Įkraunama...
Įkraunama...

Lopšinės

Dabar nenoriu jo pazadinti, man atrodo vadinasi "lopsines 3" rytoj patikrinsiu

aha, lopsines 3. is vios kompakto dvi dainos labai nepatinka, dainuoja ta kuri veda programa "sestadieno rytas" nu visai balso neturi ohmy.gif o visos kitos dainos rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NEBE nesciuke: 17 kovo 2004 - 01:54
Rida, mes apie daineles snekejom nuo 1 iki 3 metuku skyriuj, gal bus naudos http://supermama.com...?showtopic=3360
Atsakyti
QUOTE (RIDA @ 2004 03 16, 22:51)
Kiekviena vakara niuniuju savos kurybos lopsines vaikuciui. Ar jus pries miegeli ka nors padainuojate, kad nuramintu ir uzmigdytu lialiu? Tai lyg savotiskas ritualas, signalas - eiti miego.

Gal kokiu lopsiniu zinote, noreciau nauju ismokti?

PVZ.: liuli liuli katinelis guli, o katyte motinele marskinelius siuva..

xexe, dazhniausiai dainuoju BUTENT ta pachia apie katineli liuli liuli biggrin.gif su savo variacijom, aishku...

tiesiog pastebejau, kad norint, kad imigtu, manishkei pakanka tiesiog niuniuoti, ir geriausiai - ta pachia, pazhistama melodija... tai ir nebesiverzhiau dagiau lopshiniu mokytis.

Kitas reikalas - dainos mashina vazhiuojant, kadangi nemazhai mudvi dviese vazhinejames ir reikia zhmogeli mazhaji uzhimti. Chia jau prisimenu visa vaikystes "dainu daineles" repertuara ir dar galybe visokiu tinkamu dainushku, kurioms zhodzhiai susikuria savaime biggrin.gif
Atsakyti
Maniske megsta visokia muzika, beklausydama dazniausiai uzmiega. Svarbiausia, kad as pritarciau. Va dabar nupirkau kompakta "Laiskelis pasaku salin", tai klause, klause ir nuluzo. Beje, ir man labai patiko. Dainos gan greitos, bet maniskei bilia muzika. O ypac vaikiska.
Atsakyti
Kokios jūs visos muzikalios smile.gif nei aš dainuot moku, nei Martynas klausosi. Papas į dantis ir lūžta vyras wink.gif jokių lopšinių nepageidauja
Atsakyti
Mano zuikai tai dainelės labai patinka wink.gif Bet....ne migdymui. Pradžioj bandžiau migdyt su lopšinėm - tai kur tau blink.gif Akys plačios, ausys stačios ir klauso 2.gif , jokie miegai nelimpa ohmy.gif Migdomės tai tyliai tyliai, su sosyte, paglostau galvytę, žanduką, veidelį, rankytę - ir liūliukas rolleyes.gif
Atsakyti
as labai noreciau savo leliai padainuoti, bet vyras liepia negasdinti vaiko ohmy.gif . Tai kai nieko namie nebuna paniuniuju truputi, mano 2.gif visada pradeda sypsotis, ka zinau turbut juokiasi is manes laugh.gif .Prisiskaicius literaturos, kur rekomenduojama leliam klausytis tik klasikines muzikos , nes 2.gif patinka harmonija dejom klausyti Mocarta, bet jau tada as iseinu is kambario, nors Mocarto kai kurie kuriniai man labai patinka, bet .... ai turbut jau niekada nebusiu muzikante.
Atsakyti
As visada dainuoju aaa aaa pupa,kas ta pupa supa.......o vyras vai ciciaku laugh.gif laugh.gif ir veikia thumbup.gif thumbup.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE
Miki vaikuti brangus-sutemos gaubia laukus
Rimsta eriukai garde-tyla biteles sode
Menuo ikopes dangun zvelgia pro langa vidum
Sandu sapneli sapnuok-mik karalaiti miegok

Tu visas dziaugsmas namu-gera cia tau ir ramu
Sitiek zaislu kambary-sitiek saldainiu turi
Niekas tau ju nepalies-miki valdove pilies
Saldu sapneli sapnuok mik karalaiti miegok 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RIDA: 18 kovo 2004 - 00:35
Ta dainele radau kitam skyrelyje - patiko, aciu delfinui.
Dauguma giria nuko daineles, is kur galima gauti, gal is internet parsisiusdinti...

Mik, miegok, vaikeli mazas, as tau padainuosiu
Jau mama lupytes dazos ir pudruoja nosi...

Spet ustalyje igruski, knizki spet
Adijal i poduski zdut riebet,
daze skazka spat lazitsa - ar dar kas prisimenate sia lopsine, man labai patinka, tik daugiau neprisimenu, kaip ten toliau?
Atsakyti
QUOTE (RIDA @ 2004 03 18, 12:28)
Spet ustalyje igruski, knizki spet
Adijal i poduski zdut riebet,
daze skazka spat lazitsa -

...Mozet byt tebe prisinitsa
Ty poželai
Baju baj wink.gif
Atsakyti
O man tai atrodo, kad geriausios pačios mamos kuriamos lopšinės. Nors moku jų daug visokių, bet labiausiai mažučiui patinka mamos improvizacijos.
galėčiau parašyti žodžius, bet kas iš tų žodžių, jei melodijos atsiųsti negaliu sad.gif
Atsakyti