Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio vėžys

Пишут про новый метод лечения
http://www.medlinks....le.php?sid=4747
Atsakyti
O aš negaliu nieko pasakyti,nes su tokia problema nebuvau susidūrusi,tik va kai laukiau atsakymo dėl savo tyrimo iš onkologinio 3 savaites doh.gif tai visas 30 virš metų gyvenimas pasirodė kaip viena diena huh.gif ir visi žmonės tapo geri ir nemačiau apverstų namų......bet va atsakymas buvo neigiamas clap.gif ir tada vėl visi blogi,namuose riksmas mad.gif
Mūsų gyvenimas trapus ir labai trumpas -branginkime vieni kitus ir negailėkime dėmesio ir gerų ,šiltų žodžių wub.gif kantrybės ir ištvermės tau.Aš pasimelsti tegaliu už tau artimą žmogų ir palinkėti jam dievo palaimos ir sveikatos.Nebūna svetimo skausmo,tik kartais jo nepastebim.
[/quote]

_____

Jaudinanti tiesa ir taip tiksliai pasakyta thumbup.gif
Atsakyti
Mano mociute serga gimdos kaklelio veziu. Jai jau 4c stadija. Kiek suprantu, tai jau ir i slapimo takus ir i iseinama anga perejes. Na sunku labai. Tik tiek, kad kartu negyvenam, tai nematau tos kadienybes, kuri kai kada lengvesne, kai kada sunkesne. Guodzia tik tai, kad kol kas ji nejaucia skausmo. Siaip ji jau amziu nugyvenusi - 88 m. Tai jai nieko jau nebedaroma, tiesiog visi meldziames.
Atsakyti
smile.gif SVEIKI,
aciu uz palaikyma. Mamyte jau namuose, liko 4 ilgi svytinimai, tai ji su siaubu laukia tos dienos, kai reiks vaziuoti i onkologini.
Seip viskas manau einasi i gera pusia.
A, tiesa gal kas Liepojoje pirkote vaistu vezio gydimui(na kazkas panasaus, dabar pavadinimo nezinau, bet kaip suzinosiu parasysiu)?
Tikrai aciu jums, buvo labai sunkiu dienu, visko buvo, bet nei karto nepratrukau(ar gyvenimas uzgrudino ar kas, bet verkti nesinori, tik zinau ,kad sunku).
blink.gif Stogas vaziuoja ir tiek biggrin.gif , nezinau nei ka darau nei kaip blink.gif
Atsakyti
sveikos, paneles.
mano mylimai sesutei atsitiko nelaime - jai nustate gimdos kaklelio vezi II stadija, o ji dar visai jaunute - 25 metai ir neturi vaikucio. gal kas susidurete su tokia problema, gal artimam zmogui taip buvo? (zinoma, geriau nebutu). ar yra nors kokie sansai susilaukt vaikuchio? sake, pasvitinus ishdzhiuva kiaushides. gal daro kokias kiausidzhiu persodinimo operacijas? praverstu bet kokia informacija. aciu.
Atsakyti
[quote=Idava,2005 08 25, 18:38]
sveikos, paneles.
mano mylimai sesutei atsitiko nelaime - jai nustate gimdos kaklelio vezi II stadija, o ji dar visai jaunute - 25 metai ir neturi vaikucio. gal kas susidurete su tokia problema, gal artimam zmogui taip buvo? (zinoma, geriau nebutu). ar yra nors kokie sansai susilaukt vaikuchio? sake, pasvitinus ishdzhiuva kiaushides. gal daro kokias kiausidzhiu persodinimo operacijas? praverstu bet kokia informacija. aciu.
[/quo
Kiausidziu persodinimo operaciju tai tikrai nedaro. sad.gif Zinau tik tiek,kad sergant tokiomis ligomis,galima isimti ir uzsaldyti kiausialastes,kad paskui butu galima atlikti dirbtinio apvaisinimo procedura.
Reikia konkreciai dometis,nes negaliu pasakyti ar Lietuvoj tas atliekama,bet uzsieni tai 100% tokios proceduros daromos.
Linkiu dideles kantrybes ir sekmes.
Atsakyti
Siūlau nueiti http://www.supermama...showtopic=28731 ten gal rasi kokių nors konkretesnių minčių ir pasiūlymų 4u.gif Sėkmės ir stiprybės!
Atsakyti
QUOTE(Idava @ 2005 08 25, 18:38)
sveikos, paneles.
mano mylimai sesutei atsitiko nelaime - jai nustate gimdos kaklelio vezi II stadija, o ji dar visai jaunute - 25 metai ir neturi vaikucio. gal kas susidurete su tokia problema, gal artimam zmogui taip buvo? (zinoma, geriau nebutu). ar yra nors kokie sansai susilaukt vaikuchio? sake, pasvitinus ishdzhiuva kiaushides. gal daro kokias kiausidzhiu persodinimo operacijas? praverstu bet kokia informacija. aciu.

Siulau uzsaldyti kiausinelius, kad veliau galima butu susilaukti vaikuciu. Sia procedura atlieka privacios vaisingumo klinikos. Galima pasiguosti tuo kad nustate tik II stadijos ir tikrai issigydyti, tuo labiau kad yra jaunas organizmas. Stiprybes ir sekmes.
Atsakyti
aciu visoms uzh patarimus
Atsakyti


QUOTE(Jaudita @ 2005 01 07, 15:33)
smile.gif SVEIKI,
aciu uz palaikyma. Mamyte jau namuose, liko 4 ilgi svytinimai, tai ji su siaubu laukia tos dienos, kai reiks vaziuoti i onkologini.
Seip viskas manau einasi i gera pusia.
A, tiesa gal kas Liepojoje pirkote vaistu vezio gydimui(na kazkas panasaus, dabar pavadinimo nezinau, bet kaip suzinosiu parasysiu)?
Tikrai aciu jums, buvo labai sunkiu dienu, visko buvo, bet nei karto nepratrukau(ar gyvenimas uzgrudino ar kas, bet verkti nesinori, tik zinau ,kad sunku).
blink.gif Stogas vaziuoja ir tiek biggrin.gif , nezinau nei ka darau nei kaip blink.gif


kelintos stadijos vezys buvo? kokios prognozes ir pan? mano anytai dieagnozuota 2-3 stadijos vezys....labai norisi daugiau informacijos is si siauba praejusiu zmoniu.
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2006 03 20, 14:51)
kelintos stadijos vezys buvo? kokios prognozes ir pan? mano anytai dieagnozuota 2-3 stadijos vezys....labai norisi daugiau informacijos is si siauba praejusiu zmoniu.

Jei nori -gali man parasyti i AZ (or smth, dar nelabai orientuojuosi supermamoj.
Atsakyti
merginos ar jus zinot gimdos kaklelio vezio priezasti? Ji sukelia zmogaus papilomos virusas,(viena is jo rusiu)
paskaitykit cia ZPV
dabar jau yra skiepai nuo sito viruso,kuris ateityje gali sukelti vezi kaklelio . As dalyvavau savanore tu siekpu patvirtinime.Tam kad isleisti vakcina i placia gamyba reikejo dar siokiu tokiu tyrimu , ginekologai rinko merginas nuo 16 iki 25 metu ir skiepijo( trigubas skiepas,daromas tris kartus su intervalais( menuo --menuo --tris menesiai)buvo atliekami visokie kraujo tyrimai ir t.t
dabar jau skiepas yra patvirtintas tik tvarkomi formalumai ir popierizmai.Daktare sake kad jis kainuos apie 1000lt blink.gif
tikekimes ateityte jaunos merginos jau paauglysteje gales apsisaugoti nuo tos bjaurybes kaip kaklelio vezys 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodaplauke: 06 balandžio 2006 - 19:03