Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 16, 13:12)
bigsmile.gif  aš lygiai tokį pat vakar nučiupau, kur minėjau - ryškiai rožinis su aukso atspalviu  bigsmile.gif



QUOTE(Lorute @ 2009 04 16, 14:00)
Labai grazi palange wub.gif O tokia pat ryskiai raudona, siuo metu bandau atgaivinti, gal ne uz ilgo ir maniske pasipuos siais sodriai raudonais ziedeliais  wub.gif

fantastika, kodel as niekad tokiu nerandu ??? doh.gif nors dabar jau uztenka, reikia stabdyti arklius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 16, 14:36)
fantastika, kodel as niekad tokiu nerandu ??? doh.gif  nors dabar jau uztenka, reikia stabdyti arklius  blush2.gif

Jei maxima daugiau nebepasiulys nuolaidu, tai ir as kuriam laikui apsiraminsiu su pirkiniais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 16, 14:50)
Jei maxima daugiau nebepasiulys nuolaidu, tai ir as kuriam laikui apsiraminsiu su pirkiniais ax.gif

siandien tai dar maciau su nuolaida pardavineja lotuliukas.gif mirksiukas.gif dar yra visai graziu "lavoneliu" po 4Lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnir: 16 balandžio 2009 - 13:53
QUOTE(agnir @ 2009 04 16, 14:52)
siandien tai dar maciau su nuolaida pardavineja lotuliukas.gif  mirksiukas.gif  dar yra visai graziu "lavoneliu" po 4Lt

blink.gif Kurioj maxej matei po 4 Lt? g.gif Kiba reiks begt jau ir man doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 16, 14:54)
blink.gif Kurioj maxej matei po 4 Lt? g.gif  Kiba reiks begt jau ir man doh.gif

Savanoriu ax.gif buvau apie 12val.
tik labai babytes graibsto, nes buvo atnesta gal 20, tai po pusvaladzio jau tebuvo like kelios doh.gif ir vel maciau kad atitempia koki 10 maximos auku rolleyes.gif
dauguma buvo nuo tos akcijos matyt nutampytos, tai koks ziedelis paluzes tai dar kas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2009 04 16, 15:03)
Savanoriu ax.gif buvau apie 12val.
tik labai babytes graibsto, nes buvo atnesta gal 20, tai po pusvaladzio jau tebuvo like kelios doh.gif  ir vel maciau kad atitempia koki 10 maximos auku rolleyes.gif
dauguma buvo nuo tos akcijos matyt nutampytos, tai koks ziedelis paluzes tai dar kas bigsmile.gif

Nu viskas, as jau vaziuoju doh.gif lotuliukas.gif Eisiu mustis su babytem lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2009 04 16, 14:52)
siandien tai dar maciau su nuolaida pardavineja lotuliukas.gif  mirksiukas.gif  dar yra visai graziu "lavoneliu" po 4Lt

siandien akcijos paskutine diena jei kuri nezinojot!dar galima siandien isigyti pigiau phaliku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 16, 10:56)
Labas rytukas!  mirksiukas.gif
matai, dar nieko gero  g.gif  aš bandysiu popiet važiuoti, vistiek reiks apsipirkti - gal kiek vėliau atveš?  unsure.gif
nes kai naujutei oncidium sweet sugar atvežė, tai prie mano akių popiet diiiidelį stelažą atitempė  blink.gif  o tada jau šokinėjau aplink  blink.gif
Papildyta:

ir mes tokias perkam, aš turiu bežiedę palangę, bet mokėti 25 lt už nupiepusį augaliuką  schmoll.gif
gėlių bazėse padorias dar orchidėjas, kiek paalintas už 5 ir 10 lt galima pirkti ir sėkmingai gaivinti  ax.gif


tai nieks ir nesako, kad perka po 25 lt nupiepusias lotuliukas.gif beziedes visada buna nukainotos, o jei koks lapelis apluzes, tai maciau ir po 3.99 maximoj. bet cia tokia pirkt, turbut jau didelis issukis augintojai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rokinuke @ 2009 04 16, 15:12)
tai nieks ir nesako, kad perka po 25 lt nupiepusias lotuliukas.gif  beziedes visada buna nukainotos, o jei koks lapelis apluzes, tai maciau ir po 3.99 maximoj. bet cia tokia pirkt, turbut jau didelis issukis augintojai rolleyes.gif

gal ir isukis, bet uztat kaip smagu kai paskui tie "lavoneliai" atsigauna, subujoja ir dar ziedais apdovanoja wub.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 16, 15:27)
gal ir isukis, bet uztat kaip smagu kai paskui tie "lavoneliai" atsigauna, subujoja ir dar ziedais apdovanoja  wub.gif


cia tai teisybe drinks_cheers.gif
Atsakyti
o as linkiu kad visu gelytes bujotu taip

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naujute: 16 balandžio 2009 - 14:41
QUOTE(naujute @ 2009 04 16, 15:40)
o as linkiu kad visu gelytes bujotu taip

user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif koks grozis thumbup.gif
viena klausimuka turiu? gal kas namie turit pasidariusios terariuma orchideju?noreciau pabandyti skaiciau apietai bet noretusi pasikonsultuoti su dariusiomis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestyyte: 16 balandžio 2009 - 14:52