Įkraunama...
Įkraunama...

Lopšinės

QUOTE(Linutemamyte @ 2005 09 15, 13:14)
as visada pries miega dainuoju, lengviau uzmiega. Taip pat kuriu arba A A A PUPA KAS TA PUPA SUPA, SUPA TETIS IR MAMA IR KATYTE MURZINA  smile.gif

Ir aš tą lopšinę dainuodavau savo mažiukei. Dabar jai 2 metukai, ir ji supdama leles dainuoja: pupa katyte, pupa katyte. Kai iššgirstu, būna nerealiai faina biggrin.gif wub.gif Vadinasi kažkur pasamonėje užsifiksavo, nes kurį laiką lopšinių nedainavau. Dar dainuodavau telebimbam dainelę apie tėtį. Ji skamba maždaug taip: mano tėtis dirba kaip kada (3 kartus), bet jį myliu visada. Po to tėtis miega, juokiasi, pyksta ir t.t. kiek tik sugalvodavau. Ta dainelė labai lėta, raminanti.
Atsakyti
QUOTE(peledziuke @ 2005 09 15, 09:31)
Tiesa, drauge turi nupirkusi lopsiniu kompakta. Labai geras!

Reikes paieškoti. Beje, Peledžiuke, labai gražūs vaikų vardai 4u.gif
Atsakyti
Prieš naktį užmiega pati, o dieną užleidžiu lopšinių kompaktą ir išeinu iš kambario. Ateinu po kelių lopšinių ir randu jau miegančią. Lopšinės tikrai turi ypatingą galią biggrin.gif , klauso klauso akis išvertus ir pamažu užmiega. O jei dainuoju pati tai dainuoju vienintelę :A a a a liūli, katinėlis guli......
Irgi neblogai veikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2005 09 15, 17:13)
O jei dainuoju pati tai dainuoju vienintelę :A a a a liūli, katinėlis guli......
Irgi neblogai veikia smile.gif


bet žiūriu, mamytės, mums su lopšinių įvairumu ne kas, a? mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Va va, aš taip pat sakau. Tai gal Du gaideliai šiame fone ne taip blogai ir skamba? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutemamyte @ 2005 09 15, 12:14)
as visada pries miega dainuoju, lengviau uzmiega. Taip pat kuriu arba A A A PUPA KAS TA PUPA SUPA, SUPA TETIS IR MAMA IR KATYTE MURZINA  smile.gif


Man mama šitą visada dainuodavo (dar dabar prisimenu). Nu tai ir aš sūnui ją vis dainuodavau pradžių. Paskui susiradau lopšinių knygą, ten buvo labai liaudiškos, tai melodiją buvo sunku pritaikyti. g.gif

Na pvz.:

Pelel, pelel, nešk miegelį
Į Augusto pagalvėlį,
Saldų miegelį.

Kad katytė nepajustų,
Ir Augustas nepabustų,
Saldžiai miegotų.

Labiausiai pasipildė mano lopšinių repertuaras, kai pradėjome lankyti tokias muzikines pamokėles. Lopšinės tikrai padeda vaikui nusiraminti prieš užmiegant - klausosi, klausosi ir net nepastebi, kaip akytės "klept" ir užsimerkia. rolleyes.gif
Atsakyti
Mano sūniukui labai patinka kai dainuoju biggrin.gif , moku keletą lopšinių, bet dažniausiai įsijungia fantazija.
Kartais kai labai norim pasišnekėti su vyru, o mažiukas nemiega, tiesiog šnekam dainuodami, gaunasi kaip sutartinė tongue.gif , bet mažius noriai klausosi ir jokios kritikos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutemamyte @ 2005 09 15, 12:14)
as visada pries miega dainuoju, lengviau uzmiega. Taip pat kuriu arba A A A PUPA KAS TA PUPA SUPA, SUPA TETIS IR MAMA IR KATYTE MURZINA  smile.gif


As taip pat šią lopšinę dainuoju, kartais tik niūniuoju. Aš manau, kad dar mažam kūdikiui nelabai svarbu žodžiai, svarbiausia ramus ir švelnus mamos balsas. Maniškei užtenka tik išgirsti "A A A PUPA" ir ji jau pradeda mirkčioti. Gal tai jau įprotis, nes tik šią lopšinę naudoju užmigdymui.
Atsakyti
QUOTE(Tetux @ 2005 09 15, 16:57)
Reikes paieškoti. Beje, Peledžiuke, labai gražūs vaikų vardai  4u.gif

labai aciu biggrin.gif
Atsakyti
Mano mažiukas labai mėgsta lopšines. Dainuoju jam, kai maitinu, atrodo, kad tos dainelės lyg apgaubia mudu kažkokiu ramybės kokonu, kur liekam tik mudu abu.
O dainuoju jam ir tą jau minėtą "...Aaaa pupą...", ir "Pelenų" lopšinę , "Baltąją varnelę", dainelę apie svirplį iš "Ilgos kelionės per kopas", o kartais tiesiog ką matau tą ir dainuoju, kaip pirmykščiai žmonės. Ramybės jums ir saldžių sapnelių mirksiukas.gif .
Atsakyti
Mano kiekvienas vaikas turėjo "savo" lopšinę 4u.gif . Tik jam dainuojamą. Jei apsirikus pradėdavau dainuoti kitą, būtinai užprotestuodavo blush2.gif . "Sava" lopšinė labai gerai mikdė ax.gif . Dukrai reikėjo dainuoti "Gale lauko kamarėlė". Sūnums - "Neverk, neraudok, mano Mikolėli", "A - ja - žužu meškutėli", "Negrų lopšinę". Kai kurios jų nelabai lopšiniškos, bet nesvarbu ką dainuoji, svarbu kaip dainuoji 4u.gif .
Atsakyti
Nuo pat gimimo dainavau. Vaikas buvo laaaabai neramus. Lopšinės šiek tiek padėdavo. Iš pradžių dainuodavau savos kūrybos. Vėliau nusipirkom "Nuko" lopšines. Nepaprastai gražios. Gražesnių nesu girdėjusi. Išmokom su vyru mintinai ir dainuodavom. Kai išvargdavom, uždėdavom kompaktą. Jei bandau dabar sūnui padainuoti, jis kažkodėl ima juoktis, tad retai bedainuoju.
Atsakyti