Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

as jau po medziokles, nepatingejau du vaikus susisodinti ir apziureti naujienas vilniaus akropoli ir ermitaze. maximoj maciau dvi karvutes, baltos su stambiom tamsiai violetinem demem, bet apluze, ziedai apvyte, saknys grazios, 16.99. salia labai daig baltu ir dar keletas iprastu gelyciu.

na o ermitaze tai roooooojus smile.gif ir karvuciu maciau ir zebriuku bigsmile.gif ir paprastu grazuciu, ir taskuotu, akcija, visos po 16.99, o siaip po 26.99 ir 29.99 buve. taigi ciupau dvi, viena labai idomi, sviesiai violetine su oranziniu viduriuku, kita taskuota violetine su zalia ziedelio apacia. vakare pasirodysiu. aciu, kad priimat ir naujokes 4u.gif 4u.gif

db klausimai, ar nusipirkus reikia iskart persodint? ar palaukt, kol nuzydes?
Atsakyti
Man del persodinimo irgi klausimas iskilo.Ar reiketu persodinti iskart ar po nuzydejimo?

Siandien net naujai pirktas maximines,nubarscius nuo virsaus substrata,paziurejau ar nera kiminu gniuzulu palikta.Nes substratas tarsi turintis smulkiu durpiu krisleliu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rokinuke @ 2009 04 17, 15:05)
na o ermitaze tai roooooojus smile.gif ir karvuciu maciau ir zebriuku  bigsmile.gif ir paprastu grazuciu, ir taskuotu, akcija, visos po 16.99, o siaip po 26.99 ir 29.99 buve. taigi ciupau dvi, viena labai idomi, sviesiai violetine su oranziniu viduriuku, kita taskuota violetine su zalia ziedelio apacia. vakare pasirodysiu. aciu, kad priimat ir naujokes 4u.gif  4u.gif

db klausimai, ar nusipirkus reikia iskart persodint? ar palaukt, kol nuzydes?

as irgi is ten parsitempiau vakar 3 smile.gif lauksim dabar tavo grazuoliu foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2009 04 17, 15:42)
Man del persodinimo irgi klausimas iskilo.Ar reiketu persodinti iskart ar po nuzydejimo?

Siandien net naujai pirktas maximines,nubarscius nuo virsaus substrata,paziurejau ar nera kiminu gniuzulu palikta.Nes substratas tarsi turintis smulkiu durpiu krisleliu. g.gif


o tai kur cia tie kinimai buna, saknyse? ir negerai, jei ju yra?
Atsakyti
QUOTE(rokinuke @ 2009 04 17, 15:50)
o tai kur cia tie kinimai buna, saknyse? ir negerai, jei ju yra?

merginos randa centre vazonelio, po saknimis paliktu kiminu.O nuo ju saknytes puti pradeda.
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2009 04 17, 15:33)
merginos randa centre vazonelio, po saknimis paliktu kiminu.O nuo ju saknytes puti pradeda.

persodinti be reikalo nereikia - o jei yra kiminu, reikia stebeti situacija, neperlaistyti, nes kiminuose uzsilaiko dregme, reikia stebeti saknis ir rasa ant vazonelio sieneliu
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 04 17, 16:39)
persodinti be reikalo nereikia - o jei yra kiminu, reikia stebeti situacija, neperlaistyti, nes kiminuose uzsilaiko dregme, reikia stebeti saknis ir rasa ant vazonelio sieneliu

as siandien vieno vazonelio sonus prabadziau,kad saknytes oro gautu smile.gif Gal neprisidirbau g.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 04 17, 16:39)
persodinti be reikalo nereikia - o jei yra kiminu, reikia stebeti situacija, neperlaistyti, nes kiminuose uzsilaiko dregme, reikia stebeti saknis ir rasa ant vazonelio sieneliu


o jei rasa ant sieneliu-tai per daug dregmes? sian tos dvi kur pirkau gelytes, abi su rasa. g.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 17, 13:14)

gal noretum taip pakeisti ? lotuliukas.gif
user posted image

neradau nieko aleksoto maximoj verysad.gif neiškentusi paklausiau - tai kada pasipildysit orchdėjomis? Ai, sakė, net nežinom schmoll.gif
naujute, na ir foto lotuliukas.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
mintis sienų užimtumui gera, tik man reiktų atvirų lentynų kokių nors, kad ir gėlės geriau jaustusi, laisviau, ir kad galėčiau dažniau jas keisti mirksiukas.gif nes vis žiūriu dėl gausos, kur ką padėti doh.gif blush2.gif jaučiu, raibuolės ir liudsija kraustysis į kitą vietą jau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 04 16, 19:48)
O ką gali pasakyt apie variantą schilleriana?

Ne, tikrai ne.

Bet eina sau kaip as tau baltai pavydziu. As vis ieskau ieskau tokios ir nerandu verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 17, 13:10)
kuri čia tokiį juodą kaip mano falenopsį ką tik nusipirko? Krissti? Lorute? Radau pavadinimą - tai black butterfly!  bigsmile.gif  tongue.gif

Oi mergytes, atrodo isijautet su tais pavadinimais blush2.gif hibridukai cia. Pati toki juocki turiu. Kitas panasus juodukas buvo daug brangesnis (Elegant Debora), o cia panasus i pastaraji hibridukas. Kaip ir dauguma kitu panasios i kazka.
Manau man pritartu SKM ir kitos zinoves.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 17, 18:13)
Ne, tikrai ne.

Bet eina sau kaip as tau baltai pavydziu. As vis ieskau ieskau tokios ir nerandu  verysad.gif
Papildyta:

Oi mergytes, atrodo isijautet su tais pavadinimais  blush2.gif hibridukai cia. Pati toki juocki turiu. Kitas panasus juodukas buvo daug brangesnis (Elegant Debora), o cia panasus i pastaraji hibridukas. Kaip ir dauguma kitu panasios i kazka.
Manau man pritartu SKM ir kitos zinoves.

as irgi taip manau tiesiog panasumu yra i tuos originalus smile.gif ai bet dzin man svarbu grazu smile.gif
Papildyta:
pas mane apie ant dvieju orchiu yra lapeliai ant kuriu parasyta
sort: Almeria
Sort: Saint Tropez
bet nete nieko nerandu, tai jauciu cia maxima svarbu kazka priraso ir tiek....
Atsakyti
hottea, apie dendrobį gali klausti šioje temoje, pasigirsiu, kaip veša pas mane cool.gif nes anoje reikia kiek įmanoma vengti plepalų - jau buvau supykusi šiandien (paskaityk porą psl. atgal).
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2009 04 17, 18:13)
Oi mergytes, atrodo isijautet su tais pavadinimais  blush2.gif hibridukai cia. Pati toki juocki turiu. Kitas panasus juodukas buvo daug brangesnis (Elegant Debora), o cia panasus i pastaraji hibridukas. Kaip ir dauguma kitu panasios i kazka.
Manau man pritartu SKM ir kitos zinoves.

aaa.... blush2.gif rolleyes.gif na ir gerai, auginsiu kažkokį hibridą, bet užtat mielą wub.gif thumbup.gif
beje, apie simrės falenopsį atsakė lygtai Pandora? Minėjo (bijau suklysti!) philadelphia ar kažką... doh.gif nepamenu blush2.gif
Atsakyti