Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas šakute

Mano pasididžiavimas:
user posted image
Tik va sujungimas labai ryškiai matosi, bet nuotraukoj nesimato to šono blush2.gif .
Atsakyti
Niu gi labai grazus sijonukas.Saunu. wub.gif
Atsakyti
Sijonukas sakyciau net labai labai grazus ,suzavejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(morta-sigita @ 2009 03 18, 17:23)
Mano pasididžiavimas:
user posted image
Tik va sujungimas labai ryškiai matosi, bet nuotraukoj nesimato to šono  blush2.gif .


Sijonukas puikus, gal jei sujungimas matosi, tai galima kaip nors tą vietą papuošti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2009 03 19, 23:37)
Sijonukas puikus, gal jei sujungimas matosi, tai galima kaip nors tą vietą papuošti...  g.gif

Labai gera mintis thumbup.gif . Ačiū notworthy.gif . Perkelsiu kaspiną, kad kristų galai maždaug ant tos vietos, nes sujungimai eina per visą ilgį. Bet pabandyt verta.

Ačiū už įvertinimą notworthy.gif blush2.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo morta-sigita: 20 kovo 2009 - 14:07
Arba gali padaryti dekoratyvine, paryskinta siule ir tada ji gali eiti per prieki. Arba truputi sone.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 20 kovo 2009 - 14:42
QUOTE(morta-sigita @ 2009 03 20, 15:05)
Labai gera mintis  thumbup.gif . Ačiū notworthy.gif  . Perkelsiu kaspiną, kad kristų galai maždaug ant tos vietos, nes sujungimai eina per visą ilgį. Bet pabandyt verta.

Ačiū už įvertinimą notworthy.gif  blush2.gif .


O va įdomu kiek laiko truko, kol sijonuką nusinėrei? g.gif Aš šiandien nusipirkau šią šakutę, bėt dar neperprantu sistemos... g.gif
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2009 03 24, 21:53)
O va įdomu kiek laiko truko, kol sijonuką  nusinėrei?  g.gif Aš šiandien nusipirkau šią šakutę, bėt dar neperprantu sistemos...  g.gif

Salikeli gali nusinerti per vakara, o sijonuka gali megzti 2-3 dienas, jei per diena nunertum tik po viena juostele, tada uztruktum siek tiek ilgiau 4u.gif Man labiausiai patinka sakute del to, kad per trumpa laika gali gauti labai grazu varianta smile.gif
Siuo metu sau narplioju sali smile.gif ir tikiuosi ji pabaigt iki penktadinio (nerimui tegaliu skirt vos 2-3 val per diena.
Atsakyti
QUOTE(morta-sigita @ 2009 03 18, 17:23)
Mano pasididžiavimas:
user posted image
Tik va sujungimas labai ryškiai matosi, bet nuotraukoj nesimato to šono  blush2.gif .



super sijonukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tik pamacius pagalvojau, kad puiki ideja panaudoti pilkus tokio pat tipo siuliukus, nes tikrai sauniai atrodo ax.gif o kiek mazdaug siuliuko suejo? ax.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūros akmenėlis: 24 kovo 2009 - 21:24
QUOTE(Jūros akmenėlis @ 2009 03 24, 22:23)
super sijonukas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  tik pamacius pagalvojau, kad puiki ideja panaudoti pilkus tokio pat tipo siuliukus, nes tikrai sauniai atrodo  ax.gif o kiek mazdaug siuliuko suejo?  ax.gif  ax.gif

2 su puse rutulio biggrin.gif . Vienas rutulys 90 gr ir 165 m.

Aš savo sijonuką nėriau ilgiau negu 2 ar 3 dienas (gal kokią savaitę), nes neapsisirendžiau kokio noriu blush2.gif ilgesnio ar trumpesnio ax.gif . Tai kol nusprendžiau teko jam, vargšeliui pagulėt ir palaukt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo morta-sigita: 25 kovo 2009 - 13:38
Na, prieš porą dienų nusipirkau šakutę, pabandžiau kažką sunarplioti tai nieko nesigavo. schmoll.gif Užtikau Kaune tą knygą - nėrimas ant dviragės šakutės, tai vakar nusipirkau, o šiandien narplioju kaip reikiant biggrin.gif Labai aiškiai ir paprastai paaiškinta. Ir svarbiausia - labai smagu nerti. thumbup.gif Jau bandau sunarplioti dukrytei kokį sarafaniuką, jei aišku pavyks. blush2.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti