Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas šakute

ačiū ačiū. man spalva irgi labai patiko. dabar nusipirkau vėl tokių pačių siūliukų ir pradėjau nerti antrą tokią pat, nes šitą netyčia realizavau... ax.gif
Atsakyti
Tokiu sakuciu maciau pirkti Gerose akyse, reguliuojami keli dydziai - 21lt kainavo. O PC Madoj esanciose siulu parduotuvej maciau labai paprastas sakutes, jos nereguliuojamos, o ir dydziu ne per daugiausia - kainavo 3lt., nepirkau laukiu kol ta su reguliuojamais dydziais atsives, manau sumokesiu tikrai maziau nei 21lt biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

As irgi jungiuosi i jusu grazu nerejeliu bureli, nes neseniai susidomejau nerimu sakute ax.gif Kelis vakarus vis bandziau juostele nerti, bet kazkodel vis susiduriu su tokia problema, kad nuemus nuo sakutes kilpas, jas man kazkaip susuka i viena puse doh.gif Ar jus nebuvot susidurusios su tokia problema? g.gif Berods viska darau pagal parodyta schema, bet vis tiek suka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Loresta @ 2009 02 21, 23:22)
labas visoms. ir as noriu pasigirti savo paskutiniu darbu sakute smile.gif



O galima paklausti kokie cia siulai? Labai grazu, minksta ir turbut silta rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Austejyte @ 2009 02 24, 19:33)
As irgi jungiuosi i jusu grazu nerejeliu bureli, nes neseniai susidomejau nerimu sakute  ax.gif  Kelis vakarus vis bandziau juostele nerti, bet kazkodel vis susiduriu su tokia problema, kad nuemus nuo sakutes kilpas, jas man kazkaip susuka i viena puse  doh.gif  Ar jus nebuvot susidurusios su tokia problema? g.gif Berods viska darau pagal parodyta schema, bet vis tiek suka  unsure.gif

Sveika prisijungusi. 4u.gif
Sukasi ir šito neišvengsi. Lai sukasi. Kai sumegsi juostas tarpusavy, daugiau nebesisuks.
Atsakyti
QUOTE(muza @ 2009 02 24, 21:20)
O galima paklausti kokie cia siulai? Labai grazu, minksta ir turbut silta  rolleyes.gif  thumbup.gif

Labai labai grazu, thumbup.gif ir as noriu klausti kokie cia siulai ir kiek ju sueina? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2009 02 25, 00:33)
Sveika prisijungusi. 4u.gif
Sukasi ir šito neišvengsi. Lai sukasi. Kai sumegsi juostas tarpusavy, daugiau nebesisuks.


Aciu rolleyes.gif Jau buvau issigandusi, kad kazka ne taip darau blush2.gif
Tai reiks dabar jau kazka grazaus nusimegzti clap_1.gif
Atsakyti
sveikutes.Kai pamaciau Jusu visu darbelius ,apstulbau,koks grozis .Nusprendziau ir as isigyti ta sakute ir pabandyti ka nors nunerti,........o dabar tai tik su ja ir neriu.....Is pradziu buvo man tamsus miskas tie rastai,bet po truputi suprantu kas tose schemose nupaisyta ir kaip reikia nerti..............Jusu teismui mano darbeliai:

user posted image

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(loretaloreta @ 2009 02 26, 14:47)
sveikutes.Kai pamaciau Jusu visu darbelius ,apstulbau,koks grozis .Nusprendziau ir as isigyti ta sakute ir pabandyti ka nors nunerti,........o dabar tai tik su ja ir neriu.....Is pradziu buvo man tamsus miskas tie rastai,bet po truputi suprantu kas tose schemose nupaisyta ir kaip reikia nerti..............Jusu teismui mano darbeliai:

user posted image

user posted imageuser posted image




Wow kaip grazu thumbup.gif Ypac tas pirmas salikutis superinis clap_1.gif
Atsakyti
Labai saunus salikeliai, loretaloreta. thumbup.gif Kaip pirmieji, tai ypatingai kruopsciai atlikti. biggrin.gif
Atsakyti
Atsiprašau, bet gal aš nepastebėjau.
Gal turite kokiu vasarinių (arba nebūtinai vasarinių) sukneliu su schemom? Vasara maciau panele su suknele daryta ant šakutės labai gražiai atrodė. wub.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti