Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas šakute

QUOTE(cacukas @ 2009 04 06, 20:29)
Na va kokį sarafaniuką dukrytei nunėriau su šakute...  biggrin.gif

Labai grazus darbelis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūros akmenėlis @ 2009 04 07, 08:56)
koks mielas  wub.gif  pagal pakabos ir suknutes dydi sprendziant labai "didele" panele bus papuosta  wub.gif


Aha biggrin.gif Panelei beveik 4 mėnesiai... bigsmile.gif
Atsakyti
na dar ir čia pasirodysiu
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 04 08, 11:05)
na dar ir čia pasirodysiu
user posted imageuser posted image


oho kaip gražu bigsmile.gif thumbup.gif Aš jau pati sau galvoju, kad reikėtų tokios bliuskutės ant viršaus užsidėt. O kaip nėrei? Ar daug siūlų reikėjo ir ar daug laiko užtruko? Mano dukrytė nenuorama, dažnai verkia, tad nelabai turiu laiko, o norėtųsi tokį grožį kuo greičiau pasidaryti... wub.gif
Atsakyti
Kadangi sita dariau dviguba tai reikejo 5 kamuoliuku 25gr/210m. Saziningo darbo nepilna savaite, bet kaip tik susirgo vaikas, tai kapsciausi menesi sad.gif
Atsakyti
ligvita super megstukas thumbup.gif
Atsakyti
Aciu
Atsakyti
ir aš susigundžiau Jūsų nuostabiais darbeliais, tai lėksiu pirkti šaklutės, gal kas nesenai kur Vilniuje matė?
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2009 04 09, 18:31)
ir aš susigundžiau Jūsų nuostabiais darbeliais, tai lėksiu pirkti šaklutės, gal kas nesenai kur Vilniuje matė?

Maciau CUP "Gerose akyse" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2009 04 09, 18:31)
ir aš susigundžiau Jūsų nuostabiais darbeliais, tai lėksiu pirkti šaklutės, gal kas nesenai kur Vilniuje matė?



Sia sav. teku buti Vilniuj, savanoriu pr. parduotuvej "Midara", tai ten maciau, dar kaip tik pardavejos aptarinejo su kazkokia kliente kuo ten jos skiriasi, nes buvo keliu rusiu, kur keiciasi tarpai ir kur nesikeicia. Siauliuose kazkaip nemaciau, arba neatkreipiau demesio tiesiog ax.gif
Atsakyti
Ligvita, nuostabu!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepa50: 11 balandžio 2009 - 13:11
user posted image
Atsakyti