Įkraunama...
Įkraunama...

Lopšinės

Gal juokiasi, nes tapo kritiškas dainavimui? tongue.gif Juokauju, nepyk.

Aš klausiau, kaip darželyje užmigdo pietų miego. Sako, irgi paleidžia kompaktą, lovytėse pasiklauso, paskui visus apklosto, pabučiuoja ir liuliuko. O man gerai veikia dainuojama "oi, neverk matušėle" - tautiška, graudi ir rami. biggrin.gif Nupirkau mugėje vaikišką magą, tai dabar klausysimės "literatūrinių dainų", o vėliau gal kur gausiu lopšinių CD ar MC.
Atsakyti
QUOTE(Linutemamyte @ 2005 09 15, 12:14)
as visada pries miega dainuoju, lengviau uzmiega. Taip pat kuriu arba A A A PUPA KAS TA PUPA SUPA, SUPA TETIS IR MAMA IR KATYTE MURZINA  smile.gif


Aš tai TIK šitą dainuoju... Tiesa, kažkada pabandžiau biškį gudresnę lopšinę sutraukt, tai net tėtis atlėkė iš kito kambario žiūrėt, kas tą mūsų vaikį taip prajuokino... Žvengė net springdamas, tai aš įsižeidžiau ir daugiau nebesistengiu repertuaro praplėst...
Tiesa, prieš kelias dienas, vėl pabandžiau rimtesnę lopsinę savo kritikui pasiūlyt, jau buvo beužmiegąs, kai surizikavau... miegus visus kaip ranka nuėmė, krizeno kokį pusvalandį, pačiai juokinga pasidarė...

P.S. Nors kai tėtis dainuoja, tai nesijuokia, net jei tas pro šoną pavaro g.gif GAl vyriškas solidarumas g.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a79: 04 spalio 2005 - 13:33
Kai gime dukryte iskart gavom dovanu CD LOPSINES. Man tai thumbup.gif dauguma is senu multiku isverstos lietuviskai. Padedavo. Ir dabar turi savo megstamiausia ,,sarkos varnos" . Apie 4men. dainuodavau varda rimuodama su kazkuo. Pvz. Aaa miglute,aaa saulute, aaa miglyte aaa gelyte ir t.t. Bet galop tai tapo nebe lopsine, o musu sutartine.

Va o sitas man mano mociute dainuodavo. Dabar ismoke mano mama.Prasom nesijuokti.

Aaaa liuliuka,
zyds papjove buliuka.
Netaip gaila buliuka,
kaip buliuko kuliuka....(ai vaikiuka)

Arba dar:
Aaaaa vaika, pirkau uz kapeika.....
aaaa vaikiuka, duosiu ji uz rubliuka.

dar:
Kepu kepu bulka, nezinau kam duosiu.
gal kokiam geram zmoguciui ja padovanosiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kipse: 09 spalio 2005 - 21:00
As taip pat dainuoju,ir tikrai nemanau,kad tai senamadiska schmoll.gif Labiausiai patinka "Mano angeleli",kartais ji pati su manim niuniuoja wub.gif o jai nori miegelio tai prisiglaudzia ir dainuoja supa supa pupa,cia jau tipo as jai turiu padainuoti ax.gif

Greitai nusileis naktis
kudikis uzmerks akis
menuo sypsos danguje
seka pasaka mama

Apie tai kaip angelai
isdykauja su vaikais
susitinka sapnuose
ir islieka sirdyse

Miegok mano angeleli
miegok uzmerk akeles
miegok velyvas vakarelis
Tau laba ryta atnes

Mano kudikis ramus
nusisypso per miegus
as esu visai salia
tavo mylinti mama

Nors aplink labai tylu
girdis choras angelu
noriu kad zinotum tu
Kad tave labai myliu wub.gif

Miegok mano angeleli
miegok uzmerk akeles
miegok velyvas vakarelis
tau laba ryta atnes wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laisveS: 15 spalio 2005 - 08:09
Dainuoti, dainuoti ir dar milijoną kartų - dainuoti!!! Ir mažulėliams ,ir jau ūgtelėjusiems. Gal įrašai irgi yra gerai, bet mamos balsas vaikeliui( nieko baisaus, jeigu truputį ir "nuturavojam") yra puikus dalykas. O svarbiausia, kaip jūs nustebsit, kai po kokių 10 metų vaikelis paklaus:mamyte, ar prisimeni, kaip mes kažkada dainavom?..
Atsakyti
Labai sunkiai pasirįžau dainuoti . Esu visiškai be balse ir "meškos sumindytom" ausim. blush2.gif Bet, o stebūkle! jinai klausydavo! Mėgo kai pagal "spiat ustalyje igruški" melodiją dainuodavau ..."miega jau visi žaisliukai ir meškiukai ir zuikiukai..." taip privardindavau visokius jos turimus žaisliukus, kas kart vis kitaip gaudavosi... Dar užmigdavo pagal visai nelopšinišką dainelę "Kėku kėku meška vežė šėku..", o kai serga, prisiglaudžia ir tada ramina viena vienintelė dainelė apie traukinuką.
Dabar dainuoju mažąjai.
O, kad aš dainuoju labiausiai nustebino mano mamą smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Raimele @ 2005 09 15, 13:53)
  tai aš visas liaudiškas, kurias tik prisimenu, tai ir pilu iš eilės.


as irgi taip darau: augo girioj azuolelis, siu nakteli per nakteli, mazam kambarely... tik jau ju melodijos turbut pas mane sulopsinejo visos rolleyes.gif

dainuoju, nors uzmiega ir be lopsiniu, t.y. kol dainuoju neuzmiga biggrin.gif bet as vistiek dainuoju...
Atsakyti
QUOTE(laisveS @ 2005 10 15, 08:03)
As taip pat dainuoju,ir tikrai nemanau,kad tai senamadiska schmoll.gif Labiausiai patinka "Mano angeleli",kartais ji pati su manim niuniuoja wub.gif o jai nori miegelio tai prisiglaudzia ir dainuoja supa supa pupa,cia jau tipo as jai turiu padainuoti ax.gif


Labai gražu. Aš t.p. pradėjau "pupą" dainuoti, bet pakeičiu į žirniuką ir broliuką ir pan. wink.gif Dar skaitau. Ne visada turiu laiko, bet iš pačiau įdomu paskaityti apie Arklį Dominyką. Pats tai išaugau su Medžiu Tiktaku ir Aukštyn kojomis, saviškiam skaitysiu ką nors modernaus biggrin.gif
Atsakyti
Man mama dainuodavo "Miki vaikuti brangus, sutemos gaubia laukus, miega eriukai garde ir ...(kazkas) sode, dar ten kazkaip miega zaislai kambary... niekas ten ju nepalies, miki valdove pilies...
saldu sapneli sapnuok, mik karalaite (-i) miegok... miegok miegok.

Labai padrikai pamenu zodzius, bet man jie nerealus- ir tuos ziaslus isrikiuosus isivaizduodavau ir soda, ir kad as karalaite ir man taip saugu ir gera budavo... Ech net susigraudinau wub.gif
Cia lyg pagal Mocarto muzika.
Atsakyti
Aš irgi dainuoju lopšines. Vieną turiu sukūrus pati, tiksliau tai tokį paprastą ketureilį, dar dainuoju irgi tokių porą paprastų (aaaa pupa, kas tą pupą supa...ir aaaa liūli, katinėlis guli...), o kai ilgiau neužmiega, tai tada imuosi Onoros minėtos lopšinės. Joje trys netrumpi stulpeliai, tai kol padainuoju, tai ir pati miego užsimanau... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivaj @ 2004 03 20, 12:15)
O man tai atrodo, kad geriausios pačios mamos kuriamos lopšinės.


Visiskai pritariu drinks_cheers.gif Pati taip darau. Melodija palieku ta pacia, tradicine, o zodzius "na chadu" sukuriu ax.gif Dainuoju ne kas vakara, o kai labiau suirzes buna. Iskart apsiramina, nusciuva, uzminga... Taciau labiausiai jam patinkanti daina - ne lopsine, o tokia "Didel galva peledos". Labai krykscia, patenkintas buna, kai tik pirmus posmus isgirsta biggrin.gif

Nors dainuoti lopsines pradejo tetis, kai maziui ejo pirmas menuo. Dainavo irgi kas ant seiles uzeina, is serijos "merkias akys, akys merkias, tete jau pavargo, mik uzmik Viliukai..." tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 10 21, 16:04)
Man mama dainuodavo "Miki vaikuti brangus, sutemos gaubia laukus, miega eriukai garde ir ...(kazkas) sode, dar ten kazkaip miega zaislai kambary... niekas ten ju nepalies, miki valdove pilies...
saldu sapneli sapnuok, mik karalaite (-i) miegok... miegok miegok.

Labai padrikai pamenu zodzius, bet man jie nerealus- ir tuos ziaslus isrikiuosus isivaizduodavau ir soda, ir kad as karalaite ir man taip saugu ir gera budavo... Ech net susigraudinau  wub.gif
Cia lyg pagal Mocarto muzika.


Miki, vaikuti brangus, sutemos gaubia laukus,
Rimsta ėriukai garde, tyla bitelės sode.
Mėnuo įkopęs dangun, žvelgia pro langą vidun.
Šviesų sapnelį sapnuok, mik, karalaiti, miegok.
Miegok, miegok...

Viskas nutilo pily, skęsta ramiam snauduly,
Niekas nevaikšto čionai, nekrebžda pelės seniai.
Tuščia virtuvėj, rūsy, žmonės sumigo visi.
Nieko, brangus, nebijok, mik, karalaiti, miegok.
Miegok, miegok...

Tu visas džiaugsmas namų, gera čia tau ir ramu,
Šitiek žaislų kambary, šitiek saldainių turi.
Niekas tau jų nepalies, miki, valdove pilies,
Šviesų sapnelį sapnuok, mik, karalaiti, miegok.
Miegok, miegok...

Galėsi dabar pati savo leliukui dainuot mirksiukas.gif .
Atsakyti