Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

QUOTE(naujute @ 2009 04 16, 15:40)
o as linkiu kad visu gelytes bujotu taip

user posted image

swoon.gif
Papildyta:
QUOTE(naujute @ 2009 04 16, 14:36)
fantastika, kodel as niekad tokiu nerandu ???

Bet,aš irgi taip visad galvoju,žiūrėdama į jūsų visų nuotraukas hihihi.gif Jūsų tokios gražios gėlytės,o aš tokių negaunu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuteklp @ 2009 04 16, 12:29)
negaliu patiketi išėjo įdėti nuotrauką clap.gif  yahoo.gif AČIŪ!!!naujute ir inerga taip viską aiškiai paaiškinot,kad nebeiškilo jokių klausimų aciuks.gif  friends.gif  4u.gif  notworthy.gif

kokios grazuoles bigsmile.gif o vazonai kaip pas mane,tokiu pat spalvu bigsmile.gif biggrin.gif nera kur kitur graziu pirkt kaip tik ermitaze biggrin.gif
p.s.nera uz ka mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inerga: 16 balandžio 2009 - 15:13
QUOTE(rokinuke @ 2009 04 16, 15:12)
tai nieks ir nesako, kad perka po 25 lt nupiepusias lotuliukas.gif  beziedes visada buna nukainotos, o jei koks lapelis apluzes, tai maciau ir po 3.99 maximoj. bet cia tokia pirkt, turbut jau didelis issukis augintojai rolleyes.gif

tos po 25 lt visai nieko, dryžuoti įdomučiai miniukai mirksiukas.gif šiandien apžiūrėjau.
Dar dėmesio! Mačiau aleksoto maksimoj falenopsį - žiedai visiškai kaip stuartianos! blink.gif O lapai ne margi, žali. Likau pasimetusi, nes taip ir nesupratau, tikriausiai tai ne tikroji stuartiana.
Ką domina, važiuokit tuoj pat mirksiukas.gif
Papildyta:
rokinuke, apžiūrėk mano albumą drinks_cheers.gif pamatysi, kokius lavonus perku lotuliukas.gif tiesa, ne vien falenopsius, bet ir nepataisomai sudžiovintus oncidiumus ir kitas orchidėjas 4u.gif
http://public.fotki.com/sjj/orchidjos/
linkiu visoms nebijoti iššūkių! bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikuotuke: 16 balandžio 2009 - 15:20
Mano orchėms kažkas darosi verysad.gif ,žiedkočiai visai nudžiūvo verysad.gif ,ar jau joms galas?Ką su jais daryt-palikt,ar nupjaut?
Atsakyti
Man širdį suspaudžia pasižiūrėjus į tokius žiedynus (čia aš apie foto viršuj). Čia spėju keletas į vieną vazoną susodintų. Eina sauuu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyliu @ 2009 04 16, 16:20)
Mano orchėms kažkas darosi verysad.gif ,žiedkočiai visai nudžiūvo verysad.gif ,ar jau joms galas?Ką su jais daryt-palikt,ar nupjaut?

dabar pažiūrėkim į pelargonijas ar bet kurias kitas gėles. Kai jos nužydi, žiedkočiai nudžiūsta, ar ne taip? O pačios gėlės toliau gyvena ir laukia, kol vėl ateis metas žydėti (kiekvienai gėlei ateina jis skirtingai). Orchidėjos lygiai taip pat - nužydi, nori pailsėti, vadinasi, nudžiovina žiedkotį tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 16, 16:23)
dabar pažiūrėkim į pelargonijas ar bet kurias kitas gėles. Kai jos nužydi, žiedkočiai nudžiūsta, ar ne taip? O pačios gėlės toliau gyvena ir laukia, kol vėl ateis metas žydėti (kiekvienai gėlei ateina jis skirtingai). Orchidėjos lygiai taip pat - nužydi, nori pailsėti, vadinasi, nudžiovina žiedkotį  tongue.gif


nu bet tu saunuole drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestyyte @ 2009 04 16, 15:51)
wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  koks grozis thumbup.gif 
viena klausimuka turiu? gal kas namie turit pasidariusios terariuma orchideju?noreciau pabandyti skaiciau apietai bet noretusi pasikonsultuoti su dariusiomis 4u.gif

orchidariumus turi keletas mamyciu, bet jos cia laaaabai retai uzsuka, ir nepasidariusios o nisopirkusios 4u.gif man atrodo skm turi g.gif nepamenu dabar jau doh.gif nueik i rojaus sodus, ten labai profesionalus zmones sedi, apie tai daug labiau ismano negul mes mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mocha @ 2009 04 16, 16:20)
Man širdį suspaudžia pasižiūrėjus  į tokius žiedynus (čia aš apie foto viršuj). Čia spėju keletas į vieną vazoną susodintų. Eina sauuu wub.gif

cia ne 1, ne 2 tyrbut ir ne 5 kupstai susodinti, as vis pamastau kad reiktu toki suresti groziuka, nusipirkus keleta vienodu rusiu. bet cia kad ir daug kupstu, bet vistiek kiekvienas labai gausiai zydi, paziurekit i ziedu dydi ir skaiciu wub.gif

QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 16, 16:23)
dabar pažiūrėkim į pelargonijas ar bet kurias kitas gėles. Kai jos nužydi, žiedkočiai nudžiūsta, ar ne taip? O pačios gėlės toliau gyvena ir laukia, kol vėl ateis metas žydėti (kiekvienai gėlei ateina jis skirtingai). Orchidėjos lygiai taip pat - nužydi, nori pailsėti, vadinasi, nudžiovina žiedkotį  tongue.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
akių paganymui ir minimaliai savišvietai - oncidiumai. Ne veislės, kiek suprantu, o porūšiai (na, pagr. rūšis - oncidium, o porūšis - žodis, parašytas šalia) mirksiukas.gif
http://images.google...htt...=160&um=1
Papildyta:
dar vienas - mielas, švelnus, skanus kaip citrinytė ax.gif
http://images.google...htt...=220&um=1
Atsakyti
As siandien begau ieskoti falenopsiu nukainotu po 3,99 ale nieko neradau tai vel parsitysiau naujoke uz 15,99 doh.gif

Tokios dar nebuvau uzmacius kazkaip niekada rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
čia trumpai apie kiekvienos rūšies priežiūrą anglų kalba (kol kas įdedu į šią temelę prie savo žinučių) (atsiprašau už paryškinimus, ne prie savo pc esu, tai labiau sau atskyriau) doh.gif blush2.gif

http://images.google...htt...=240&um=1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikuotuke: 16 balandžio 2009 - 17:56
QUOTE(daivuteklp @ 2009 04 16, 12:37)
Ant mano,bordo phalenopsio vazonėlio buvo užklijuotas lipdukas su pavadinimu ''Monte Carlo'' ar gali būti gėlytės rūšis užrašyta?Nors aš ją Ermitaže pirkau ax.gif

Kiek mano durna galva supranta, tai čia jau rimtesnis reikalas nei eilinė maximinė kvietkelė. (Tik neįsižeiskit tos, kurios vien tik maximines ir teturit.) Mano irgi visos maximinės, bet kaip čia daugelis žino, Mini Mark buvo taip pat kažkokiu stebuklingu būdu maximoj aptikta, Monte Carlo radau gėlių bazėj prie onkologinio. O dar vieną eisiu dabar fotkint, nes pati nebesusivokiu, ką turiu...

QUOTE(mocha @ 2009 04 16, 16:20)
Man širdį suspaudžia pasižiūrėjus  į tokius žiedynus (čia aš apie foto viršuj). Čia spėju keletas į vieną vazoną susodintų. Eina sauuu wub.gif

Ir ne tik - man atrodo, kad ten ir tų vazonų visa eilė vienas paskui kitą pririkiuota.
Atsakyti