Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas šakute

QUOTE(saldainia @ 2009 09 01, 13:27)
kada aš aišmoksiu šakute nerti?


Man iš pradžių neišėjo, bet paskui labai smagiai nėriau, tik va, noriu ir nerti šakute, ir siuvinėti, ir skiautiniais užsiimti, bet viskam laiko nėra... doh.gif
Atsakyti
As irgi noreciau ismokti nerti sakute, labai grazus darbukai visu, bet kad laiko ne visada uztenka, bei noro... Nes dar ir mezgu, ir neriu ax.gif Kazkaip paroj per mazai man valandu doh.gif
Atsakyti
Tikrai kad diena dažniausiai būna per trumpa, nors ir kaip besistengi, visko neina suspėti...
Atsakyti
Bandau sugalvoti, ką dar galima būtų nusinerti šakutės pagalba. Negi tiktai skaros ir šalikėliai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2009 09 03, 10:24)
Bandau sugalvoti, ką dar galima būtų nusinerti šakutės pagalba. Negi tiktai skaros ir šalikėliai?  g.gif


na,ne tik skaros ir šalikeliai neriami ,juk galima ir sijona,bliuskute nusinerti,pas rusaites maciau netgi palta nunerta sakute,,. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(loretaloreta @ 2009 09 03, 10:28)
na,ne tik skaros ir šalikeliai neriami ,juk galima ir sijona,bliuskute nusinerti,pas rusaites maciau netgi palta nunerta sakute,,.  smile.gif


Aha bigsmile.gif Aš dukrytei sarafaniuką nunėriau, galvoju apie kažką netikėto, neįprasto... g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2009 09 03, 11:24)
Bandau sugalvoti, ką dar galima būtų nusinerti šakutės pagalba. Negi tiktai skaros ir šalikėliai?  g.gif

Man labai grazus megztukai nerti sakute, ir pati toki susikurpai saltam rudeniui is vilnos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2009 09 03, 10:24)
Bandau sugalvoti, ką dar galima būtų nusinerti šakutės pagalba. Negi tiktai skaros ir šalikėliai?  g.gif

Aš ir kepurę iš storų siūlų esu mezgusi šakute.
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2009 09 03, 17:38)
Aš ir kepurę iš storų siūlų esu mezgusi šakute.

Eina sau, kaip gražu ax.gif Užpavydėjau.
Atsakyti
manau neriant sakute galima ka tik nori susikontruot, tik iskarpa reikia turet pasidarius g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti