Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

QUOTE(agnir @ 2009 04 16, 12:31)
jei niekas nenori, as visai noreciau blush2.gif nes dar tokios gelytes neturiu ax.gif

gerai, bet teks palaukt - man dabar ne gėlės galvoj, parašyk kuriam rajone gyveni į až, jei kur netoli - susisieksim greičiau 4u.gif
Atsakyti
Ant mano,bordo phalenopsio vazonėlio buvo užklijuotas lipdukas su pavadinimu ''Monte Carlo'' ar gali būti gėlytės rūšis užrašyta?Nors aš ją Ermitaže pirkau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2009 04 16, 12:37)
gerai, bet teks palaukt - man dabar ne gėlės galvoj, parašyk kuriam rajone gyveni į až, jei kur netoli - susisieksim greičiau 4u.gif

palauksiu ax.gif rasau AZ
Atsakyti
QUOTE(daivuteklp @ 2009 04 16, 12:37)
Ant mano,bordo phalenopsio vazonėlio buvo užklijuotas lipdukas su pavadinimu ''Monte Carlo'' ar gali būti gėlytės rūšis užrašyta?Nors aš ją Ermitaže pirkau ax.gif

pagooglinus va tokius vaizdelius ismeta
user posted image
bet kazin ar tai vardinis phalikas, gal tiesiog augintojo pavadinimas???cia jau profes gal atsakys, nors kartais galima uztikti maximose vardiniu gelyciu uzsleptu g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 16, 12:35)
o jau geliu grozis, visos labai grazios, bet man ypac miela ta raudona skaisciai  wub.gif
mums kazkada irgi aiskino kaip ideti nuotraukas, todel visai nesunku dabar ir man paaiskinti

aciuks.gif Ta gėlytė daugelio dėmesį patraukia wub.gif Susirgau šia liga tik nuo vasario mėnesio..kai pamačiau,kad šioms gėlėms pas mane patinka,štai kiek jų jau įsigyjau wub.gif Ir manau,kad tuo dar pirkimas neužsibaigs,vietos dar turiu irnesakyk.gif
Papildyta:
QUOTE(naujute @ 2009 04 16, 12:44)
pagooglinus va tokius vaizdelius ismeta
user posted image
bet kazin ar tai vardinis phalikas, gal tiesiog augintojo pavadinimas???cia jau profes gal atsakys, nors kartais galima uztikti maximose vardiniu gelyciu uzsleptu  g.gif  ax.gif

Taip toks mano ir yra bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuteklp @ 2009 04 16, 12:46)
aciuks.gif Ta gėlytė daugelio dėmesį patraukia wub.gif Susirgau šia liga tik nuo vasario mėnesio..kai pamačiau,kad šioms gėlėms pas mane patinka,štai kiek jų jau įsigyjau wub.gif Ir manau,kad tuo dar pirkimas neužsibaigs,vietos dar turiu irnesakyk.gif
Papildyta:

Taip toks mano ir yra bigsmile.gif

ta liga visada nuo vienos geles prasideda, o kada pasibaigia g.gif net nezinau biggrin.gif
labai grazi sita, man ypac patinka tokios sodrios spalvos 4u.gif o ar vardinis jis tai gal atsakys kas labiau ismano sita reikale blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuteklp @ 2009 04 16, 11:29)
user posted image                          negaliu patiketi išėjo įdėti nuotrauką clap.gif  yahoo.gif AČIŪ!!!naujute ir inerga taip viską aiškiai paaiškinot,kad nebeiškilo jokių klausimų aciuks.gif  friends.gif  4u.gif  notworthy.gif


Koks grožis! wub.gif wub.gif Labai įdomi pasirodė pati kairiausioji. Ten žiedeliai violetiniais kraštais ar man jau vaidenasi? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Indraja @ 2009 04 16, 12:49)
Koks grožis!  wub.gif  wub.gif Labai įdomi pasirodė pati kairiausioji. Ten žiedeliai violetiniais kraštais ar man jau vaidenasi?  blink.gif

aciuks.gif Taip,taip.krašteliai violetiniai pabrūkšniuoti.Tėtis padovanojo :wub:viena iš pirmųjų mirksiukas.gif Bet, kai neseniai atvažiavęs pamatė kiek pas mane jų padaugėjo blink.gif sako,kur tu jas sustatysi...nieko.... irnesakyk.gif gražiai gėlei visada vietos atsiras rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 16, 12:44)
pagooglinus va tokius vaizdelius ismeta
user posted image
bet kazin ar tai vardinis phalikas, gal tiesiog augintojo pavadinimas???cia jau profes gal atsakys, nors kartais galima uztikti maximose vardiniu gelyciu uzsleptu  g.gif  ax.gif

bigsmile.gif aš lygiai tokį pat vakar nučiupau, kur minėjau - ryškiai rožinis su aukso atspalviu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuteklp @ 2009 04 16, 12:29)
user posted image                         


Oho. LABAI gražios visos wub.gif o ta bordo/raudona (kokia čia vidury) blush2.gif biggrin.gif itin.
Nu fantastika thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mocha: 16 balandžio 2009 - 12:17
QUOTE(daivuteklp @ 2009 04 16, 11:29)
user posted image                          negaliu patiketi išėjo įdėti nuotrauką clap.gif  yahoo.gif AČIŪ!!!naujute ir inerga taip viską aiškiai paaiškinot,kad nebeiškilo jokių klausimų aciuks.gif  friends.gif  4u.gif  notworthy.gif

Grazu wub.gif
Atsakyti
Labai grazi palange wub.gif O tokia pat ryskiai raudona, siuo metu bandau atgaivinti, gal ne uz ilgo ir maniske pasipuos siais sodriai raudonais ziedeliais wub.gif
Atsakyti