Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas šakute

Nėrimas šakute.
Atsakyti
taigi čia tiesiausias būdas diržą nusinert blink.gif smile.gif
Atsakyti
Perskaičiau visą temą.Labai gražių darbelių galima nusinarpliot.Tik iš kur tą šakutę gaut g.gif ?
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rutast @ 2006 01 25, 19:25)
Perskaičiau visą temą.Labai gražių darbelių galima nusinarpliot.Tik iš kur tą šakutę gaut g.gif ?


Aš tai paėmiau ir susilenkiau per pusę virbalą, po to kai apėjau siūlų ir mezgimui skirtų "aksesurarų" parduotuves ir į mano klausimą ar neturit šakutės, kelis kartus išgirdau: " o tau kartais ne elektos šakutė reikalinga? " g.gif
tai va po tokių šmaikščių pastebėjimu teko įjungti savo"vyobražalką".
Nu bet visai gerai ir su tuo sulenktu virbalu, jau 2 šalikus nusinarpliojau smile.gif
Atsakyti
paprasta ir išradinga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 01 26, 10:46)
Aš tai paėmiau ir susilenkiau per pusę virbalą, po to kai apėjau siūlų ir mezgimui skirtų "aksesurarų" parduotuves ir į mano klausimą ar neturit šakutės, kelis kartus išgirdau: " o tau kartais ne elektos šakutė reikalinga? "  g.gif
tai va po tokių šmaikščių pastebėjimu teko įjungti savo"vyobražalką".
Nu bet visai gerai ir su tuo sulenktu virbalu, jau 2 šalikus nusinarpliojau smile.gif

Man įdomu, kaip tu mezgei,turi kokią knygą?Ar pagal šio skyrelio nuorodas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutast @ 2006 01 26, 11:18)
Man įdomu, kaip tu mezgei,turi kokią knygą?Ar pagal šio skyrelio nuorodas? g.gif



Jokios knygos neturiu. Apie šią techniką sužinojau iš šito skyrelio.
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 01 26, 10:46)
Nu bet visai gerai ir su tuo sulenktu virbalu, jau 2 šalikus nusinarpliojau smile.gif


šaunuolė SOJa kad ėmei ir pabandei, aš tai vis pasižiūriu ir tiek, niekaip neapsiimu pabandyti smile.gif
dėkui už gerą įdėja su tuo sulenktu virbalu thumbup.gif
Atsakyti
Aš apie šakutę šiek tiek žinojau, bet niekad bandžiusi nebuvau. O knygyne užtikau knygą visą su raštais ir technika nėrimo šakute. Ir prie tos knygos buvo pridėta šakutė! thumbup.gif Išbandžiau visus knygoje nurodytus raštus, pasirodo, tai labai paprasta! Nusinarplioti dar nieko nebandžiau, bet būtinai kada nors bandysiu! O šakutę tai iš tikrųjų paprasčiausia būtų iš kokio virbalo susilenkti ar stambesnės ir tvirtesnės vielos. mirksiukas.gif
Atsakyti
SUSIENA gal plačiau apie knygą mirksiukas.gif kur ją pirkai?
Atsakyti
Dar šiek tiek apie nėrimą šakute yra čia. mirksiukas.gif
Atsakyti