Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

QUOTE(Lorute @ 2009 04 17, 12:12)
Na jei nuo pat gyvavimo pradzois joms nepakenkiau sustatydama porai valandu ant saules, tai nemanau, kad ir dabar kazkas pasikeis, saule dar nekarsta. Vasara savaime suprantama, kad negalima tiesiogines saules.

sekmes lepinimuose smile.gif
Atsakyti
persodinau savo dendrobium nobile. Vienos šaknys! Pasirodo, ten labai senas ir laaaabai gausus keras, gal 10 bulvių nupjautų, dabar likę 3 didieji stiebai ir gal kokie 6 vaikučiai šalia augantys bigsmile.gif
kad tik jam patiktų, juk nobile nemėgsta persodinimų, o aš taip grubokai jį g.gif nes kitaip nesusitvarkiau unsure.gif
pagaliau saulė švystelėjo bigsmile.gif thumbup.gif 4u.gif
nes jau dėl dendrobių ir cimbų balkone labai pergyvenau blink.gif bet jau šilta, gerai rolleyes.gif
tiesa, važiuoju visa apkiautus iki maximos, naujienos - vėliau mirksiukas.gif
naujute, labai ačiū už pagalbą anoje temoje, nes pritrūkau kantrybės dėkl nereikalingų plepesių unsure.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikuotuke: 17 balandžio 2009 - 11:37
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 17, 12:36)

tiesa, važiuoju visa apkiautus iki maximos, naujienos - vėliau  mirksiukas.gif


Oi laukiam laukiam... thumbup.gif
Atsakyti
važiavimas laikinai atidėtas doh.gif
tiesa, cimbų augintojos, kaip jūsų cimbidžiai, ne apžoros? Manieji tai.... laistau kas savaitę gan gausiai doh.gif šiandien galvoju - vėsūs orai be saulės buvo, patikrinsiu. Kišu pirštą į vazoną kiek tik galiu - kaip sausa! blink.gif abu keraminiai, bet vienas glazūruotas. Auga kaip pamišę, tai sakau, gal ir toliau taip juos laistysiu, nes labai godūs blink.gif
Atsakyti
o as bandau suregsti minti kaip mano gelytes kazkaip sukombinuoti, kad jos daug vietos neuzimtu, mano idejos slypi googlej biggrin.gif
user posted image
user posted imageuser posted image
user posted image


Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 17, 12:50)
važiavimas laikinai atidėtas  doh.gif
tiesa, cimbų augintojos, kaip jūsų cimbidžiai, ne apžoros? Manieji tai.... laistau kas savaitę gan gausiai  doh.gif  šiandien galvoju - vėsūs orai be saulės buvo, patikrinsiu. Kišu pirštą į vazoną kiek tik galiu - kaip sausa!  blink.gif  abu keraminiai, bet vienas glazūruotas. Auga kaip pamišę, tai sakau, gal ir toliau taip juos laistysiu, nes labai godūs  blink.gif

O čia į Aleksoto Maximą? Lauksiu žinių apie karvytes............tik duok žinią......jau praktiškai prie starto linijos doh.gif biggrin.gif
Tiesa, gal greituoju būdų kuri galit pametėti linką/sąrašiuką karvyčių kokį su foto- noriu pasigrožėti, pasirinkti, pasvajoti wub.gif
Atsakyti
naujute, man paskutinė foto su oncidiumais tokia "laukinė", graži bigsmile.gif
bet man prižadėtos po kelių metų skylės lubose ir kabantys vazonai, tai lauksiu savo džiunglių rolleyes.gif kol kas tik keisiu interjerą, atsisakysiu užuolaidų, o karnizą atiduosiu oncidiumams lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 17, 12:36)
naujute, labai ačiū už pagalbą anoje temoje, nes pritrūkau kantrybės dėkl nereikalingų plepesių  unsure.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

nera uz ka, as irgi ten apsilankau, tai kas antras klausimas taspats doh.gif

QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 17, 12:50)
važiavimas laikinai atidėtas  doh.gif
tiesa, cimbų augintojos, kaip jūsų cimbidžiai, ne apžoros? Manieji tai.... laistau kas savaitę gan gausiai  doh.gif  šiandien galvoju - vėsūs orai be saulės buvo, patikrinsiu. Kišu pirštą į vazoną kiek tik galiu - kaip sausa!  blink.gif  abu keraminiai, bet vienas glazūruotas. Auga kaip pamišę, tai sakau, gal ir toliau taip juos laistysiu, nes labai godūs  blink.gif

maniskis irgi balkone ilsisi, bet nepasakyciau kad abzora g.gif laisciau pries č savaites, aisku as jo substrato pavirsiu kas 2 diena apipurskiu. bet jis pas mane ir vangokai auga, tik 1 vaikiuka leidzia, gal kad zydi dar??? beje vienas ziedkotis jau nuzydejo, o kitas net nesiruosia baigti, jau 2 menesiai kaip zydi wub.gif tik kadangi iki pietu gauna saules tai nubluko siektiek spalva, dabar tokia labai labai svelniai ruzava, beveik balta blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(snickers @ 2009 04 17, 12:56)
O čia į Aleksoto Maximą? Lauksiu žinių apie karvytes............tik duok žinią......jau praktiškai prie starto linijos doh.gif  biggrin.gif
Tiesa, gal greituoju būdų kuri galit pametėti linką/sąrašiuką karvyčių kokį su foto- noriu pasigrožėti, pasirinkti, pasvajoti wub.gif

googlei iveskit phal with spots, arba phaleanopsis woth spots ir ismes blush2.gif aisku i vaizdus reikia nueiti mirksiukas.gif
beje jei karvuciu medziotoja jus tai teks su manim konkuruoti, as irgi senokai ieskau jau 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
snickers, taip taip, aš naujutei prižadėjus esu pažiūrėti karvyčių 4u.gif nes paskutinįkart iš panosės jai nugvelbiau paskutinę doh.gif doh.gif doh.gif blush2.gif
bet bendra prasme pažiūrėsiu mirksiukas.gif ir informuosiu!
naujute, jei rasčiau, gal iškart ir paimt, kaip manai? ax.gif
Papildyta:
kuri čia tokiį juodą kaip mano falenopsį ką tik nusipirko? Krissti? Lorute? Radau pavadinimą - tai black butterfly! bigsmile.gif tongue.gif
http://www.exoticpla.....CE ORCHIS.JPG


Papildyta:
gero akių varvinimo tongue.gif
http://images.google...htt...sa=X&um=1
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 17, 13:09)
snickers, taip taip, aš naujutei prižadėjus esu pažiūrėti karvyčių  4u.gif  nes paskutinįkart iš panosės jai nugvelbiau paskutinę  doh.gif  doh.gif  doh.gif  blush2.gif
bet bendra prasme pažiūrėsiu  mirksiukas.gif  ir informuosiu!
naujute, jei rasčiau, gal iškart ir paimt, kaip manai?  ax.gif


net nezinau, gerai butu karvyte, jeigu rasi parasyk sms , susitarsim kaip kas ir kur 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 17, 12:58)
naujute, man paskutinė foto su oncidiumais tokia "laukinė", graži  bigsmile.gif
bet man prižadėtos po kelių metų skylės lubose ir kabantys vazonai, tai lauksiu savo džiunglių  rolleyes.gif kol kas tik keisiu interjerą, atsisakysiu užuolaidų, o karnizą atiduosiu oncidiumams  lotuliukas.gif

gal noretum taip pakeisti ? lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
cia seip akiu paganymui mirksiukas.gif
cia 8 kupstai susodinti mirksiukas.gif
user posted image
Vandu miskas
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naujute: 17 balandžio 2009 - 13:35
QUOTE(mocha @ 2009 04 16, 22:25)
Krissti_, jūsų kaip šita,panaši http://www.1888orchi...hid_p/88058.htm
wub.gif

bet tikrai panasi :)man istrigo kad jos ziedlapiai kitokie nei visu smile.gif
aciu visoms uz pagyras smile.gif
o tai siandien maxei jau akcijos nera??????
Atsakyti