Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas šakute

QUOTE(grete @ 2009 08 12, 21:49)
Tikriausiai geriausiai tiktų tokia šakutė:
šakutė

O šiaip nerti tikrai nesunku ir greitai išmokstama.  mirksiukas.gif

Aš kaip tik šią šiandien gavau thumbup.gif Bandysiu kažką narplioti g.gif
Atsakyti
as irgi rakineju jau begale rutuliuku nurakiiau - kazi kaip cia jungsis - biski bijau...
Atsakyti
Merginos, o tas šakutes perkate internetu ar parduotuvėje? Norėčiau tą keičiamų pločių šakutę isigyti, tik nežinau kur Kaune galima būtų rasti. Gal kuri pirkote? Internetu - ilgas užsiėmimas, o jau norisi pradėti kažką megzti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2009 08 14, 07:05)
Merginos,  o tas šakutes perkate internetu  ar parduotuvėje? Norėčiau tą keičiamų pločių šakutę isigyti, tik nežinau kur Kaune galima būtų rasti. Gal kuri pirkote? Internetu - ilgas užsiėmimas, o jau norisi pradėti kažką megzti smile.gif

as parduotuvej pirkau,kaune,senamiesti ,siulu parduotuvej,mokejau 20 lt,bet paskutine nupirkau,bet ko gero bus vel atveze,taip ji reguliuojama smile.gif smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Siaip Casa lanoj beveik visada reguliuojamu sakuciu buna. o jei neklystu tai Casa lana ir kaune yra.
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 08 14, 08:59)
Siaip Casa lanoj beveik visada reguliuojamu sakuciu buna. o jei neklystu tai Casa lana ir kaune yra.

Prie Hyper Maximos.
Atsakyti
Na galų gale ir aš nusfotkinau bliuskutę, čia gegužės pabaigoje nunerta. Bet tik va pasidariau per ilgą doh.gif Galėčiau patrumpinti, bet jau tingiu užsiimti... blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Cacuk, vaje koks grožis wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Aš nemoku nert šakute, dar neprisiruošiau bandyt, bet noriu klausimą tokį užduot. man labai gražus yra megztukas, ir panašų mačiau Ligvita buvo padarius, šakute turbūt. Va šitas: wub.gif
user posted image

Aš moku padaryt tokias gėlytes (be šakutės), bet neįsivaizduoju, kaip reikia jungt jas, tai jei kokių minčių galėtumėt ir patarimų parašyt, labai būčiau dėkinga wub.gif nes svajoju jau apie tą megztuką nežinau kiek metų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mexxica: 14 rugpjūčio 2009 - 17:15
Gal ir pati Ligvita papasakos.
Bet, manau, neriant iš elementų (tiek šakutės pagalba, tiek ir be jos), patogiausia juos sunerti iš karto. Na, bent jau man mirksiukas.gif. Kai nuėmus nuo šakutės sunėrinėjamos kilputės, tai tiesiog prikabinama prie kito elemento, jei reikia prie kelių.
Atsakyti
As istikruju nelabai supratau klausim. Pati visus ornamentus jungiu nerdama paskutine eile.
Atsakyti
Gal galite man padėti? blush-anim-cl.gif kaip įkelti paveiksliuką? blush-anim-cl.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(grete @ 2009 08 14, 17:40)
Gal ir pati Ligvita papasakos.
Bet, manau, neriant iš elementų (tiek šakutės pagalba, tiek ir be jos), patogiausia juos sunerti iš karto. Na, bent jau man  mirksiukas.gif. Kai nuėmus nuo šakutės sunėrinėjamos kilputės, tai tiesiog prikabinama prie kito elemento, jei reikia prie kelių.



QUOTE(Ligvita @ 2009 08 14, 17:46)
As istikruju nelabai supratau klausim. Pati visus ornamentus jungiu nerdama paskutine eile.


tai kaip suprantu, reikia iškarto geriau bandyt jungt vieną su kita, o ne pirma prisidaryt gėlyčių, o paskui jungt. Aš gal kvailai paklausiau, nes taip kaip aš ketinau daryt tas gėlytes, tai ten visai be vąšiuko daroma, o ant iškirpto kartoninio skrituliuko vyniojamas siūlas tam tikra tvarka, paskui su adata apsukamas toks kaip gėlytės viduriukas, ir išeina ta graži gėlytė. na nelabai aiškiai papasakojau, o pavyzdį kaip tai daroma turiu kitam kompe išsisaugojus ir dabar negaliu įkelt doh.gif bet žodžiu ten nėra praktiškai jokių paskutinių eilių nėrimo, kad būtų galima jas sukabint, tai aš pagalvojau, kad ir neriant šakute panašiai gaunasi, kad nenaudojamas vąšelis, o pasidaro atskiros gėlytės ir tada kažkaip sujungiama rolleyes.gif bet kaip supratau iš jūsų atsakymų, tai aš čia ne taip galvojau smile.gif na tada reiks kažkaip kitaip man pergalvot viską ir bandyt kitokias tas gėlytes daryt, kad išeitų jungt iš karto 4u.gif
Atsakyti