Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas šakute

QUOTE(gitapita @ 2009 08 23, 18:48)
Maciau paprastoj siulu parduotuveje (tik ne Vilniuje). Kaina 22 Lt.


Aciu 4u.gif Bet isprotejo pasaulis doh.gif Uz ka cia 22lt moket? Du virbalai ir dvi plastmasiukes biggrin.gif Ziuresim ka pavyks sostineje rasti blush2.gif
Atsakyti
Panele Prym puikus darbas, net sunku patiket, kad pirmas
Atsakyti
QUOTE(Kalipse @ 2009 08 23, 19:14)
Aciu  4u.gif  Bet isprotejo pasaulis  doh.gif  Uz ka cia 22lt moket? Du virbalai ir dvi plastmasiukes  biggrin.gif Ziuresim ka pavyks sostineje rasti  blush2.gif

na manau teks paieskoti, nes as specializuotoj parduotuvej (Klaipedoj) mezgejoms klausiau, tai neturejo ir net nelabai zinojo kaip naudotis, bet imanoma kad uzsakytu, tik reik paprasyt user posted image siaip kaina manau priklauso kur perki, kaip kad virbalai maximoj 10 litu kainuoja, o norfoj uz 2 litus galima gaut schmoll.gif

Atsakyti
jau ne karta isitikinau, kad kokybiskas daiktas kainuoja nemazai, bet su juo zymiai maloniau dirbti
Atsakyti
QUOTE(Kalipse @ 2009 08 23, 18:15)
help.gif  help.gif  help.gif 
Reikia pagalbos: kur Vilniuje galima nusipirkti nerimo sakute? Kiek ieskau, nerandu, o skubiai reikia  unsure.gif ir kokia mazdaug jos kaina  blush2.gif ?

Mačiau Ibrahime Kalvarijų gatvėj, antrame aukšte, skyriuje, kur prekiauja siuvimo mašinomis. Kainos nemačiau, man neaktualu, nes pati turiu, bet nemanau, kad bus mažiau nei 20 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 08 23, 21:10)
jau ne karta isitikinau, kad kokybiskas daiktas kainuoja nemazai, bet su juo zymiai maloniau dirbti

na man ir su ranku darbo aliuminiais smagu ir parduotuviniais uz du litus biggrin.gif svarbu butu lengviuser posted image

o patogiau su paprasta lenkta sakute nerti ar kur reguliuojama buna? g.gif ir kokie siulai tinkamesni? nes ziuriu daugiau mohera mezgat, Panele Prym lyg lina naudojo g.gif ar gerai ziuretus storesni siulai kaip kad vilna/akrilanas?
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2009 08 23, 23:13)
na man ir su ranku darbo aliuminiais smagu ir parduotuviniais uz du litus biggrin.gif svarbu butu lengviuser posted image

o patogiau su paprasta lenkta sakute nerti ar kur reguliuojama buna? g.gif ir kokie siulai tinkamesni? nes ziuriu daugiau mohera mezgat, Panele Prym lyg lina naudojo g.gif ar gerai ziuretus storesni siulai kaip kad vilna/akrilanas?


esu nusipirkusi tą reguliuojamą šakutę,bet visai jos nenaudoju-sunki ir kliūva visur,neįsivaizduoju kas ją tokią galėjo sugalvoti ir dar tokius pinigus ima.Tikrai pirkdama tikėjausi daug daugiau.Man žymiai greičiau ir patogiau ant paprasto lenkto aliuminio virbalo nerti. ax.gif
o siūlai tinka visokie,man gražu iš moherio ,nors ir Panelės Prym šalis man labai gražus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2009 08 24, 00:13)
o patogiau su paprasta lenkta sakute nerti ar kur reguliuojama buna? g.gif ir kokie siulai tinkamesni? nes ziuriu daugiau mohera mezgat, Panele Prym lyg lina naudojo g.gif ar gerai ziuretus storesni siulai kaip kad vilna/akrilanas?

Man patogiau su reguliuojama 4u.gif
Priklausomai nuo to ka mezgi tokius ir siulus renkiesi smile.gif Pvz. as megztini mezgiau is storesniu siulu, naudojau pusvilnonius, rezultatu esu patenkinta. Ir salika is storu vilnoniu siulu nuneriau. Grazu 4u.gif Saliui labiausiai tiko mohera, tad viskas priklauso nuo taves 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 08 23, 19:40)
Panele Prym puikus darbas, net sunku patiket, kad pirmas

Ačiu 4u.gif

QUOTE(egliosha @ 2009 08 23, 23:13)
o patogiau su paprasta lenkta sakute nerti ar kur reguliuojama buna? g.gif ir kokie siulai tinkamesni? nes ziuriu daugiau mohera mezgat, Panele Prym lyg lina naudojo g.gif ar gerai ziuretus storesni siulai kaip kad vilna/akrilanas?

Nėriau iš akrilano ir gan storo.

QUOTE(Viliuteee @ 2009 08 24, 08:11)
esu nusipirkusi tą reguliuojamą šakutę,bet visai jos nenaudoju-sunki ir kliūva visur,neįsivaizduoju kas ją tokią galėjo sugalvoti ir dar tokius pinigus ima.Tikrai pirkdama tikėjausi daug daugiau.Man žymiai greičiau ir patogiau ant paprasto lenkto aliuminio virbalo nerti. ax.gif
o siūlai tinka visokie,man gražu iš moherio ,nors ir Panelės  Prym šalis man labai gražus 4u.gif

Ačiu 4u.gif
Aš turiu šitą, tai man ji labai patinka ir visai patogi.
Atsakyti
as ir jau si ta nuneriau,neseniai susidomejau siuo irankiu.ir as svajoju apie ta balta m
megztuka ,tik gelytes nesigauna g.gif idesiu foto jei pavyks

http://yfrog.com/e8137xcnjx
Atsakyti
neseniai susidomejau suo metodu ,pirmas mano darbelis tikiuosi nepaskutinis,labai patiko mezgimas sakute thumbup.gif user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(linaule @ 2009 08 29, 13:06)
neseniai susidomejau suo metodu ,pirmas mano darbelis tikiuosi nepaskutinis,labai patiko mezgimas sakute thumbup.gif


Labai gražu thumbup.gif O kokiais siūlais nėrei? Mezgimo? blush2.gif
Atsakyti