Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

QUOTE(Lorute @ 2009 04 16, 18:27)
As tai kol kas tint geltonojo oncidiumo gundausi, bet vis abejoju savo jegomis ax.gif Maciau 2 stovis vis dar maximoj po 30 Lt rolleyes.gif

O cia mergaitems norejau parodyti (kurios dar nera mate mirksiukas.gif ) Mini Mark
http://alohalila.fil...halaenopsis.jpg

O va sitas labai labai panasus i mano g.gif

http://www.bbg.org/g...orchids11_5.jpg
Papildyta:

Taigi i savanoriu maxima vaziauvau medzioti lavoneliu po 5 litukus lotuliukas.gif Ir ziuriu blink.gif viena neregeta stovi bigsmile.gif Moteriskes renkasi kuo ryskesnes, tai as tik capt sita ir begu prie kasos lotuliukas.gif Tiek viena tokia buvo mirksiukas.gif

na matai,kaip tau pasiseke smile.gif o as vakar kazkokia isprotejus buvau, pralekiau pro visas zinomas didesnes maximas biggrin.gif is pradziu hyperis, tada savanoriai, po to molas, akropolis, aleksoto baze ir vel grizau i akropoli pasiemiau nuziureta didziaziede ruzava dvisake, taciau vienas ziedstiebio galas nulauztas unsure.gif ir vakar savanoriuose buvo tokiu idomiu i ruduma, taskuotu ir pan, bet visu ziedeliai labai jau mazi,tad nesusigundziau, tiesa viena buvo net su kazkokiais lyg kiausineliais vazonelyje doh.gif beje, suzinojau kad mole veza 10-11h ryte, sake tuo laiku ateina augintojai ieskantys idomesniu ziedeliu ir staigiai isrenka smile.gif
Atsakyti
simre, man ji panaši į padidintą stuartianą su rausvu atspalviu blink.gif
šiandien mačiau padidintą stuartianą, bet lapai žali buvo, ne margi g.gif
kažin, ar gali iš stuartianų dar miksus su kitais falenopsiais išvedinėti?
Papildyta:
viskas, susipainiojau gėlėse doh.gif susisuko galva, pirma lorute įtartiną tokią parodė, dabar simre doh.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 04 16, 19:32)
na matai,kaip tau pasiseke smile.gif o as vakar kazkokia isprotejus buvau, pralekiau pro visas zinomas didesnes maximas biggrin.gif is pradziu hyperis, tada savanoriai, po to molas, akropolis, aleksoto baze ir vel grizau i akropoli pasiemiau nuziureta didziaziede ruzava dvisake, taciau vienas ziedstiebio galas nulauztas  unsure.gif  ir vakar savanoriuose buvo tokiu idomiu i ruduma, taskuotu ir pan, bet visu ziedeliai labai jau mazi,tad nesusigundziau, tiesa viena buvo net su kazkokiais lyg kiausineliais vazonelyje  doh.gif  beje, suzinojau kad mole veza 10-11h ryte, sake tuo laiku ateina augintojai ieskantys idomesniu ziedeliu ir staigiai isrenka smile.gif

O mane taip keistai pradejo traukti visokie smulkus ziedeliai g.gif Kazkokia nauja forma sita liga pasireiske lotuliukas.gif Jau akys uzkliuna iz smulkuciu visokiu doh.gif

O i mola kas diena veza ar kaip? g.gif
Papildyta:
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 16, 19:35)

viskas, susipainiojau gėlėse  doh.gif  susisuko galva, pirma lorute įtartiną tokią parodė, dabar simre  doh.gif

Kuo giliau i miska, tuo daugiau medziu lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 16, 18:35)
O mane taip keistai pradejo traukti visokie smulkus ziedeliai g.gif Kazkokia nauja forma sita liga pasireiske lotuliukas.gif Jau akys uzkliuna iz smulkuciu visokiu doh.gif

O i mola kas diena veza ar kaip? g.gif

bet si paskutine tavo naujoke nelabai smulkiais ziedais?man tai pasireiske taskuotu ziedeliu liga, ypac noreciau taskuotos ruzavos, bet jau nebera kur deti, tad teks tik grozetis rolleyes.gif
sake priklausomai nuo paklausos, kol buvo akcija tai kasdien veze ir labai daug zmones ispirkdavo, kasdien po 10 padeklu biggrin.gif o dabar nezino kaip ves smile.gif
Atsakyti
Simres gelyte laaaaabai graze, ale kadangi as dar tik braidau pamiskej, tai nieko ir nesuprantu biggrin.gif Man grazu ir tiek biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(axara @ 2009 04 16, 19:37)
bet si paskutine tavo naujoke nelabai smulkiais ziedais?man tai pasireiske taskuotu ziedeliu liga, ypac noreciau taskuotos ruzavos, bet jau nebera kur deti, tad teks tik grozetis  rolleyes.gif 


Na ziedeliai i smulkesniuju puse labiau mirksiukas.gif O ant taskuotuju ir as biski pasinesus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 16, 18:41)
Na ziedeliai i smulkesniuju puse labiau mirksiukas.gif O ant taskuotuju ir as biski pasinesus lotuliukas.gif

bet jau kokia ji man grazi wub.gif ziuriu neatsiziuriu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axara: 16 balandžio 2009 - 18:42
QUOTE(axara @ 2009 04 16, 19:41)
bet jau kokia ji man grazi  wub.gif  ziuriu neatsiziuriu  thumbup.gif

blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 16, 19:35)
simre, man ji panaši į padidintą stuartianą su rausvu atspalviu  blink.gif
šiandien mačiau padidintą stuartianą, bet lapai žali buvo, ne margi  g.gif
kažin, ar gali iš stuartianų dar miksus su kitais falenopsiais išvedinėti?
Papildyta:
viskas, susipainiojau gėlėse  doh.gif  susisuko galva, pirma lorute įtartiną tokią parodė, dabar simre  doh.gif

O ką gali pasakyt apie variantą schilleriana?
Atsakyti
Simres gelyte taip pat thumbup.gif ypac man grazu tas taskuotumas 4u.gif
Atsakyti
o kur geriausiai Vilniuje pirkti falenopsius?
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 16, 18:52)
As siandien begau ieskoti falenopsiu nukainotu po 3,99 ale nieko neradau tai vel parsitysiau naujoke uz 15,99  doh.gif

Tokios dar nebuvau uzmacius kazkaip niekada  rolleyes.gif

user posted image

nereali gelyte smile.gif

QUOTE(rokinuke @ 2009 04 16, 20:17)
o kur geriausiai Vilniuje pirkti falenopsius?

na as buvau siandien ermitaze tai 3 lentynu stelazas po 16.99.o oranzerijoj tai ivairiausiu rusiu, bet kadangi as tik phalenopsius kol kas perku tai neziurejau kainu smile.gif ai ten nukainuotu buvo po 2.99 phalenopsiai bet tokiai visiskai mire violetiniai...
na o as aisku apsipirkau nors po velyku SB daviau zodi apsiraminti tai patikekit su 3 isejau doh.gif blush2.gif mirksiukas.gif nors dar vienos norejau salotines su raudonu liezuveliu bet jau atsilaikiau smile.gif buvo dvi karvytes viena pagriebiau darviena liko, kas mane mane kaip as ten rinkausi tai jauciu pamaste kad esu ligone doh.gif doh.gif doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
tuoj sumesiu i albuma ir pasirodysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 04 16, 19:25)
nereali gelyte smile.gif
na as buvau siandien ermitaze tai 3 lentynu stelazas po 16.99.o oranzerijoj tai ivairiausiu rusiu, bet kadangi as tik phalenopsius kol kas perku tai neziurejau kainu smile.gif ai ten nukainuotu buvo po 2.99 phalenopsiai bet tokiai visiskai mire violetiniai...
na o as aisku apsipirkau nors po velyku SB daviau zodi apsiraminti tai patikekit su 3 isejau doh.gif  blush2.gif  mirksiukas.gif  nors dar vienos norejau salotines su raudonu liezuveliu bet jau atsilaikiau smile.gif buvo dvi karvytes viena pagriebiau darviena liko, kas mane mane kaip as ten rinkausi tai jauciu pamaste kad esu ligone  doh.gif  doh.gif  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
tuoj sumesiu i albuma ir pasirodysiu smile.gif

laukiam thumbup.gif
Atsakyti