Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas šakute

sveikutes,prisijungsiu prie jusu,jau nusipirkau sakute,bandysiu narpliot kazka ax.gif
Atsakyti
Šaunu, kad jungiesi, lauksim mezginių
Atsakyti
ir man patinka šakute darbuotis
ax.gif
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 11 rugpjūčio 2009 - 21:25
Labai gražūs darbai visi darbai thumbup.gif Norėjau paklausti jūsų nuomonės, ar įmanoma savarankiškai išmokti megzti šakute? Gal pasidalintumėt savo patirtimi ir patarimais? wub.gif Pirmiausias , kokią šakutę geriausiai pirkti,ir kokio atstumo tarp virbukų, tiesą sakant, supratimo neturiu. Kur Kaune galima būtų įsigyti? Kokie siūlai tinka mezgimui šakute? Na ir svarbiausia, kaip pradėti megzti tas schemas? Ar teisingai supratau, didelio kažkokio daikto su ja nenusimegsi, ji mezga detales, o po to jas reikia sujungti?
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2008 05 26, 12:01)
Ne tą darbą žiūri. Aš va apie šitą:
user posted image

gal merginos galit sito mezginio rasta sukombinuot bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(klaudi @ 2009 08 12, 08:01)
Labai gražūs darbai visi darbai thumbup.gif Norėjau paklausti jūsų nuomonės, ar įmanoma savarankiškai išmokti megzti šakute? Gal pasidalintumėt savo patirtimi ir patarimais? wub.gif  Pirmiausias , kokią šakutę geriausiai pirkti,ir kokio atstumo tarp virbukų, tiesą sakant, supratimo neturiu. Kur Kaune galima būtų įsigyti? Kokie siūlai tinka mezgimui šakute? Na ir svarbiausia, kaip pradėti megzti tas schemas?  Ar teisingai supratau, didelio kažkokio daikto su ja nenusimegsi, ji mezga detales, o po to jas reikia sujungti?

zinok as ja tik penktadieni nusipirkau senamiesti siulu parduotuvej ir galiu pasigirt jau pati ismokau juk viskas parodyta kaip elgtis netgi ant sakutes parasyta kaip nerti biggrin.gif siulai as manau bet kokie tinka bandymui ,nors ir mezginiui,o dabar jau kirba visokios mintys
labai grazus darbeliai viliuteee thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2009 08 12, 08:01)
Labai gražūs darbai visi darbai thumbup.gif Norėjau paklausti jūsų nuomonės, ar įmanoma savarankiškai išmokti megzti šakute? Gal pasidalintumėt savo patirtimi ir patarimais? wub.gif  Pirmiausias , kokią šakutę geriausiai pirkti,ir kokio atstumo tarp virbukų, tiesą sakant, supratimo neturiu. Kur Kaune galima būtų įsigyti? Kokie siūlai tinka mezgimui šakute? Na ir svarbiausia, kaip pradėti megzti tas schemas?  Ar teisingai supratau, didelio kažkokio daikto su ja nenusimegsi, ji mezga detales, o po to jas reikia sujungti?

As ismokau savarankiskai.
Siulau pasirankioti internete informacijos pradziai. Rusiskuose rankdarbiu puslapiuose jos yra gana daug. Ir schemu paaiskinimai, ir detalios nuotraukos - zingsnis po zingsnio....
Atsakyti
QUOTE(linaule @ 2009 08 12, 18:10)
gal merginos galit sito mezginio rasta sukombinuot bigsmile.gif
Papildyta:

zinok as ja tik penktadieni nusipirkau senamiesti siulu parduotuvej ir galiu pasigirt jau pati ismokau juk viskas parodyta kaip elgtis netgi ant sakutes parasyta kaip nerti biggrin.gif siulai as manau bet kokie tinka bandymui ,nors ir mezginiui,o dabar jau kirba visokios mintys
labai grazus darbeliai viliuteee thumbup.gif

Taip greitai jau išmokai blink.gif tai turbūt nesunku visai turėtų būti. O kokie grožiai gaunasi thumbup.gif Bandysiu ir aš kažkur tą šakutę ieškotis,tik nelabai suprantu, ar jos standartinių atstumų tarp tų virbalų yra, ar įvairių? Kokia geriau? Gal kuri turit kokią nors vaizdinę medžiagą, ar nuorodą? wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaudi: 12 rugpjūčio 2009 - 15:51
Tikriausiai geriausiai tiktų tokia šakutė:
šakutė

O šiaip nerti tikrai nesunku ir greitai išmokstama. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2009 08 12, 08:01)
Labai gražūs darbai visi darbai thumbup.gif Norėjau paklausti jūsų nuomonės, ar įmanoma savarankiškai išmokti megzti šakute? Gal pasidalintumėt savo patirtimi ir patarimais? wub.gif  Pirmiausias , kokią šakutę geriausiai pirkti,ir kokio atstumo tarp virbukų, tiesą sakant, supratimo neturiu. Kur Kaune galima būtų įsigyti? Kokie siūlai tinka mezgimui šakute? Na ir svarbiausia, kaip pradėti megzti tas schemas?  Ar teisingai supratau, didelio kažkokio daikto su ja nenusimegsi, ji mezga detales, o po to jas reikia sujungti?


Aš irgi pati išmokau, tik pirkau dar seną knygą apie nėrimą šakute, nes man patogiau iš knygos buvo mokintis, nei iš interneto (tada neturėjaqu kaip atsispausdinti informacijos). Ir savarbiausia labai smagu nerti wub.gif
Papildyta:
QUOTE(grete @ 2009 08 12, 21:49)
Tikriausiai geriausiai tiktų tokia šakutė:
šakutė

O šiaip nerti tikrai nesunku ir greitai išmokstama.  mirksiukas.gif


Aš būtent šią ir turiu thumbup.gif Labai gerai, kad galima reguliuoti juostelių plotį... biggrin.gif
Atsakyti
Labutis, ir aš moku megzti šakute. ax.gif Labai lengva ir svarbiausia greitai mezgasi . Kažkada mamai numezgiau skarą, o visai neseniai nusimezgiau sau berankovę, tik neturiu nuotraukos. Kaip nors pasistengsiu įkelti. 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na, ačiū visoms už informaciją 4u.gif Bandysiu pirkti šakutę ir nerti. Mačiau labai gražių nertinių moterys prinėrusios, tik nelabai suprantu , ar reikalinga kažkokia iškarpa, ar tiesiog dėlioji tuos nėrinukus ir susiuvi. Tiesa, gal pati kuri turit nertinius, tarkim iš moheros , kaip jie nesiojasi, netysta? Jie atrodo tokie plonyčiai, trapūs. Nors man tai labai gražūs smile.gif O kaip su siūlais, turbūt jų išeiga daug didesnė, jei, sakykim vezgant virbalais. Kiek kažin nertiniui reikėtų g.gif Šokėjėle, būtų įdomu pamatyti tavo berankovę, prie progos būtinai įkelk nuotraukytę ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaudi: 13 rugpjūčio 2009 - 06:52
Siaiap tai pagal savo apimtis daraisi iskarpa arba iskart jungi motyvus
Atsakyti