Įkraunama...
Įkraunama...

Lopšinės

QUOTE (Rameda @ 2004 05 19, 21:44)
Mano panele tai is karto pradeda diriguoti, kokia dainele jai padainuoti, ir nuo lopsiniu pereinam prie "Du gaideliai" arba "Mano batai buvo du" tongue.gif

Tai dainuotis ir deklamuotis pradedam gerokai anksciau pries miegeli, ir kai viska isdainuojam ir isdeklamuojam, tai ir miegutis uzpuola... wink.gif tongue.gif

Mano vyresnėlis pripažindavo irgi tik "Du gaidelius" arba pati bedainuodama kurdavau žodžius apie šuniukus ir katytes biggrin.gif .O dabar mažoji pripažįsta tik "Mano batai buvo du" smile.gif Įdomūs gi tie vaikai.... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mano viena mergyte miego rusiskus gabalus , clap_1.gif o mazyte tai laidos Nomeda gabaliuka
Atsakyti
kai neprisimenu jokiu lopsiniu dainuoju:

Plauke zasele per ezereli,
gir gir gir, gar gar gar per ezereli.
Ne viena plauke ir zasinelis,
gir gir gir, gar gar gar
Ir zasinelis...

Ir kuriu toliau pagal ta pati sablona:
...Bego pelyte grudo ieskoti,
o ja ja, o ja ja, grudo ieskoti...
...Skrido paukstelis i inkileli
...Ejo meskutis meducio kopti...
ir taip, kol vaikas nuluzta.
Cia gal maziukams tinka, kur tas pats ritmas vis kartojasi, uzliuliuoja.

Dar dainuoju Boruzele septintaske, 2gaidelius...
Atsakyti
O mano sunus tai labiausiai klausosi tele bimbam ir Eminemo, nors kas keisciausia, mes jo namuose neklausom, tik viena karta vaziuojant masina, klausemes radijo ir uzleido Eminemo daina, tai mazas is karto sako, o cia mano daina! Net nustebom. Taip ir liko, kad kai tik isgirsta Eminema, iskart sako, cia mano daina. biggrin.gif
Dar turejau jam specialiai nupirkti delfinu kompakta, mielai klausosi Cicino ir G&G Sindikato (nezinau, ar gerai parasiau pavadinima), sita irgi girdejo per radija, matyt vaikas bus tokio stiliaus gerbejas, nors ne vienas is tevu tokio stiliaus neklauso namie.
Atsakyti
Maniškė anksčiau labai mėgo vaikiškas daineles iš "Tele-bim-bam", "O lia lia" ir kt. Pastebėjau, kad dabar jai didelę įtaką daro darželis, nes ten visos "panos", pasiraičiusios palaidinukes, kad matytųsi bamba, ir paėmusios kokį pailgesnį daikčiuką, atstojantį mikrofoną, dainuoja ką nors iš Tajos, Butkutės, Gintarės, Žas,ų, Cicino ar pan. Nors namie skamba įvairi muzika, o pastarieji dainininkai rečiausiai, tačiau, mano stebėjimais, ir masinė kultūra daro vaikui įtaką...
Atsakyti
[QUOTECia gal maziukams tinka, kur tas pats ritmas vis kartojasi, uzliuliuoja.

[/QUOTE]

Jo kazkur esu skaiciusi kad maziesiems patinka tas pats ritmas ir nereikia isgalvoti vis nauju mandru melodiju. Paziurekit juk vaikai praso sekti vis ta pacia ir ta pacia pasaka kiekviena vakara koki menesi laiko. mums tai atrodo nuobodybe o jiems patinka, kad gali jos ismokti.
clap.gif ]
Papildyta @ [mergetime]1086681522[/mergetime]
QUOTE
Cia gal maziukams tinka, kur tas pats ritmas vis kartojasi, uzliuliuoja.



Jo kazkur esu skaiciusi kad maziesiems patinka tas pats ritmas ir nereikia isgalvoti vis nauju mandru melodiju. Paziurekit juk vaikai praso sekti vis ta pacia ir ta pacia pasaka kiekviena vakara koki menesi laiko. mums tai atrodo nuobodybe o jiems patinka, kad gali jos ismokti.
clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE (ziuze @ 2004 05 29, 12:58)

...arba pati bedainuodama kurdavau žodžius apie šuniukus ir katytes biggrin.gif

Maniškis lopšines taip kuria prieš miegelį, tai aš net prisijuokiu (aišku reikia labai tyliai wink.gif ) iš dainų teksto tongue.gif wub.gif
Atsakyti
Musu atzalele is viso megsta muzika smile.gif. Lietuviu liaudies dainos jam patinka (as tikrai daug ju moku, nuo mazens dainuoju jam faktiskai kasdien), vaikiskos daineles patinka, Celine Dion didelis gerbejas yr... Pastaruoju metu labai noriai klausosi akustines gitaros ir visokiu ivairiu saliu liaudisku instrumentu muzikytes... Anadien pabandziau padainuoti Lietuvos himna, bet sake, kad "Sita dainele negrazus" laugh.gif. Uztat "tarybinis" visai neblogai "suejo" biggrin.gif.

Dabar jau vaikis uzsipageidauja, ka jam pries miegeli padainuoti. Einamiausios dainytes pastaruoju metu yra "Nakteles ziedai" ir "My Heart Will Go On" is filmo "Titanikas" biggrin.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfinas: 09 birželio 2004 - 07:59
QUOTE (Jurgyte @ 2004 06 04, 11:40)
kai neprisimenu jokiu lopsiniu dainuoju:

Plauke zasele per ezereli,
gir gir gir, gar gar gar per ezereli.
Ne viena plauke ir zasinelis,
gir gir gir, gar gar gar
Ir zasinelis...

Ir kuriu toliau pagal ta pati sablona:
...Bego pelyte grudo ieskoti,
o ja ja, o ja ja, grudo ieskoti...
...Skrido paukstelis i inkileli
...Ejo meskutis meducio kopti...
ir taip, kol vaikas nuluzta.
Cia gal maziukams tinka, kur tas pats ritmas vis kartojasi, uzliuliuoja.

Dar dainuoju Boruzele septintaske, 2gaidelius...

Oi,kokia gera ideja pametei thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Visai buvau pamirsusi sita dainele .Liuks:super thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pas mus irgi sudainuojamos visos tradicines. Tik pastaruoju metu atsirado naujove - vos man pradejus dainuoti dainele "a-a-a-a-pupa, kas ta pupa supa..." Povilas issitraukia is burnos buteliuka ir visu balsu ima plesti: "Pupa, pupa, pupa, lia-lia-lia, pupa, pupa ir t.t. ir t.p. Zodziu, bliuzmenas nemirtingas. As manau, jam cia ta dainele labai aktuali todel, kad turi konkretu heroju; musu kate Pupa... biggrin.gif
Atsakyti
O aš dainuoju liaudies dainas - visą arsenalą smile.gif Paskutiniu metu zuikis užmiega prie "oi jojau jojau dūmojau" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Zvirbliuke @ 2004 06 27, 00:20)
O aš dainuoju liaudies dainas - visą arsenalą smile.gif Paskutiniu metu zuikis užmiega prie "oi jojau jojau dūmojau" biggrin.gif

biggrin.gif. Taigi, Pauliui - is lietuviu liaudies dainu - sioji irgi tokia prie einamesniu biggrin.gif. Dar "Pasvarstyk, antela", "Teka teka skaisti saule" (ir siaip labai daug kitu...) gerai tinka. Idomu tai, kad ne vienos lietuviu liaudies dainos jis nenutildo, niekad nepasako, kad "Sita dainele negrazus" apie lietuviskas dainas. Nes kartais su kokia kita dainuska tai mane tuoj uzciaupia jis biggrin.gif.
Atsakyti