Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

labas rytas, ar jau diena visoms smile.gif
bandau sukelti savo mazytes ax.gif jei neiseis, nepykit blush2.gif sita pirkta vakar ermitaze uz 15.99.
user posted image
user posted image
cia jos vakarykste drauge is ten pat ir uz tiek pat:)
user posted image
Papildyta:
sitoji pas mane nuo ziemos, maximine, 26lt, atrodo leidzia mazyli bigsmile.gif
user posted image
user posted image

o cia mano uzmigusi grazuole, pirkta uz 80lt, geliu salone. nzn ka su ja daryt, isleido lb didelius lapus, ir dar ju augina, o ziedkotis stovi vietoj, salia ir senas ziedkotis, zydejes trumpai.
user posted image
user posted image

o cia dendrobio mazuliuke ataugele
user posted image
Papildyta:
o cia visas dendrobis, pirkau su lb graziais ziedais, paskui isdziuvo.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rokinuke: 18 balandžio 2009 - 10:39
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 18, 11:30)
aha, tikrai, visos į medžioklę išėjusios  g.gif  nebūtinai orchių - gal rimtai medžioja  lotuliukas.gif  juk toks oras!
karvytės poros pumpurų neteksiu, bet likę kol kas žali, gražūs  thumbup.gif
dar vakar minėjau, kad persodinau naujoką dendrobium nobile, kurio keras senas, o daug bulvių išpjaustinėtų. Tai tas nupjautas šiandien atidžiai kelissyk skaičiavau - jų net 20  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  iš jų auga 5 vaikučiai ir ruošiasi dygti dar 2  ax.gif  ir 3 dar nenupjautos suaugusios yra  ax.gif  vaje, kaip džiaugiuosi, man tai tokia "šeimyna vazone"  wub.gif

As tai karvytes 1 pumpuriuko neteksiu ir tikriausiai 1 ziedelis nebeprasiskleis, nes taip ir stovi pusiau prasiziojes nuo pirkimo dienos unsure.gif
Nu bet tavo dendrobis kad vaisingas bigsmile.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(rokinuke @ 2009 04 18, 11:43)
labas rytas, ar jau diena visoms smile.gif


Man ta antroji miela labai wub.gif Bet siaip visos gelytes grazios bigsmile.gif
Atsakyti
rokinuke, man antroji ypač patiko mirksiukas.gif o savo miegančiąją gražuolę statyk dabar ant nekarštos saulutės valandukei, ir taip kasdien - užuos pavasarį ir arba pradės džiovinti stiebą, arba pagaliau išsiskleis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 18, 11:49)
rokinuke, man antroji ypač patiko  mirksiukas.gif  o savo miegančiąją gražuolę statyk dabar ant nekarštos saulutės valandukei, ir taip kasdien - užuos pavasarį ir arba pradės džiovinti stiebą, arba pagaliau išsiskleis  mirksiukas.gif


nu pabandysiu, ji taip graziai zydi, kad laukiu nesulaukiu. ir lb smagu ziuret kaip pamatai atsipirkusias pastangas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rokinuke @ 2009 04 18, 11:51)
nu pabandysiu, ji taip graziai zydi, kad laukiu nesulaukiu. ir lb smagu ziuret kaip pamatai atsipirkusias pastangas smile.gif

O kokios spalvos žiedai? ax.gif
Atsakyti
s!ma! bigsmile.gif sveikutė 4u.gif niu, kaip gyvena cimbas? Oncidukas dar tik 2 žiedelius numetė, dar nori žydėti ax.gif
gal kokių naujienų partempei namo lotuliukas.gif
Atsakyti
mano viena is idomesniu
user posted image

user posted image

user posted image

o cia zedstiebis nuo 2008m. imerktas vazoje
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rena: 18 balandžio 2009 - 12:02
wow!!! As apakus blink.gif Kaip fainai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 18, 12:42)
s!ma!  bigsmile.gif  sveikutė  4u.gif  niu, kaip gyvena cimbas? Oncidukas dar tik 2 žiedelius numetė, dar nori žydėti  ax.gif
gal kokių naujienų partempei namo  lotuliukas.gif


Su naujienom laikausi, labai liūdžiu dėl dovanotosios, kuri taip ir neatsigauna. Ko gero reikės kirpti žiedstiebius unsure.gif

O cimbiukas akį džiugina labai bigsmile.gif Kad ir nežydintis, man jis gražus wub.gif
Pradedu galvoti apie antrą, kad būtų draugas pirmajam hihihi.gif
Atsakyti
[quote=rena,2009 04 18, 13:01]
oho! blink.gif pirmoji tai labai įdomi, o nuo to žiedstiebio vaikutį gal net bandyčiau atskirti jau, mačiau neblogą šaknelę g.gif thumbup.gif
[quote=s!ma,2009 04 18, 13:30]
1.Su naujienom laikausi, labai liūdžiu dėl dovanotosios, kuri taip ir neatsigauna. Ko gero reikės kirpti žiedstiebius unsure.gif
2.O cimbiukas akį džiugina labai bigsmile.gif Kad ir nežydintis, man jis gražus wub.gif
Pradedu galvoti apie antrą, kad būtų draugas pirmajam hihihi.gif
[/quote]
1. Gal prie progos foto įmesi? manau, jai reikia atsigauti, paisėti verysad.gif

2. Prasideda doh.gif lotuliukas.gif gerai, kad labai dideli jie neaugs, čia mažiukai cimbai, man rodos, ne tie gigantiški mirksiukas.gif manasis kiek mažesnis už tavo, bet irgi mielas toks, lapelius pastatęs, kad auga, kad auga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 18, 13:43)
1. Gal prie progos foto įmesi? manau, jai reikia atsigauti, paisėti  verysad.gif

2. Prasideda  doh.gif  lotuliukas.gif  gerai, kad labai dideli jie neaugs, čia mažiukai cimbai, man rodos, ne tie gigantiški  mirksiukas.gif  manasis kiek mažesnis už tavo, bet irgi mielas toks, lapelius pastatęs, kad auga, kad auga  wub.gif


Prasideda lotuliukas.gif tikrai taip, tik niekam nesakyk lotuliukas.gif

Einu nufotkinsiu, bet net nebežinau kaip ją gaivinti. Svarbiausia, kad ji daug šaknų turi, bet vistiek nyksta, o nupuvusių irgi buvo, bet jas jau pašalinau. Nežinau....
Atsakyti
Mano gražutė, su kuria pavyko susidraugauti biggrin.gif
user posted image

Su šia vis dar pykstuosi, nenori ji gražiai žydėti verysad.gif
user posted image
user posted image

O ši mane labai džiugina, žiedų tik daugėja bigsmile.gif
user posted image

Šia pražydinau pati, žiedų daugėja, pumpurų irgi biggrin.gif
user posted image

Ir ši vis dar skleidžia žiedus ax.gif
user posted image
Atsakyti