Įkraunama...
Įkraunama...

Gleivių kamštis

QUOTE(musonija @ 2009 06 07, 17:58)
o sakykit , koks kiekis tu gleiviu turi pasirodyti? mum jau paskutinis menesis, neramu , kada cia kas turi ivykti... g.gif bijau kad nesuprasiu  verysad.gif  blush2.gif

Nera ko nerimauti, nes po gleiviu kamscio nebutina i ligonine vaziuoti smile.gif
Tuo labiau, gali visai nepasirodyti mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos. turiu klausima. ar gali gleiviu kamstis tokiame mazame nestume kaip mano imti ir iseiti, ir kaip jis atrodo? as pamatau daugiau isskyru ir bijau, beto man gresiantis, nes kraujavau, lyg dvyniai buvo, o liko vienas, tai va taip verysad.gif
Atsakyti
labukas visoms smile.gif
prasau pasidalinkit patirtim ir ziniom blush2.gif vakare nuejo vandenu kamstis (kraujingas), skausmeliai buvo bet reti tai i ligonine nuvykau is ryto(skausmu nebebuvo), man pasake kad tai nieko tokio reikia laukti kol nubegs vandenys arba prasides saremiai.vis del to per nakti palaike, nieko nevyko tai paleido i namus.ka daryt? ar tai nekenkia vaikuciuj.kada galiu tiketis pradet gimdyt? beje man 38sav ir 4d g.gif
Atsakyti
QUOTE((haina) @ 2009 06 12, 16:16)
labukas visoms smile.gif 
prasau pasidalinkit patirtim ir ziniom blush2.gif  vakare nuejo vandenu kamstis (kraujingas), skausmeliai buvo bet reti tai i ligonine nuvykau is ryto(skausmu nebebuvo), man pasake kad tai nieko tokio reikia laukti kol nubegs vandenys arba prasides saremiai.vis del to per nakti palaike, nieko nevyko tai paleido i namus.ka daryt? ar tai nekenkia vaikuciuj.kada galiu tiketis pradet gimdyt? beje man 38sav  ir 4d  g.gif

Sveikute nebijok viskas bus gerai mirksiukas.gif kartais kamstis iseina per pati gimdyma ar 2savaites ar menesi pries gimdyma, jei pradesi krajuoti vaziuok atgal i ligonine.
Atsakyti
Nepergyvenk smile.gif as irgi galvojau, kad galiu praziopsoti gimdymo pradzia biggrin.gif dabar zinau, kad kai ateina laikas, viskas pasidaro aisku smile.gif
Atsakyti
man vis neramu, noriu greiciau pagimdyt, bet nieko nesidaro...kiekviena diena jauciu paruosiamuosius ir nugara skauda, ir vis nieko, o kamstis dar vis po truputi bega g.gif
Atsakyti

Kai iseina gleiviu kamstis, vienintelis dalykas ko negalima tai jau myletis su vyru. O siaip tai lauk tikruju saremiu arba kol nubegs vandenys
Atsakyti
nesijaudink, haina, viskas bus gerai. Kad gimdymas prasideda rodo tikrieji saremiai. O ju pas tave dar nebuvo mirksiukas.gif as kaip tik norejau ir laukiau to gleiviu kamscio, bet man nubego vandenys ir prasidejo reguliarus tikrieji saremiai mirksiukas.gif Gleiviu kamcio isejimas tai zenklas, kad gimdymas arteja mirksiukas.gif
Atsakyti
nu as dar tebelaukiu, lelyte taip spurda kai tie netikrieji saremiai uzeina, man net keista.na kad myletis su vyru nebegalima tai jau ir pati suvokiu ax.gif biggrin.gif snd jau beveik 2cm atsivere, o as dar nieko nejauciu g.gif
Atsakyti
QUOTE((haina) @ 2009 06 15, 19:49)
nu as dar tebelaukiu, lelyte taip spurda kai tie netikrieji saremiai uzeina, man net keista.na kad myletis su vyru nebegalima tai jau ir pati suvokiu ax.gif  biggrin.gif snd jau beveik 2cm atsivere, o as dar nieko nejauciu g.gif

Nepergyvenk, dar pajausi tongue.gif
Aš iki kokių 5cm. jutau kažkokius švelnius maudimus, bet niekada nepagalvočiau kad tai buvo sąręmiai. tikras "džiaugsmas" prasidėjo nubėgus vandenims.
Atsakyti
QUOTE
tikras "džiaugsmas" prasidėjo nubėgus vandenims.


Tai jau tikrai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(IsaDora* @ 2009 06 07, 18:46)
sveikos. turiu klausima. ar gali gleiviu kamstis tokiame mazame nestume kaip mano imti ir iseiti, ir kaip jis atrodo? as pamatau daugiau isskyru ir bijau, beto man gresiantis, nes kraujavau, lyg dvyniai buvo, o liko vienas, tai va taip  verysad.gif

Gleivių kamštis, tai ne išskyros. kiekvienai nestuke.gif jis būna įvairus. Dažniausiai išeina likus kelioms dienoms, ar savaitėms iki gimdymo. Gali ir visai neišeiti. Čia toks gleivių gniužulėlis, dažnai su kraujo priemaišom. Man neišėjo pats. Kadangi gimdymas vėlavo, gydytoja kamštį išėmė pati, kartu atkrapštė šiek tiek vaisiaus dangalų ir tai pagimdžiau dar po savaitės. doh.gif
Atsakyti