Įkraunama...
Įkraunama...

Lopšinės

Lietuviški žodžiai lopšinei iš kino filmo "Ilga kelionė per kopas"

Svirplio lopšinė

Svirplio dainelė migdo mus,
Girdim lakštingalų tralius,
Groja mėnulio šviesoje,
Gėlių varpeliai pievoje,
O gal regėjom juos sapne?
O gal regėjom juos sapne?

Mielas, Svirply, tu man sakyk
Kas žvilga melduose matyt?
Gal tai gėlelė dyvina?
O kas mane nuves pas ją?
O kas mane nuves pas ją?


Aš dainuoja tokius žodžius, o yra dar ir toks variantas tos pačios lopšinės:

Rūkas jau plaukioja laukais.
Iš miško tuoj naktis ateis.
Kvapą pušynų tau atneš.
Pasakų paukšte, suok sakme.
Viskuo tikėki ir miegok,
Viskuo tikėki ir miegok.
Slenka naktis gera gera,
Sapną išpuoš gėlių spalva.
Švelniai beržai tave sūpuos,
Žiedą papartis dovanos.
Viskuo tikėki ir miegok,
Viskuo tikėki ir miegok.


Saldžių sapnų, ramių naktų Jūsų vaikučiams. 2.gif ohmy.gif doh.gif dry.gif



Atsakyti
Mūsų tai tėvelis savamokslis muzikantas (turim Yamahą, kuria kartas nuo karto groja), tai jaučiu todėl mėgsta tai kas buvo grojama. O jau Irmos iš Dinamikos visą dieną gali klausytis doh.gif , jau visą diską atmintinai moku... Dar mano relaksines mėgsta, kur nėščia klausiausi...

Aš irgi norėčiau tokių įrašų su vaikiukų garsais, delfinais g.gif . Supermama, o iš kur Tu juos gavai? Ten CD diskai?
Atsakyti
Maniske didele "Saules vaiku" gerbeja. O Baubu CD beveik iki skyliu buvo praklausiusi smile.gif Dabar jai padariau jos mylimiausiu "Saules vaiku" rinktini CD, tai kiekviena diena juo ir pradeda smile.gif
Seniau klausydavo ir kitokiu vaikisku grupiu: Tele-bim-bam, Svirpliuku, O-lia-lia, Evelinos, etc. O dabar dazniau issitraukia CD su dainelemis is rusisku filmuku, Mikutaviciaus, Geltona. O siandien suzavejo: labai nuosirdziai soko pagal B.B.Kinga su E.Clapton biggrin.gif
Atsakyti
O mano sūnus tai Mamontovo, Marijono, ŽAS'ų ir B'Avarijos fanas. O mažoji dabar "pasinešus" į Amberlife'o "In your eyes" thumbup.gif .Gali klausytis ir klausytis clap_1.gif
Atsakyti
Mes abu su vaiku dainorėliai- mažam pati dainuodavau, tikdavo bele kas: ir liaudiškos, ir vaikiškos, ir šiaip iš debesų sukurtos. Nuo 1-erių iki 3-ių lipo Telebimbam, Laumės juostos, Svirplys. Dabar "veža" Amberlife, Mamontovas, Geltona ir tos dainos, kurias dainuoja chore. Pati pačiausia daina- Mamontovo "žvaigždės kartais krenta..."- galim žviegt iki išprotėjimo. Vieną kartą užsieny užslinko mums ant smegenų durnumas, tai klykėm abudu gatvėj šitą gabalą. Žmonės žiūrėjo persikreipę į tokius linksmus 2 piliečius, ale jai linksma mum, tai ką daryt tongue.gif
Prisiminiau, kaip mano broliui "vežė metalas". Vargšė mama kokius 3 metus turėjo tą siaubą namie kęsti:)
Atsakyti
O maniskis kaimietis laugh.gif , "Duokim garo" megstamiausia laida, teko ir diska pirkt. Uzmiega ir nusiramina grojant armonikai smile.gif . Niekad nemaniau kad patiks tokia muzika, bet per krikstynas pastebejau, nes turejom muzikanta su armonika. Kai tik tas nustodavo grot, maniskis paleisdavo dudas smile.gif , o buvo tik 3men..
Atsakyti
Sveiki,
patarkit kur galima nupirkt lopsiniu CD (nuko, libero...) g.gif ?
Atsakyti
Mano dukrai viskas vyksta fazem. Kazhkuriuo momentu ishviso neleido nieko dainuot - ishprashydavo ish kambario, sakydama: atia, mama, liuli liuli wink.gif
Po to pradejo megti. Dainavau ir lietuviu liaudies: 'Ar ash tau, sese, nesakiau' (po shitos dainos dabar laukia sesutes atkeliaujant wink.gif, taigi drauge pasiule 'Balnokit broliai zhirgus' dainuot), 'Oi ant kalno ant aukshtojo', 'Lek gervele'... Dainavau lietuvishkas ne liaudies, ish Telebimbam repertuaro: "Baltoji varnele", "Nakteles zhiedai". Ir dar keleta anglishku: "Summertime", "Sweet Dreams" ir t.t. Kuomet curka pradejo shneketi daugiau anglishkai nei lietuvishkai, dainavau tik lietuvishkas.
Na, bet praejo mamos dainavimo faze. Prisireike lopshiniu kasetes. Ji anglishka. Ir mama ish paskos dainuoja. Bet priesh tai dar prasho pasakeliu apie zuiki ir zhirbli (pirmoji tai klasikinis 'Zuikis Puikis', o antra pati sukuriau wink.gif). O jei pasibaigus vienai kasetes pusei neuzhmiegama, tai dar pareikalauja vienos mamos daineles. Na, tai ash ish to lietuviu liaudies repertuaro tada ka nors...
Atsakyti
QUOTE(delfinas @ 2004 02 25, 01:40)
Lietuvisko varianto as zinau kazkokio vertimo viena posma

menuo naktuze atvede
ziedus aukstybiu paskleide
pasaku skraiste uzmete
gijomis sapne apjuose
tylia lopsine tau dainuos
pasaku sali tu sapnuok


O as tai tokius posmelius zinau. Tai sitas gal butu trecias posmas? laugh.gif Tsakant, "muzyka ciuzaja, a slova mojy".

Saule jau leidzias. Vakaras
Miskas nurimo, nesnara
Girdi svirplelio snabzdesi
Eina gili tyli naktis
eina ateina jau naktis
eina ateina jau naktis

Joniniu nakti mes sile
zieda surasime drauge
Ach jus svajones greitosios
leiskit nurimti mielosios (3k.)

Gal kas atsimenat visus "labanaktuko" lopsines zodzius apie Dede Miega?

"Kai mieste nemiega niekas
atkeliauja dede miegas
jau pavargot? ateinu
daug sapnu dalinu
kam spalvota, kam bespalvi
duosiu sapna lyg pagalvi

Kai visi labai pavarge
dede miegas aki merkia"....

o kaip toliau????? g.gif
Atsakyti
Klausome Tele bim bam, be to mums labai labai patinka Norah Jones ir Cesaria Evora smile.gif Turbut prisimena kai dar pilvuke buvo, kad mamyte siu atlikeju dainu klausydavosi smile.gif
Atsakyti
Pirmiausia buvo Tele Bim Bam. Tačiau namuose netikėėtai atsiradus Ryčio Cicno kompaktui...viskas pasikeitė. Taip mes tapome Cicino gerbėjais. Dabar CD jau pabraižytas, dėžutė sulaužyta, Ryčio nuotrauka nutrinta ir išmoktas vienos dainos priedainis thumbup.gif
Taip pat jai patinka Skamp.
Atsakyti
Maniškis, kai buvo mažesnis labai mėgo mažojo rokerio Luko daineles. Ir į koncertus ėjome ir kasetes turime. Tačiau šį savaitgalį už savp sutaupytus pinigus nusipirko "Bavarijos" kasetę... blink.gif Atrodo skonis pasikeitė rolleyes.gif
Atsakyti