antroj gatvės pusėj McDonald's. Ta parduotuvė toliau nuo gatvės, biški giliau įvažiavus, bet man atrodo ir prie gatvės iškaba yra. Adresas lygtai Savanorių pr. 292.
Atsakyti
QUOTE(inerga @ 2009 04 18, 16:46)
tai gal manoji isblukus lotuliukas.gif
jie is mano zinutes isskaitet apie drugelius,tai as apie klaipedos ermitaza kalbejau smile.gif


Viskas aišku tada ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 18, 12:06)
O kokios spalvos žiedai?  ax.gif


roziniai 4u.gif
Atsakyti
labukas, stai ir as, nusikalus kaip suo, sode buvau tai tiek darbu, kad doh.gif jegu nebera o sakiau pro maximas praleksiu, na gal dar atsigausiu po valandziukes biggrin.gif
QUOTE(rena @ 2009 04 18, 13:01)
mano viena is idomesniu
user posted image

cia peloric, bet labai idomi, as tai nuostabaus grozio wub.gif nors seip peloric nelabai zaviuosi, bet sita isimtis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 18, 13:43)
oho! pirmoji tai labai įdomi, o nuo to žiedstiebio vaikutį gal net bandyčiau atskirti jau, mačiau neblogą šaknelę

na keikius sodinti jau svarankiskai reik, kad saknyte butu 4-5cm, o jo saknyte tiek nesiekia schmoll.gif

QUOTE(jolla42 @ 2009 04 18, 14:51)
thumbup.gif  thumbup.gif na ir grozis  4u.gif  4u.gif  Noriu pakausti:tas ziedstiebis tik i vandeni imerktas? pas mane toks ant mirstancio augalo yra,tai ji nupjauti ir merkti ar dar laikyti ,kol ''mama'' gyva?  g.gif  blush2.gif keikis lyg ir saknyte leidzia,o virsunej tai lyg ir pora sakuciu kaip ziedstiebiai  g.gif

tik i vandeni,kazkada esu biski orchidejoms trasu papilus, bet poto tas vanduo baisiai apzaliavo visokiais sch... pasidenge, tai dabar ir pakeiciau. Si pavasari pradejo leisti ir sakas matosi pumpuriukai, bet abejoju ar jie issiskleis, o ir dar virsuneje, antra keiki pradejo auginti g.gif
Si ziedstiebi pjoviau, kai gelbejau gelyte, nes ziedu lb daug buvo (lb gaila buvo pjaut, bet...), bet pacios orches saknys baisiai ispuvusios doh.gif teko kisti i reanimatoriu verysad.gif

QUOTE(inerga @ 2009 04 18, 15:40)
cia antroji gelyte,niekuo neypatinga,daugelis cia tokai turit, bet as tokios neturejau dar smile.gif  galvoju,kad jas abi gal reik persodint,nes viena atrodo kazkaip,kad i durpes pasodinta,o kitoj samanu biski matau.ka patarsit?ir gal ir patrest jas reikia?ypac ta su nauju ziedstiebiu?

tos su auginanciu ziedstiebiu neliesciau schmoll.gif gali sustot ziedstiebio augimas, jau kai auginasi ziedstiebi, net ir pakeitus pastovia vieta gelei tas netinka, esu taip prisidirbus su viena, auginosi 2 ziedstiebius, o as ja vis tasiau kur saulytes daugiau, tai taip dabar ir styro spuogai doh.gif

QUOTE(naujute @ 2009 04 18, 17:38)
cia peloric, bet labai idomi, as tai nuostabaus grozio  wub.gif nors seip peloric nelabai zaviuosi, bet sita isimtis  4u.gif
aciu 4u.gif
peloriku ir as nemegeja, nes buna, kad su kitu zydejimu vel iprasti ziedai prazysta smile.gif
Atsakyti
salotinę parsitempiau doh.gif
ale kokią gražią, sodrios labai spalvos bigsmile.gif o apatiniai žiedlapiai kiek taškuoti wub.gif
akropoly buvau, dar viena salotinė yra pasislėpus, kas norit, bet ji nežydi, tik pumpurėlius turi, reikia atsekti mirksiukas.gif
kitos paleipusios... akcijos nebėra verysad.gif
Atsakyti
Buvau siandien hyperyje tai o Dieve kokios siaubingos doh.gif visos nudziuvusios,apskabytos, o kaina jau 24,99 g.gif abejoju ar kas pirks, man jos atrodo tokios visos vertos "pigiau" po to nulekiau i savanoriu maxima tai situacija tokia pati, beveik ne vienos geles nera kuri butu su neapvytusiais ziedais ar pumpurais , o "pigiau" abiejuose parduotuvese nebuvo ne vienos geles...Matyt kazkas pastarajai siuntai negerai, nes paskutine mano parsinesta pries pora dienu is maximos, nudziovino pumpurus ir nebaigusius skleistis ziedus, pastebejau,kad ne man vienai taip pastaruoju metu nutiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 04 18, 20:39)
Buvau siandien hyperyje tai o Dieve kokios siaubingos  doh.gif  visos nudziuvusios,apskabytos, o kaina jau 24,99  g.gif  abejoju ar kas pirks, man jos atrodo tokios visos vertos "pigiau" po to nulekiau i savanoriu maxima tai situacija tokia pati, beveik ne vienos geles nera kuri butu su neapvytusiais ziedais ar pumpurais , o "pigiau" abiejuose parduotuvese nebuvo ne vienos geles...Matyt kazkas pastarajai siuntai negerai, nes paskutine mano parsinesta pries pora dienu is maximos, nudziovino pumpurus ir nebaigusius skleistis ziedus, pastebejau,kad ne man vienai taip pastaruoju metu nutiko  g.gif

jos adaptuojasi aplinkoje, nieko nera nuostabaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2009 04 18, 19:43)
jos adaptuojasi aplinkoje, nieko nera nuostabaus mirksiukas.gif

Na galbut ir adaptuojasi, bet turiu daugiau nei 30 orchideju ir tokiu adaptaciju matyti dar neteko mirksiukas.gif
ir keista kad sitai pasireikske praktiskai visoms maximoje esancioms gelems, nes tokio masinio dziuvimo dar nemaciau
Papildyta:
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 18, 08:53)
eee, kadangi kambrijos yra mišrūnai, tai susilaikysiu - turiu siurprizų namie, net neįsivaizduoju, kaip žydės ir ar išvis žydės  doh.gif  jooo, tos gėlės...  lotuliukas.gif
Papildyta:

Labas rytukas, simre  4u.gif
manau, maximai ir šiaip labai apsimoka visa ta orchidomanija ir akcijos, juk pati po kelis litus tas gelytes perka iš olandijos  g.gif 
tegu džiaugiasi, kad yra dar tokių truputį pamišusių medžiotojų  tongue.gif

o kazin uz kiek mazdaug jie perka viena vieneta? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axara: 18 balandžio 2009 - 19:53
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 18, 20:12)
salotinę parsitempiau  doh.gif
ale kokią gražią, sodrios labai spalvos  bigsmile.gif  o apatiniai žiedlapiai kiek taškuoti  wub.gif


pasirodykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2009 04 18, 20:08)
tos su auginanciu ziedstiebiu neliesciau schmoll.gif

na,neiskenciau,labai jau blogai ta jos zeme atrode ir gerai,kad palieciau,nes viduje daug saknu buvo supuvusiu,zeme su durpem maisyta ir tik isemus pasiziuriu-ogi ji dar be to ziedstiebio naujo ir keiki man turi! bigsmile.gif ir dar su tokiom 10 cm saknim bigsmile.gif du lapeliai,bet vienas paziuves (o as dar ji nuplesti norejau,kol dar buvau nepersodinus doh.gif ) kaip apsidziaugiau rolleyes.gif tik kad tos keikio saknys yra dvi ir abi,kaip cia pasakyt, nulauztos gal g.gif na,jos laikosi abi tik ant tu siuleliu,tai as jo ir neatskyriau,galvoju gal tegul paaugina sveikesniu sakneliu ir tada atskirsiu.ar blogai padariau? g.gif

QUOTE(axara @ 2009 04 18, 20:57)
o kazin uz kiek mazdaug jie perka viena vieneta?  g.gif


nezinau uz kiek perka,bet MB mama dirba geliu tiekejo sandely lyg,na zodziu,kad jie turbut i parduotuves parduoda tas geles..ir man ji parveze phaliku po 16 lt,bet jie yra tie didieji,su dviem ziedkociais,kur parduotuvese paprastai buna po ~50-70 lt
kazkada kaktusa parsiveze uz 30lt,kuris parduotuvej kokius ~300 kainuotu doh.gif
zpdziu,kainos nesveikos...
Atsakyti
Matyti, kad laaabai pigiai perka "maxima", nes "akropolyje" nudziuvusias po 4,99 pardavinejo unsure.gif
Atsakyti