Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 17, 13:10)
snickers, taip taip, aš naujutei prižadėjus esu pažiūrėti karvyčių  4u.gif  nes paskutinįkart iš panosės jai nugvelbiau paskutinę  doh.gif  doh.gif  doh.gif  blush2.gif
bet bendra prasme pažiūrėsiu  mirksiukas.gif  ir informuosiu
!
naujute, jei rasčiau, gal iškart ir paimt, kaip manai?  ax.gif
Papildyta:
kuri čia tokiį juodą kaip mano falenopsį ką tik nusipirko? Krissti? Lorute? Radau pavadinimą - tai black butterfly!  bigsmile.gif  tongue.gif

Trimituok , brangioji, kai rasi karvukių trimitais ir varpais skambink į a.ž. biggrin.gif O geriausia būtų, kad jei su mašina tai prigriebtum kokią sveiką gražią (tada dar šokoladą užsidirbtum ax.gif
O aš žinokit pasiryžau išoperuoti savo violetinę- matka boska ką radau, nu akurat gniužulas supuvusių suspaustų kiminų doh.gif doh.gif - kaput garantuotas, nes šaknies anei vienos, tik į išorę kelios strykso gražios. Ale dabar nors ramia dūšia galėsiu išmest doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(snickers @ 2009 04 17, 19:07)
Trimituok , brangioji, kai rasi karvukių trimitais ir varpais skambink į a.ž. biggrin.gif O geriausia būtų, kad jei su mašina tai prigriebtum kokią sveiką gražią (tada dar šokoladą užsidirbtum  ax.gif
O aš žinokit pasiryžau išoperuoti savo violetinę- matka boska ką radau, nu akurat gniužulas supuvusių suspaustų kiminų doh.gif  doh.gif - kaput garantuotas, nes šaknies anei vienos, tik į išorę kelios strykso gražios. Ale dabar nors ramia dūšia galėsiu išmest doh.gif  biggrin.gif

Jokių metimų! blink.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
tokiu atveju jau geriau pas mane į reabilitacinę ligoninę tegu keliauja, negu į konteinerį! blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rokinuke @ 2009 04 17, 15:05)
db klausimai, ar nusipirkus reikia iskart persodint? ar palaukt, kol nuzydes?

labai laukiam foto, persodinti nereikia jeigu sveikas augalas ir saknys nesupuve . net ir nuzydejus persodinti nebutina jeigu augalas gerai jauciasi blush2.gif
Atsakyti
žiūrėkit, kokią temą radau bigsmile.gif
http://www.supermama...howtopic=360133
kodėl jos nemačiau anksčiau? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 17, 19:12)
Jokių metimų!  blink.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif
tokiu atveju jau geriau pas mane į reabilitacinę ligoninę tegu keliauja, negu į konteinerį!  blink.gif

Ai irnesakyk.gif tai dar palaikysiu biggrin.gif , mažu patiks jai be šaknų gyvent? laugh.gif Išploviau tą gruntą/žievę, išdžiovinau su fenu (gerai, kad vyras nematė biggrin.gif )supyliau atgal, o ant viršaus pastačiau tą lavonėlį doh.gif , jei jau norės gyventi- tegul. rolleyes.gif Dabar man įdomu, kada ta nauja šaka su pumpurais nuvys g.gif , ech tebūnie eksperimentas irnesakyk.gif .
Atsakyti
QUOTE(snickers @ 2009 04 17, 19:51)
Ai irnesakyk.gif tai dar palaikysiu biggrin.gif , mažu patiks jai be šaknų gyvent? laugh.gif Išploviau tą gruntą/žievę, išdžiovinau su fenu (gerai, kad vyras nematė biggrin.gif )supyliau atgal, o ant viršaus pastačiau tą lavonėlį doh.gif , jei jau norės gyventi- tegul. rolleyes.gif Dabar man įdomu, kada ta nauja šaka su pumpurais nuvys g.gif , ech tebūnie eksperimentas irnesakyk.gif .

jei yra kelios orinės šaknys - viskas ok! tik jas reikia nuolat drėkinti, retkarčiais per šaknytes ir lapus patrešti. Turiu ir beveik bešaknių orchių - kad stiebiasi, kad auga, gyventi nori, o tos šaknys... 1cm ilgio... kitos - gal 2,5 - 3 cm.. Bet ką - gyvena! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 04 17, 18:38)
as irgi taip manau tiesiog panasumu yra i tuos originalus smile.gif ai bet dzin man svarbu grazu smile.gif
Papildyta:
pas mane apie ant dvieju orchiu yra lapeliai ant kuriu parasyta
sort: Almeria
Sort: Saint Tropez
bet nete nieko nerandu, tai jauciu cia maxima svarbu kazka priraso ir tiek....

Almeria tai pažymi, jaučiu, kilmės regioną- tai Ispanijos Almerijos regionas. Šiaip tas regionas iš tikrųjų garsėja savo šiltnamių plantacijomis. O ką reiškia tas Saint Tropez g.gif ...nu yra toks garsus prancūzų kurortas....bet....
Atsakyti
QUOTE(snickers @ 2009 04 17, 20:05)
Almeria tai pažymi, jaučiu, kilmės regioną- tai Ispanijos Almerijos regionas. Šiaip tas regionas iš tikrųjų garsėja savo šiltnamių plantacijomis. O ką reiškia tas Saint Tropez g.gif ...nu yra toks garsus prancūzų kurortas....bet....

dekui uz info smile.gif 4u.gif
Atsakyti
mergaitės kai kurios turbūt medžioklėje lotuliukas.gif vakaras, tylu, ramu... lotuliukas.gif
na na, kuo čia viskas baigsis ax.gif
Atsakyti
tylu ramu g.gif
Atsakyti
pramones maksimoje dvi nuostabios karvytes ,bet ir moteriskiu daug doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 17, 19:54)
jei yra kelios orinės šaknys - viskas ok! tik jas reikia nuolat drėkinti, retkarčiais per šaknytes ir lapus patrešti. Turiu ir beveik bešaknių orchių - kad stiebiasi, kad auga, gyventi nori, o tos šaknys... 1cm ilgio... kitos - gal 2,5 - 3 cm.. Bet ką - gyvena!  bigsmile.gif

Vaje bigsmile.gif , kaip balzamu per širdelę biggrin.gif , einu iš tos laimės ko nors užsimaišysiu savaitgalio proga vacation4.gif
Atsakyti