Įkraunama...
Įkraunama...

Gleivių kamštis

Sveikos.Man siandien pasišalino gleivių kamštis.Ar tai reiškia,kad greitai pradesiu gimdyti?Nes siaip iki termino dar savaitele liko...
Atsakyti
Labas, turetum per kokias 3 d panasiai thumbup.gif , na artimiausiu metu, o kaip jauties?
Atsakyti
QUOTE(Samarija @ 2009 04 12, 16:29)
Sveikos.Man siandien pasišalino gleivių kamštis.Ar tai reiškia,kad greitai pradesiu gimdyti?Nes siaip iki termino dar savaitele liko...

Siaip knygelese raso, kad gleiviu kamsis pasisalina savaite/dvi pries tikruosius saremius arba ka tik jiems prasidejus. Tai labai individualu, taciau faktas vienas - Tavo gimdos kaklelis jau sutrumpejo ir prasivere mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte:) @ 2009 04 12, 20:04)
Labas, turetum per kokias 3 d panasiai thumbup.gif , na artimiausiu metu, o kaip jauties?


Mano mama sake po pusvalandzio po to isvaziavo i ligonine smile.gif Na o jauciuosi tai iprastai.As rami,laukiu kada greiciau.O va vyras tai labiau uz mane pergyvena,vis klausineja kaip jauciuosi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(claudija @ 2009 04 13, 12:35)
Siaip knygelese raso, kad gleiviu kamsis pasisalina savaite/dvi pries tikruosius saremius arba ka tik jiems prasidejus. Tai labai individualu, taciau faktas vienas - Tavo gimdos kaklelis jau sutrumpejo ir prasivere  mirksiukas.gif



Ketvirtadieni pas gydytoja,kazin ar islauksiu smile.gif
Papildyta:
Beje dar paklausti norejau.Naudojau zvakutes nuo pienliges,dar 3 liko,bet kai pasisalino gleiviu kamstis nebezinau,ar begalima jas naudoti?
Atsakyti
man tas gleiviu kamstis salinosi beveik 2 savaites...vis ejo ie ejo tirstos gleives kartias su siuleliu kraujo..
Atsakyti
O as jauciu, kad kelias dienas pernesiosiu doh.gif Nes nei kamstis nelenda, nei vandenys bega, nei kaklelis veriasi... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Clotilde @ 2009 04 14, 17:12)
O as jauciu, kad kelias dienas pernesiosiu doh.gif  Nes nei kamstis nelenda, nei vandenys bega, nei kaklelis veriasi... verysad.gif


nepergyvenk, gal netiksliai paskaiciavo data mirksiukas.gif man sake kad tureciau gimdyti geguzes 9 o pagimdziau tik 17d. ir nebuvo ne kiek pernesiota smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Samarija @ 2009 04 13, 16:17)
Beje dar paklausti norejau.Naudojau zvakutes nuo pienliges,dar 3 liko,bet kai pasisalino gleiviu kamstis nebezinau,ar begalima jas naudoti?


Reiktų pasiklaust gydytojo, bet šiaip kai pasišalina kamštis reikia atsargiai su higienos ir kitokioms priemonėmis, nes viena iš to kamščio funkcijų yra saugojimas nuo įvairiausių infekcijų.
Atsakyti
man gleiviu kamstis issove kai jau buvau ligonineje
Atsakyti
QUOTE(Samarija @ 2009 04 12, 16:29)
Sveikos.Man siandien pasišalino gleivių kamštis.Ar tai reiškia,kad greitai pradesiu gimdyti?Nes siaip iki termino dar savaitele liko...

man pasišalino savaitę prieš gimgymą/
O žvakučių patarčiau nebenaudot
Atsakyti
Man tai pasisalino diena pries gimdyma..daktaras sake kad tai normalu, bet labai skaudejo, buvo stiprus saremiai. Katastrofa doh.gif
Atsakyti
o sakykit , koks kiekis tu gleiviu turi pasirodyti? mum jau paskutinis menesis, neramu , kada cia kas turi ivykti... g.gif bijau kad nesuprasiu verysad.gif blush2.gif
Atsakyti