Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

QUOTE(Lorute @ 2009 04 16, 18:52)

Tokios dar nebuvau uzmacius kazkaip niekada  rolleyes.gif


na ir grazuole gelyte bigsmile.gif negaliu atsiziureti wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Lorute @ 2009 04 16, 18:52)

Tokios dar nebuvau uzmacius kazkaip niekada  rolleyes.gif


na ir grazuole gelyte bigsmile.gif negaliu atsiziureti wub.gif
mane kazkaip sviesios spalvos orchideju traukia labiausiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 04 16, 18:28)
Štai. Pasakokit, kaip manot, kas čia?

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

As turiu sita blink.gif Man ji pati mylimiausia wub.gif . Cia Philadelphia (schilleriana x stuartiana). Kur pirkai? Dar karta rodau savaja.
user posted image

Simre, paauostyk ar kvepia tavoji. Kai kur raso, kad jos silpnai kvepia. Deja manoji ne verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pandora: 16 balandžio 2009 - 22:35
QUOTE(I.G.M. @ 2009 04 16, 23:02)
laba  smile.gif  bandysiu ikelt foto,jei nesigaus,nepykit verysad.gif

http://www.ipix.lt/i...is/38641547.jpg
Papildyta:
o stai cia kvepianti grazuole  smile.gif

http://www.ipix.lt/i...is/11941732.jpg

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai grazios gelytes,o ypac raibuole wub.gif
Papildyta:
Vilniuj ermitaze nauju gelyciu atvezta thumbup.gif . yra keletas rusiu dendrobiu,faleonopsiu,graziu vandu ir raibuoliu kaip i.g.m. nuotraukoje karsta.gif swoon.gif gaila,kad ne akcija... verysad.gif
Atsakyti
neatsispyriau.. blush2.gif maksimoj radau nukainuota..uz 6lt biggrin.gif violetine su dryzeliais ir taskeliais mazyciais vidury zieduko.. nuzydejus beveik..bet sakeliu daug nauju 4u.gif atgaivinsiu! jau ismokau beveik biggrin.gif 4u.gif parodysiu kai bus grazume wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2009 04 16, 23:32)
As turiu sita  blink.gif  Man ji pati mylimiausia  wub.gif . Cia Philadelphia (schilleriana x stuartiana).  Kur pirkai?
Simre, paauostyk ar kvepia tavoji. Kai kur raso, kad jos silpnai kvepia. Deja manoji ne  verysad.gif

Ačiū už apšvietimą 4u.gif

Pirkau kažkur, pati jau nebepamenu, kur. Greičiausiai Karmelitoj, Aleksote. Tokia nuniokota ir buvo - tik su trim žiedeliais.

Dėl kvapo nežinau, dar neuoščiau, reiks pauostinėt.

Ar niekam neatrodo, kad kai nusiperkam naujokę, pumpurus dažnai numėto, o va jau išsiskleidusių žiedų ne? Pas mane paskutiniu metu tai tapo dėsningumu.
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Aš apšalus nuo jūsų pirkinių bigsmile.gif ir kaip jūs sugebate rasti tokių išskirtinių gražuolių doh.gif
Aš pabrukus uodega turėjau išeiti iš šitos temos, nes pasižadėjau daugiau nepirkti, bet bent jau seilę pavarvinsiu biggrin.gif nors jau dabar nesu tokia tikra dėl savo pažado lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolla42 @ 2009 04 16, 22:48)
thumbup.gif  thumbup.gif o jau spalvos  thumbup.gif  ,jei gerai supratau nuotraukos seniau darytos...?o dabar dar visos ''gyvos''? as kelias''numarinau''  verysad.gif

Visos- gyvos,bujoja thumbup.gif tik dabar dar daugiau žiedų išskleidė ir dar gražiau atrodo wub.gif Tik vienai,su violetiniais patepliojimais krašteliuose,nurėžiau lapą nes su dėmele juoda buvo.Bet dabar lenda naujas lapelis ir man taip rodosi,kad vėl juoda dėmelė matosi unsure.gif gal kokia liga g.gif laikau ją atskirtą,dabar nuo visų kitų ir stebiu lens.gif
Papildyta:
QUOTE(Lorute @ 2009 04 16, 18:52)

Labai dailutė wub.gif Aš irgi tokios norėčiau rolleyes.gif kristi,naujokės wub.gif ir net trys bigsmile.gif Man taip pat sunku parduotuvėj iš tos gausybės vieną tik išsirinkti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivuteklp: 17 balandžio 2009 - 09:10
Labas rytelis.
Oi mergaites kokiu cia grazuoliu prisiziurejau is pat ryto biggrin.gif Ypac tas paphiopedilum fantastiskas smile.gif
Papildyta:
labai aciu uz pagyras mano naujokei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 04 17, 06:02)

Ar niekam neatrodo, kad kai nusiperkam naujokę, pumpurus dažnai numėto, o va jau išsiskleidusių žiedų ne? Pas mane paskutiniu metu tai tapo dėsningumu.

Paskutines,kai pirkau,nors buvo jau lauke šilta,vistiek numetė po du pumpurus verysad.gif ir numetė tuos didžiausius kurie turėjo skleistis,kiti lyg ir laikosi ir jau prasiskleidė wink.gif
Atsakyti
as bijau pirkti nauja gelyte, nes kelios pas mane vos parsinesus numeta ziedus, pumpurus ir pradeda nykti, pas mane pasiliko tik du falenopsiai...pirmas dar su pirktiniais ziedais, o antrasis jau leidzia nauja ziedkoti, kuris panasu, kad uzmigo augimo stadijoj...stovi toks pats jau kokie 4 menesiai. laistau gerom schultz trasom, spec orchidejoms...bet tik lapai subujojo ir viskas....vakare nufotkinsiu parodyt, gal kas koki patarima man turesit...o siandien ruosiuosi i ermitaza issirinkti nauju draugiu ax.gif
Atsakyti
Pas mane irgi nukrenta tie pumpureliai kurie buvo jau beprasidarantys sad.gif Bet niekis, sulauksim gi nauju biggrin.gif
Atsakyti
o ar atkreipiat demesi, i kuria puse orchidejos megsta but atsuktos-pietus, vakarus ir panasiai? pas mane palanges gal nepalankios, i rytus daugiausia. ir kazi ar megsta orchidejos aukstas lentynas?tarkim, jei laikyciau ant sekcijos?ne palubej aisku, bet auksciau nei palange smile.gif
Atsakyti