Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

OGO, kiek tortu prikepet

Aga, as irgi patebejau, kad Daividijos fotkes dingsta. Viena karta taip ieskojau, bet neradau.
As siek tiek veliau irgi pasirodysiu su tortuku.
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 04 11, 19:43)
OGO, kiek tortu prikepet

Aga, as irgi patebejau, kad Daividijos fotkes dingsta. Viena karta taip ieskojau, bet neradau.
As siek tiek veliau irgi pasirodysiu su tortuku.


Tortuku hihihi.gif
Atsakyti
Mergaites, stai ir as su tortuku. Vienam mazam berniukui metukai.
Siek tiek ne taip norejau padaryt, bet kas gavos bus gerai. Tik labai uzsiknisau su kampais.
Viduje jogurtinis kremas, 3 biskvitai, bananai, vysnios, persikai. Papuostas grietinele, drugeliai is sokolado, zaisliukai is Cipciuko mases, meskiukas is bulvytes.

user posted image

Cia is virsaus
user posted image O cia soniukas, user posted image
O cia tik zaisliukai
user posted image

Torto svoris apie 4 kg. Cia lakstai buvo per visa skarda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 11 balandžio 2009 - 19:17
Vajei... nu jau lygut lygutelis... kaip nulietas.. o zaisliuku mikroskopiskumas... doh.gif nu padirdeta is peties!!!
Atsakyti
a ko jus save peikiat i sakot, ai cia nulepelis, o cia mano baisybe? man tiek daividijos, tiek ir kitu cia dedami tortai baisiausiai gazus (kam teko su manim susidurt, tas zino, kad as tusciai niekad niekam nepadlaiziauju), o vat cia ateinu, vis is naujo perziuriu visas temas, nu ir sakau, nu jau dabar kaip desiu puost, jau kaip puosiu, nu tai jau bus tada. bet vis dar ta lemtingoji minute neateina lotuliukas.gif nu bet butinai kuo daugiau dekit tortu, viena diena vistiek as jus nukopijuosiu. kartau jau antruosiuose patiekaluos parodziau kaip sauniai visus metus visas kopijavau, tik tai pamatę, visos nusprogo is pavydo ir mane is ten isgrudo tongue.gif
Atsakyti
Inocka,saunu good.gif kaip jums taip lygiai pavyksta visak aptept,nu as toookia gleize,ir dar kiausiniu nemoku dazyt cry.gif
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 04 11, 20:11)
a ko jus save peikiat i sakot, ai cia nulepelis, o cia mano baisybe? man tiek daividijos, tiek ir kitu cia dedami tortai baisiausiai gazus (kam teko su manim susidurt, tas zino, kad as tusciai niekad niekam nepadlaiziauju), o vat cia ateinu, vis is naujo perziuriu visas temas, nu ir sakau, nu jau dabar kaip desiu puost, jau kaip puosiu, nu tai jau bus tada. bet vis dar ta lemtingoji minute neateina lotuliukas.gif nu bet butinai kuo daugiau dekit tortu, viena diena vistiek as jus nukopijuosiu. kartau jau antruosiuose patiekaluos parodziau kaip sauniai visus metus visas kopijavau, tik tai pamatę, visos nusprogo is pavydo ir mane is ten isgrudo tongue.gif


lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 04 11, 20:11)
a ko jus save peikiat i sakot, ai cia nulepelis, o cia mano baisybe? man tiek daividijos, tiek ir kitu cia dedami tortai baisiausiai gazus (kam teko su manim susidurt, tas zino, kad as tusciai niekad niekam nepadlaiziauju), o vat cia ateinu, vis is naujo perziuriu visas temas, nu ir sakau, nu jau dabar kaip desiu puost, jau kaip puosiu, nu tai jau bus tada. bet vis dar ta lemtingoji minute neateina lotuliukas.gif nu bet butinai kuo daugiau dekit tortu, viena diena vistiek as jus nukopijuosiu. kartau jau antruosiuose patiekaluos parodziau kaip sauniai visus metus visas kopijavau, tik tai pamatę, visos nusprogo is pavydo ir mane is ten isgrudo tongue.gif


Pastebėjau lotuliukas.gif
Atsakyti
Cia mano velykinis gardumynas viduje medutis (biski nevykes, bet kaip pirma karta dengtas tai manau visai neblogas) dengtas marshmallow mase, lizdo pagrindas is meducio pagrindo, kiausinukai is draze viduje su razinom wink.gif

user posted image
Atsakyti
koki nuostabus jusu visu tortukai wub.gif o, kad pries visus puosimus buciau juos pamacius, tai nebutu taip reikeje sukt galvos kaip puosti ax.gif
ir dar vienas mano tortas, Juodasis miskas, apibarstytas kokoso drozlem, tas zuikis nevalgomas ax.gif
Papildyta:
smile.gif
Atsakyti
su Sv. Velykom, kepejeles.. apakus as nuo visu Jusu iskeptu grozybiu doh.gif

as idedu savo velykinius meducius su marcipanu papuostus, puosem kartu su vaikais ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Merginos, kokios grožybės!!!!

Inočka, nėra žodžių, puikus tortukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Atsakyti