Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio vėžys

gun_bandana.gif soske.gif liga bash.gif
Atsakyti
Uzjauciu tave,pries metus operavo mama diagnoze vezys,bet ar piktibinis suzinojom tik po astuoniu dienu.Zinai mama laikesi labai ramei ,net turejo mane guosti tuo momentu atrodziau nekaip,bet ir tikrai kaip ir nujauzdama mama viskas gerai.Tai tikrai galiu nujausti kaip jum sunku kol viskas isaiskes,linkiu but stiprei.
Atsakyti
Jaudita, pries 11 metu visa sita kosmara perejau. Mamai buvo ta pati diagnoze, mano toks pat noras viska zinoti. Uzjauciu ir linkiu ramybes ir tvirtybes. Tiesa apie sia liga ir tolimesne eiga bei pasekmes yra ziauri. Pagalvok gerai ar tau jos reikia. Jeigu kazkas domins, galesiu papasakoti, bet zinok, kad makaronu nekabinsiu ir nepagrazinsiu. Turi nuspresti kiek tau tiesa reikalinga. Daznai geriau yra nezinoti.
Laikykis.
Atsakyti
MAN BUTINA VISA TIESA, NES NEZINOMYBE MANE ISPROTO VEDA!
Papildyta @ [mergetime]1100872431[/mergetime]
Pas mamyte nera nei slapimo pusleje, nei iseinamoje angoje(kur kakuti daro) vezio zidiniu, tai gal dar viskas gerai, gal jis chemoterapijos ir svytinimo pagalba bus pristabdytas!?
Atsakyti
Tai parasyk man i asmenine kas tave domina.
Papildyta @ [mergetime]1100872527[/mergetime]
Pristabdytas gal, bet........
Atsakyti
Oi kaip noreciau, kad viskas butu gerai, kad butu, kaip seniau: mamyte valgyti gamina, kviecia mane prie stalo, plepeme, juokemes!PASIILGAU MAMYTES!
Atsakyti
Jaudita, nurimk.... Pirmiausia nurimk....
Atsakyti
Gal ir juokingai nuskambes, bet as nemoku net valgyti pasigaminti, antiek mamyte buvo gera man, gamino ir net neprileido prie virtuves, sake, kad bus dar daug man laiko virtuveje sedeti. Ji buvo teisi-AS BE JOS KAI BE RANKU!
Atsakyti
Kaip ja ir minejau kitoj temoj yra tos informacijos per google radau pvz. cia
http://www.eksmosmtc...ui/vezgimd.html
Atsakyti
ACIU JUMS UZ RUPESTI, MAN LABAI SUNKU, AS JAU TIK APIE TAI MASTAU, TUO GYVENU!MAN MAZI RUPESCIAI ATRODO TOKIE JUOKINGI, KAD RUPESCIAIS NEGALIU TAI IVARDINTI!
ACIU JUMS!
Atsakyti
Gal kas buvote ar esate girdeje apie MOLOVICKO. Butu idomu suzinoti apie si zmogu daugiau!
Atsakyti
QUOTE(Jaudita @ 2004 12 12, 15:58)
Gal kas buvote ar esate girdeje apie MOLOVICKO. Butu idomu suzinoti apie si zmogu daugiau!



__________________


Buk gerute, nepulk i panika ohmy.gif
Sakau tau, pati sergu veziu ir zinau kiek daug reiskia kokios nuotaikos apemusios artimiausius. Tik optimizmas ir labai tvirtas nusistatymas pades jums atsilaikyti, nes kelias laukia ilgas, sunkus ir baisiai bjaurus. Tavo mama ramstis buvo Tau - dabar tavo eile su meile ir sypsena palaikyti ja.
Gaila negaliu padeti tau tiesiogiai - mam vezys krutyje.
Apie Tavo minima MOLOVICKO esu daug girdejus ir sutikus nemazai zmoniu kurie buvo kreipesi i ji. Jei zmogus tiki tokiais gydymo metodais - jam ir pades. Tik neatsisakykite pagrindinio gydymo "chemikalais" ir niekas jums nedraus pasinaudoti dvejopa galimybe pasveikti.
As labai skeptiskai ziuriu i viska kas neisaiskinta mokslo todel ir nesikreipiau i ji. g.gif As prisipirkau Vilkakoros ir laikau, kad man gana. Bet tai tik mano nuomone
Atsakyti