Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 04 14, 22:54)
kokie faini ziedstiebiu laikikliai  wub.gif  tie raityti turiu omeni smile.gif kur tokiu buna pirkti?  blush2.gif
registruojuos smile.gif
user posted image

as ju maciau BIGe vilniuje maxei prie geliu buvo sudeti smile.gif

labas rytas smile.gif
Atsakyti
as maciau kaune akropoly 4u.gif
Atsakyti
labukas rytukas mergickos 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Jakčinskienė @ 2009 04 15, 00:08)
idedu dar karteli  blush2.gif
sveikos merginos.. mano orchideja mane pradziugino thumbup.gif .. leidzia 5 sakutes ziedu

augaliukas labai sveikas ir grazus, super bujoja, kiek laiko jau turit jus sita grozi??? wub.gif as dar patarciau nukirpti tas sakeles kur anksciau ziedeliai buvo iki naujos sakeles paliekant koki 1cm, bus tvarkingesnis vaizdas, nes vistiek kur is akuciu ziedai buvo, jau niekas nebeaugs, na nebent yra mieganciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos panos smile.gif na kas turite naujienu,kur kaune yra maximoje uzvezta graziu gelyciu? bigsmile.gif planuoju siandien vakare uzsukti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 04 15, 10:25)
Sveikos panos smile.gif na kas turite naujienu,kur kaune yra maximoje uzvezta graziu gelyciu?  bigsmile.gif planuoju siandien vakare uzsukti  4u.gif

axara gi sakei jau nebepirksi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 15, 09:35)
axara gi sakei jau nebepirksi  thumbup.gif

biggrin.gif 4u.gif biggrin.gif na bent aki paganysiu biggrin.gif o siaip tai gal dar kokia priglausciau...akcijos proga bigsmile.gif
Atsakyti
ieskojau internete kazko panasaus i mano miniuka, tai va radau, tik visa ziede mintyse geltonai nuspalvinkit lotuliukas.gif analogisko neradau, bet cia matosi ziedu karpytumas ir tie taskeliai. tai mano toks pats tik ne ruzavas o geltonas ziedelis wink.gif o taskeliai tamsiai rudi 4u.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
naujute, as ji toki ir imaciau jau is anos foto, nors ne ryski, bet vistiek matosi smile.gif saunus miniukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 04 15, 10:58)
naujute, as ji toki ir imaciau jau is anos foto, nors ne ryski, bet vistiek matosi smile.gif saunus miniukas  thumbup.gif

kai fotikas neprofesionalus, tai negaudo spalvu tokio mazo ziedelio, o taip nervas ima doh.gif norisi parodyti realu grozi, o gaunasi visai ne taip biggrin.gif
Atsakyti
Jau nauja tema, tik spek suktis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 04 15, 10:25)
Sveikos panos smile.gif na kas turite naujienu,kur kaune yra maximoje uzvezta graziu gelyciu?  bigsmile.gif planuoju siandien vakare uzsukti  4u.gif

Vakar apie pietus savanoriu Hyper maximoj buvo papildomai atveztas triaukstis stelazas prikrautas orchideju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 15, 11:02)
kai fotikas neprofesionalus, tai negaudo spalvu tokio mazo ziedelio, o taip nervas ima  doh.gif norisi parodyti realu grozi, o gaunasi visai ne taip  biggrin.gif

O vyriskis neatskleide paslapties kur toki grozi rado? rolleyes.gif Oi kaip man tokio noretusi ax.gif
Atsakyti