Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

kokios gražios wub.gif o tai pavargusiai, manau, reiks pjauti žiedų vietas iki miegančių akučių, pailsės, atsigaus. Kiminų šaknyse nėra, persodinai juk, ar ne? mirksiukas.gif tai belieka mylėt g.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(s!ma @ 2009 04 18, 15:26)
Mano gražutė, su kuria pavyko susidraugauti  biggrin.gif
user posted image

Su šia vis dar pykstuosi, nenori ji gražiai žydėti  verysad.gif
user posted image
user posted image

O ši mane labai džiugina, žiedų tik daugėja  bigsmile.gif
user posted image

Šia pražydinau pati, žiedų daugėja, pumpurų irgi  biggrin.gif
user posted image

Ir ši vis dar skleidžia žiedus  ax.gif
user posted image



kokios grazuoles wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2009 04 18, 13:01)
mano viena is idomesniu
user posted image

va cia tai idomi tikrai bigsmile.gif labai grazi bigsmile.gif o tas ziedstiebis vazoj,tai ir kaip idomiai,net su vaiku bigsmile.gif
as siandien ir neplanuotai pro ermitaza prasukau-negeroj vietoj jis pas mus pastatytas-tiesiai priesais musu nama doh.gif biggrin.gif vaziavau atseit drugeliu pirkt orchidejoms doh.gif biggrin.gif ziuriu phalikai po 10lt blush2.gif tai du nugriebiau... hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inerga: 18 balandžio 2009 - 13:55
QUOTE(rena @ 2009 04 18, 14:01)
mano viena is idomesniu
user posted image

user posted image

user posted image

o cia zedstiebis nuo 2008m. imerktas vazoje
user posted image

user posted image

user posted image

thumbup.gif thumbup.gif na ir grozis 4u.gif 4u.gif Noriu pakausti:tas ziedstiebis tik i vandeni imerktas? pas mane toks ant mirstancio augalo yra,tai ji nupjauti ir merkti ar dar laikyti ,kol ''mama'' gyva? g.gif blush2.gif keikis lyg ir saknyte leidzia,o virsunej tai lyg ir pora sakuciu kaip ziedstiebiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(inerga @ 2009 04 18, 14:50)
va cia tai idomi tikrai bigsmile.gif  labai grazi bigsmile.gif

ziuriu phalikai po 10lt blush2.gif  tai du nugriebiau... hihihi.gif

Cia man atrodo peloric tipo ziedeliai, tik kad aukstyn kojom prazydo g.gif biggrin.gif

Laukiam nuotraukyciu tavo laimikio thumbup.gif
Papildyta:
S!ma tavo gelytes labai grazios wub.gif Net neisirenku kuri man graziausia, nes visos labai fainos wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lorute: 18 balandžio 2009 - 13:58
Buvau šiandien Thomas Philips parduotuvėje Savanoriuose. Visa netikėtai radau Sheurich firmos vazonų po 8,97 lt, spalvos balti, geltoni, žali ir rausvi. Kas svarbiausia - turi apačioj tą rantelį, kuris sulaiko įdedamą vazoną, kad nenukristų iki pat dugno, o apačioj galima vandens pripilti (nors visa vazono forma kitokia nei tų, kurie Senukuose parduodami balti orchidėjoms). Dabar vaikis veja mane nuo kompo, neužsiimsiu foto kėlimu, gal vakare parodysiu. Dar buvo ir didelių, kokių 7 l talpos, kaina apie 25 lt berods. Jei kam aktualu, apsilankykite.
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 04 18, 15:14)
Buvau šiandien Thomas Philips parduotuvėje Savanoriuose. Visa netikėtai radau Sheurich firmos vazonų po 8,97 lt, spalvos balti, geltoni, žali ir rausvi. Kas svarbiausia - turi apačioj tą rantelį, kuris sulaiko įdedamą vazoną, kad nenukristų iki pat dugno, o apačioj galima vandens pripilti (nors visa vazono forma kitokia nei tų, kurie Senukuose parduodami balti orchidėjoms). Dabar vaikis veja mane nuo kompo, neužsiimsiu foto kėlimu, gal vakare parodysiu. Dar buvo ir didelių, kokių 7 l talpos, kaina apie 25 lt berods. Jei kam aktualu, apsilankykite.

O, dideli tai aktualūs! drinks_cheers.gif gal netyčia adresą žinai, ar šalia kokio ryškesnio objekto, parduotuvės yra tas Thomas Philips, nes kažkaip man akis jo dar neužmatė doh.gif
Atsakyti
na,stai ax.gif jos niekuo siaip neypatingos,galbut daug kas jau tokias turit,bet kai as dar tik pradedancioji,tai pas mane tokiu dar nebuvo ax.gif

sitos spalva sunku nusakyt. nuotraukoj gan neblogai atsispindi tikroji spalva-lyg gelsva,i kokia kremine ir su blankiais violetinias dryziukais per viduri lapelio.super spalvyte,svelni..lapeliai tokie kaip paraityti sakyciau-is pradziu galvojau,kad gal jau pavytus,bet ne,pasirodo cia ju tokia forma. oj,negaliu,isimylejau ja iskart wub.gif tik kad ji su dviem ziedeliais tik,bet matau,kad nauja ziedstiebi leidzia,tikiuosi viskas bus gerai rolleyes.gif
user posted image

cia antroji gelyte,niekuo neypatinga,daugelis cia tokai turit, bet as tokios neturejau dar smile.gif galvoju,kad jas abi gal reik persodint,nes viena atrodo kazkaip,kad i durpes pasodinta,o kitoj samanu biski matau.ka patarsit?ir gal ir patrest jas reikia?ypac ta su nauju ziedstiebiu?
user posted image

cia jau kartu su senosiomis mano.desinej-naujoke
user posted image

visos manosios.viena dar renimatoriui,ir dar trys besiilsincios
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inerga: 18 balandžio 2009 - 14:43
http://www.ipix.lt/images/27471494.jpg
Papildyta:
verysad.gif verysad.gif bandziau pasirodyti su savo kvietkais,bet schmoll.gif schmoll.gif niekaip.... blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif frusty.gif 000189.gif padekit ax.gif blush2.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolla42: 18 balandžio 2009 - 15:04
QUOTE(jolla42 @ 2009 04 18, 16:12)
http://www.ipix.lt/images/27471494.jpg
Papildyta:
verysad.gif  verysad.gif bandziau pasirodyti su savo kvietkais,bet  schmoll.gif  schmoll.gif  niekaip.... blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif    frusty.gif  000189.gif          padekit  ax.gif  blush2.gif  4u.gif  4u.gif

Matom matom, kad raibuole idejai mirksiukas.gif O jau kiek ziedeliu bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(inerga @ 2009 04 18, 15:40)
sitos spalva sunku nusakyt. nuotraukoj gan neblogai atsispindi tikroji spalva-lyg gelsva,i kokia kremine ir su blankiais violetinias dryziukais per viduri lapelio.super spalvyte,svelni..lapeliai tokie kaip paraityti sakyciau-is pradziu galvojau,kad gal jau pavytus,bet ne,pasirodo cia ju tokia forma. oj,negaliu,isimylejau ja iskart wub.gif  tik kad ji su dviem ziedeliais tik,bet matau,kad nauja ziedstiebi leidzia,tikiuosi viskas bus gerai  rolleyes.gif
user posted image



Sitoji kaip ir maniske. Pradzioj buvo va tokia ryskesne, dabar jau pabluko lotuliukas.gif Turi 4 ziedelius, bet jau pradejo augunti naujus pumpurelius ziedstiebio virsunej, gal ir taviske dar uzaugins nauju ziedeliu mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Dėkui visoms už pagyrimus 4u.gif

Vilniuj Ermitaže yra pirkti drugelių-bitučių, kur žiedstiebius prilaiko? Ar aš kažką ne taip supratau?
Papildyta:
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 18, 14:47)
kokios gražios  wub.gif  o tai pavargusiai, manau, reiks pjauti žiedų vietas iki miegančių akučių, pailsės, atsigaus. Kiminų šaknyse nėra, persodinai juk, ar ne?  mirksiukas.gif  tai belieka mylėt  g.gif  wub.gif


Kas be ko, kad persodinau, vos tik pamačiau, kad ji geibsta verysad.gif Vidurys buvo išpuvęs. Kaip nemėgstu pjauti žiedstiebių cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 18, 16:22)
Sitoji kaip ir maniske. Pradzioj buvo va tokia ryskesne, dabar jau pabluko lotuliukas.gif Turi 4 ziedelius, bet jau pradejo augunti naujus pumpurelius ziedstiebio virsunej, gal ir taviske dar uzaugins nauju ziedeliu mirksiukas.gif


tai gal manoji isblukus lotuliukas.gif

QUOTE(s!ma @ 2009 04 18, 16:26)

Vilniuj Ermitaže yra pirkti drugelių-bitučių, kur žiedstiebius prilaiko? Ar aš kažką ne taip supratau?

jie is mano zinutes isskaitet apie drugelius,tai as apie klaipedos ermitaza kalbejau smile.gif
Atsakyti