Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas šakute

Pirkau basanaviciaus g niekaip neisimenu tos parduotves pavadinimo nors danai perku. Kaina 20lt
Atsakyti
Rasavei, labai ačiū 4u.gif Bandysiu ieškoti.
Atsakyti
rast tai tikrai nesunku:) basanaviciaus traku gatviu kampas.
Papildyta:
rast tai tikrai nesunku:) basanaviciaus g pati pabaiga ten kur uz sankryzos jau traku g prasideda.
Atsakyti
Aciu uz knyga thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Jolanciukui thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2006 04 02, 12:17)
Aciu uz knyga thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Jolanciukui thumb_yello.gif

nėr už ką čia dėkoti blush2.gif
man tą knygą ir viena forumietė juk paskolino, sau atsišviečiau ir pamanaiu gal kam ir nors pravers, tai ir nuskenavau , nes kaip supratau jos pardavime jau nelabai kaip ir likę.... g.gif
o šakutės gamybai panaudojau seną virbalą, nes nauji tokie tvirti, kad sunkoka sulenkti, o senasis buvo kažkoks aliumininis, tai lengvai pasidavė sulenkamas thumbup.gif ir visai neblogos gėlytės gavosi mirksiukas.gif
Atsakyti
o as dar nesusiruosiu pabandyti, nes kruva kitu darbu dar turiu....
Atsakyti
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 04 03, 14:31)
nėr už ką čia dėkoti  blush2.gif 
man tą knygą ir viena forumietė juk paskolino, sau atsišviečiau ir pamanaiu gal kam ir nors pravers, tai ir nuskenavau , nes kaip supratau jos pardavime jau nelabai kaip ir likę....  g.gif
o šakutės gamybai panaudojau seną virbalą, nes nauji tokie tvirti, kad sunkoka sulenkti, o senasis buvo kažkoks aliumininis, tai lengvai pasidavė sulenkamas  thumbup.gif  ir visai neblogos gėlytės gavosi  mirksiukas.gif

aš bandziau su virbalu bet man kotais kraiposi g.gif kažkaip nelygiai gaunasi,o gal mano virbalas per plonas g.gif
Atsakyti
na nežinau apsinge ko tau kraiposi, nes nemanau kad yra skirtumas ar virbalas storas ar plonas, juk čia svarbiausia kaip jis yra sulenktas, jei tarpas bus siauresnis, tai juostelė bus nunerta siauresnė mirksiukas.gif ir atvirkščiai, tarkim norėtum kokią skraistę iš storesnių siūlų nerti ant šakutės, tada ir pačios šakutės reikėtų platesnės.... knygos pradžioje atrodo yra paaiškinimas kaip galima pasidaryti reguliuojamą šakutę ir tada jau pagal norimą juostelės platumą ją reguliuoti
o ir įgudimo šiek įgausi nunėrus keletą juostelių, tada ir pats darbas sparčiau eisis mirksiukas.gif
Atsakyti
as tai pirkau sakute, tai ten virbalai gana stori
Atsakyti
QUOTE(Rasavei @ 2006 04 03, 14:11)
as tai pirkau sakute, tai ten virbalai gana stori

O tos parduodamos šakutės plotis reguliuojasi?
Atsakyti
taip, nuo 2 iki 10cm. Vakar nusipirkau moheros reiks isbandyt:)
Atsakyti
Mamos archyvuose radau visokių senovinių knygų apie nerimą mezgimą kr kt. tame tarpe buvo ir knyga apie nėrimą šakutę, rusų kalba, vadinasi "Makrame" (ar kažkaip labai panašiai g.gif ). Pavarčiau- labai gražių dalykėlių yra parodyta, pati neužsimsiu, netraukia, bet prie progos (pvz. rytoj) galėčiau įdomesnius paveiksliukus nuskanuoti ir įdėti čia 4u.gif . Mačiau yra įdomių papuošalų: gėlyčių, drugelių thumbup.gif .
Atsakyti