Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas šakute

QUOTE(cacukas @ 2009 08 14, 17:48)
Na galų gale ir aš nusfotkinau bliuskutę, čia gegužės pabaigoje nunerta. Bet tik va pasidariau per ilgą doh.gif Galėčiau patrumpinti, bet jau tingiu užsiimti...  blush2.gif

user posted image


Graži bliuskutė, bet manau ant modeliuko ji būtų dar gražesnė mirksiukas.gif
Atsakyti
pasinaudosiu kazkurios mergins darbeliu - uz kurio uzkliuvau ir as - nuostabi skara - tai uosvei noreciau nunarpliot tokia user posted image

o tai kaip tokias gelytes jungti?
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2009 08 15, 03:48)
Na galų gale ir aš nusfotkinau bliuskutę, čia gegužės pabaigoje nunerta. Bet tik va pasidariau per ilgą doh.gif Galėčiau patrumpinti, bet jau tingiu užsiimti...  blush2.gif

user posted image

Vaje, kaip gražu, šaunuolė thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(linaule @ 2009 08 14, 18:33)
as parduotuvej pirkau,kaune,senamiesti ,siulu parduotuvej,mokejau 20 lt,bet paskutine nupirkau,bet ko gero bus vel atveze,taip ji reguliuojama smile.gif  smile.gif  biggrin.gif

O kurioj vietoj senamiestyje ta parduotuvė? Bent ar arčiau Laisvės alėjos ar Rotušės aikštės, gal papasakotum tiksliau? Casa lanoje prie Hyper maksimos jau buvau, deja, ten yra tik paprasta šakutė, be pločių reguliavimo.
Atsakyti
ai nesulaukiau atsalymo ir darau pagal save - visai neblogai gaunasi - paskui pasirodysiu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2009 08 15, 07:52)
Vaje, kaip gražu, šaunuolė thumbup.gif
Papildyta:

O kurioj vietoj senamiestyje ta parduotuvė? Bent ar arčiau Laisvės alėjos ar Rotušės aikštės, gal papasakotum tiksliau? Casa lanoje prie Hyper maksimos jau buvau, deja, ten yra tik paprasta šakutė, be pločių reguliavimo.

nu kad ten vienintele ir yra gl per vidur nu as tai reguliuojama nusipirkau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(simuonele @ 2009 08 15, 19:59)
ai nesulaukiau atsalymo ir darau pagal save - visai neblogai gaunasi - paskui pasirodysiu smile.gif

Paskaitom temą nuo pradžių ir randame:
QUOTE(J@lanta @ 2006 03 29, 12:12)
Autorius - Alysa Siniauskienė, pavadinimas "Nėrimas ant dviragės šakutės", išleista 2002 metais Kaune Česlovo Gedgaudo labdaros fondo, spausdinta AB spaustuvėje "Spindulys". Na va, gavau ankščiau Susienos minėtą knygą, tai ją nuskenavau ir viską patalpinau į albumą  mirksiukas.gif

QUOTE(Ligvita @ 2006 05 10, 12:06)
user posted image
cia mano bandymas
user posted image

Čia yra skaros elementas. Ir aiškiai parodyta, kuriose vietose jungiama. mirksiukas.gif
elementai Kažkur turėjau dar ir konkrečios skaros paveikslėlį. Jei labai prireiks, įdėsiu.
Atsakyti
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Viliuteee, eilinis sedevras. Vis pagalvoju kaip tu tas juostas ilgas neri smile.gif Niekad tokiu rimtu darbu sakute neneriau
Atsakyti
eik tu sau koks grozis thumbup.gif
Atsakyti
Mano pirmasis darbas šakute:
user posted image

Labai fainas įrankis ir džiaugiuosi įsigijus. Daug kartų skaičiau, kad lengva išmokti, bet netikėjau, kad tikrai bus taip lengva. Jau pradėjau nerti skarą ir dar krūvą darbų suplanavau - nesnori padėti, kaip lengvai tos kilpos narstosi biggrin.gif

Labai pravertė šitoj temoj įdėtos nuorodos ir informacija - už tai jums balionėlis 4u.gif
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif
Reikia pagalbos: kur Vilniuje galima nusipirkti nerimo sakute? Kiek ieskau, nerandu, o skubiai reikia unsure.gif ir kokia mazdaug jos kaina blush2.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kalipse: 23 rugpjūčio 2009 - 17:15
Maciau paprastoj siulu parduotuveje (tik ne Vilniuje). Kaina 22 Lt.
Atsakyti