Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

QUOTE(Lorute @ 2009 04 16, 18:52)
As siandien begau ieskoti falenopsiu nukainotu po 3,99 ale nieko neradau tai vel parsitysiau naujoke uz 15,99  doh.gif

Tokios dar nebuvau uzmacius kazkaip niekada  rolleyes.gif

user posted image

man laaaabai įtartinas tas reikalas, kurį mums čia rodai (geraja prasme) g.gif bet koks gražus, būčiau iškart griebus! blink.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 16, 18:52)
As siandien begau ieskoti falenopsiu nukainotu po 3,99 ale nieko neradau tai vel parsitysiau naujoke uz 15,99  doh.gif

Tokios dar nebuvau uzmacius kazkaip niekada  rolleyes.gif


ir vel grazuoliuke, kazkiek i minimark nesa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 04 16, 18:56)
Kiek mano durna galva supranta, tai čia jau rimtesnis reikalas nei eilinė maximinė kvietkelė. (Tik neįsižeiskit tos, kurios vien tik maximines ir teturit.) Mano irgi visos maximinės, bet kaip čia daugelis žino, Mini Mark buvo taip pat kažkokiu stebuklingu būdu maximoj aptikta, Monte Carlo radau gėlių bazėj prie onkologinio. O dar vieną eisiu dabar fotkint, nes pati nebesusivokiu, ką turiu...


simre, kaip manai, yra tikimybė, jei manasis falenopsis visiškai toks pats kaip minėtas monte carlo, kad ir jis šiek tiek neeilinis? ax.gif
laukiam foto! Naujas laimikis? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 16, 19:00)
ir vel grazuoliuke, kazkiek i minimark nesa  4u.gif

Aciu 4u.gif Tikrai siek tiek panasumu turi ax.gif
Papildyta:
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 16, 18:59)
man laaaabai įtartinas tas reikalas, kurį mums čia rodai (geraja prasme)  g.gif  bet koks gražus, būčiau iškart griebus!  blink.gif  thumbup.gif

Na na bigsmile.gif pasidalink savo itarimais lotuliukas.gif
Atsakyti
(mergaitės, jums neatrodo, kad Lorutei užėjo medžioklės sezonas? lotuliukas.gif )
Lorute, pačiu laiku tas gražuoles griebei, nes ryt jau nebebus akcijos lotuliukas.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 16, 18:52)
As siandien begau ieskoti falenopsiu nukainotu po 3,99 ale nieko neradau tai vel parsitysiau naujoke uz 15,99  doh.gif

Tokios dar nebuvau uzmacius kazkaip niekada  rolleyes.gif

user posted image

nuostabus grozis wub.gif wub.gif wub.gif man tai cia kazkaip i mini mark panasu g.gif ar klystu?
matyt nukainuotas bobutes bus praslave, jos irgi pinigelius taupo mirksiukas.gif nors kai paziurejau siandien pagal ka jos nukainuotas gelytes renkasi, doh.gif tai net pagailo babyciu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnir: 16 balandžio 2009 - 18:07
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 16, 19:00)
simre, kaip manai, yra tikimybė, jei manasis falenopsis visiškai toks pats kaip minėtas monte carlo, kad ir jis šiek tiek neeilinis?  ax.gif
laukiam foto! Naujas laimikis?  bigsmile.gif

Nieko nemanau - jei gyvai galėčiau sulygint kelis egzempliorius, tada gal būtų aiškiau, o kai mūsų fotikai spalvas iškraipo (arba mes nemokam ta technika naudotis blush2.gif ) tai visaip gali būti. Neturiu nuomonės.
Tas laimikis pas mane jau beveik dvi savaitės tik neturėjau laiko užsiimt identifikavimu...
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 16, 19:04)
(mergaitės, jums neatrodo, kad Lorutei užėjo medžioklės sezonas?  lotuliukas.gif  )
Lorute, pačiu laiku tas gražuoles griebei, nes ryt jau nebebus akcijos  lotuliukas.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif

Cia mano paskutinis pasispardymas lotuliukas.gif Vyrui prizadejau, kad perku tik kol tokia nereali akcija lotuliukas.gif

QUOTE(agnir @ 2009 04 16, 19:05)
nuostabus grozis wub.gif  wub.gif  wub.gif man tai cia kazkaip i mini mark panasu g.gif  ar klystu?
matyt nukainuotas bobutes bus praslave, jos irgi pinigelius taupo mirksiukas.gif nors kai paziurejau siandien pagal ka jos nukainuotas gelytes renkasi,  doh.gif tai net pagailo babyciu verysad.gif

Cia tikrai ne mini mark, nes panasumas tarp ju tik orandzinis liezuvelis mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai gražus oncidiumas mirksiukas.gif Twinkle red fantasy... wub.gif
http://images.google...htt...=300&um=1

Oncidium 'Elishea Hidajat'
http://images.google...htt...=360&um=1

Oncidium twinkle "fragrance fantasy"
http://images.google...htt...=400&um=1

na, niekas dar neužsinorėjot? rolleyes.gif
Atsakyti
Lorute, koks grozis bigsmile.gif tokios gyvenime nesu regejus wub.gif ji tokia balta su zalsvu atspalviu,kaip suprantu?o kurioje maximoje cia uztikai?
o as siandien visas savo grazuoles palaisciau, nuvaliau lapukus, palepinau trasomis smile.gif taciau jau tiek daug ju turiu,kad oj...tikrai jau per daug, kad ir kaip noreciau nebegalesiu pirkti, nes ir deti jau nebera kur schmoll.gif tiesa kai kuriu ziedstiebisu nukirpau, kurie nieko nedaro, nusprendziau,kad jau geriau naujas produktyvus ziedstiebis nei is seno 3-4 ziedeliai g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 16, 19:15)
na, niekas dar neužsinorėjot?  rolleyes.gif

As tai kol kas tint geltonojo oncidiumo gundausi, bet vis abejoju savo jegomis ax.gif Maciau 2 stovis vis dar maximoj po 30 Lt rolleyes.gif

O cia mergaitems norejau parodyti (kurios dar nera mate mirksiukas.gif ) Mini Mark
http://alohalila.fil...halaenopsis.jpg

O va sitas labai labai panasus i mano g.gif

http://www.bbg.org/g...orchids11_5.jpg
Papildyta:
QUOTE(axara @ 2009 04 16, 19:23)
Lorute, koks grozis  bigsmile.gif  tokios gyvenime nesu regejus  wub.gif  ji tokia balta su zalsvu atspalviu,kaip suprantu?o kurioje maximoje cia uztikai?
o as siandien visas savo grazuoles palaisciau, nuvaliau lapukus, palepinau trasomis smile.gif taciau jau tiek daug ju turiu,kad oj...tikrai jau per daug, kad ir kaip noreciau nebegalesiu pirkti, nes ir deti jau nebera kur  schmoll.gif  tiesa kai kuriu ziedstiebisu nukirpau, kurie nieko nedaro, nusprendziau,kad jau geriau naujas produktyvus ziedstiebis nei is seno 3-4 ziedeliai  g.gif

Taigi i savanoriu maxima vaziauvau medzioti lavoneliu po 5 litukus lotuliukas.gif Ir ziuriu blink.gif viena neregeta stovi bigsmile.gif Moteriskes renkasi kuo ryskesnes, tai as tik capt sita ir begu prie kasos lotuliukas.gif Tiek viena tokia buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
Štai. Pasakokit, kaip manot, kas čia?

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti