Įkraunama...
Įkraunama...

Lopšinės

mano mergickai labai patinka ,,lopsines 3'', toks geltonas kompaktas. Dainuoja Valinskiene, Dambrauskaite, Starosaite ir tt. Tai jei verkia tai iskarto nutyla ir klauso biggrin.gif o siaip jai labai patinka kai as dainuoju ta eilerastuka: tupi zvirblis kamine, tai net krykscia is dziaugsmo tongue.gif
Atsakyti
Vio, ai tai priminei zvirbleli - o as ir uzmirsus visai buvau, nors megstamiausia mano dainele buvo vaikystej... Gal gali zodzius parasyt?
Atsakyti
O as siandien netiketai atradau viena dalyka... Kol cia sedejau prie kompo.... klausem su mazge Kosto Smorigino CD "Ponai ir ponios".... Tai puse kompakto panele spoksojo susidomejusi..... o dabar ramu ramiausiai smigo clap.gif
Matyt raminanciai veikia bardo balsas thumbup.gif
Zinosim kuo gelbetis.... kol lopsiniu prisipirksim wink.gif
Atsakyti
Aš atsimenu, kai mažius pirmą mėnesį naktimis verkdavo, tai mes įjungdavome V.Kernagio "Ištirpęs sniegas" ir jis iš karto nurimdavo. Taip naktimis kokius 5-10 kartų tekdavo šitą dainą perklausyti. Labai jį teigiamai veikdavo. Aš žodžius išmokau ir vietoj lopšinės jam dainuodavau. Tik, kad ten labai liūdna daina.
O dabar ( vaikui 11 mėn.) jau į šitą dainą reaguoja kaip ir į visas.
Atsakyti
2002 metų LIBERO lopšinėse yra 5-a daina "Šarkos varnos" - man rodos ji daug kam patinka ir dėl to, kad ją labai lengva sudainuot ir nedainuojančiai mamai biggrin.gif
Aš irgi niekad nedainavusi, bet ėmiau ir uždainavau gimus dukrytei soske.gif
Mokytoja siūlo kompaktus ir kasetes naudot tik tam, kad pačios pramoktume lopšinių tekstus, melodijas, o ne vaikui leist klausyt - vaikam reikia girdėt mūsų balsą, kad ir koks jis bebūtų wink.gif
Atsakyti
O mano mazoji dienom uzmiega su Bachu (vargonai), Mocartu arba Paganiniu:) O nakciai pati dainuoju - viena moku labai grazia lopsine R. Paulso muzika "miki vaikuti brangus, sutemos gaubia laukus..", arba kokius nors liaudiskus motyvus pasigaunu ir kuriu eigoje - "kas guli lovytej? mergyte Amelyte, ateina miegelis, saldusis sapnelis" ir panasiai:)
Kai nescia buvau, labai daznai klasikos klausiausi, daugiausiai Mocarta, o mazoji Bacha labai megsta:)
O visos vaikiskos daineles ir siaip kai radija groja - jai kazkaip vienodai rodo:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monikule: 15 sausio 2004 - 16:16
QUOTE (Monikule @ 2004 01 15, 14:15)
viena moku labai grazia lopsine R. Paulso muzika "miki vaikuti brangus, sutemos gaubia laukus

Tikrai labai miela ir sentimentus kelianti lopšinė - ją man pačiai dainuodavo prieš miegą mama. Su ta vienintele lopšine ir užaugau. Net dabar kai kartais grįžtu pas tėvus ir mama užeina į kambarį prieš miegą, aš jos paprašau, kad padainuotų man ją, bet mama tik juokiasi....
O mano sesei mama dainuodavo jau visai kitokią lopšinę "Aja žu žu meškutėle" Ir aš būdavau labai patenkinta, kad ji "manosios" lopšinės sesei nedainuoja - kiekvienai atskira soske.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
As irgi jau pradejau ziurineti kompaktus su lopsinemis, bandziau atsisiusti kompu, bet tik angliskos, nors ir neblogos, Disney'aus, bet noreciau lietuvisku, o kiek ziurejau visokiuose centruose, tai nera disku. Is kur jus perkates? Gal kokiose mazyliu parduotuvese?
Atsakyti
Sveikos. Norėčiau sužinoti kokias lopšines niūniuojate savo mylimiausiems prieš miegą. Maniškis kai dainuoju juokiasi ir labai patinka, bet mano lopšinių arsenalas jau baigia išsekti. 2.gif
Atsakyti
Nuo pat mazens dainuoja viena ir ta pacia lopsine pries uzmiegant vakare:

A a pupa
Kas ta pupa supa
Supa tetis ir mama
Ir katyte murzina

O diena uzmiegame su Nuko lopsinemis (CD), kur ir as dar tyliai i ausi padainuoju.
Atsakyti
O as savo mazajai pries miegeli nuo keliu menesiu nuko lopsines uzleisdavau.
Per kelis menesius ir pati ismokau, o dabar tik viena lopsine pradedu dainuoti - maniske ir karto padeda galvyte ant pagalveles smile.gif

Yra ir daugiau lopsiniu kompaktu, bet man nuko lopsines labiausiai patiko
Atsakyti
Lopsines mano 2 metu vyrioko silpnybe-sventas reikalas kiekviena vakara isklausyti butent mamytes dainuojama dainele wink.gif

Miki vaikuti brangus-sutemos gaubia laukus
Rimsta eriukai garde-tyla biteles sode
Menuo ikopes dangun zvelgia pro langa vidum
Sandu sapneli sapnuok-mik karalaiti miegok

Tu visas dziaugsmas namu-gera cia tau ir ramu
Sitiek zaislu kambary-sitiek saldainiu turi
Niekas tau ju nepalies-miki valdove pilies
Saldu sapneli sapnuok mik karalaiti miegok wub.gif


Atsakyti