Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas šakute

QUOTE(Dvi @ 2008 10 29, 10:26)
Taip. Į viduriuką po žemą stulpelį. O juostas ne sunėriau viną su kita, o tiesiog pernėrinėjau vienos juostos kilpas per kitos juostos kilpas.

Dekoju 4u.gif Bandysiu suraizgyt ka nors panasaus 4u.gif Labiausiai nerime su sakute man patinka, kad greitai galima nusiraizgyt labai grazu kurineli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Killing_me_softly @ 2008 10 26, 12:21)
Juostelę galima kokio tik nori ilgio nusinerti. Tiesiog, kai jau nubetelpa ant šakutės, nuimi vieną skersinį ir dalį kilpų numauni, uždedi skersinį ir neri toliau mirksiukas.gif

Kazkaip panasiai galvojau, bet kai neipratus, labai sunkiai sugrabalioju. Reikia igudziu, nieko nepadarysi, kad tik kantrybes uztektu blush2.gif
Atsakyti
Nusipirkau šakutę, vąšelį. Išmokau tą patį pagrindą. Norėčiau rankinuką pasidaryti. Gal žinot kur kokių pavyzdėlių būtų galima rasti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Guvilė @ 2008 11 12, 19:22)
Nusipirkau šakutę, vąšelį. Išmokau tą patį pagrindą. Norėčiau rankinuką pasidaryti. Gal žinot kur kokių pavyzdėlių būtų galima rasti?  4u.gif

Tiesiog daryk kelias juostas vieną prie kitos ir jas junk tarpusavy. Kokios dar schemos reikia? Įjjunk fantaziją ir viskas bus liuks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2008 10 16, 20:39)
Ir as savo bandyma ikelsiu  biggrin.gif  nieko mandro, bet sildo kuo puikiausiai ir keicia forma
user posted image
user posted image




Super thumbup.gif mano svajoniu salikas unsure.gif

Jungiuosi į nėrimo šakute forumą... pagaliau įsigijau ir net sunarpliojau tuos pradinius ūselius ... bet va kaip man sunkiai su sumezgimu sekasi. semsiuos iš jūsų patyrimo, ar gerai?

Gero vakaro
Atsakyti
QUOTE(songaila @ 2008 12 01, 23:08)
Jungiuosi į nėrimo šakute forumą... pagaliau įsigijau ir net sunarpliojau tuos pradinius ūselius ... bet va kaip man sunkiai su sumezgimu sekasi. semsiuos iš jūsų patyrimo, ar gerai?

Sveika. Žinoma
Atsakyti
Va, mano siuo metu neriamas darbelis sakute... 4u.gif
http://public.fotki....yofimg0558.html
Atsakyti
QUOTE(Labanga @ 2008 12 03, 08:22)
Va, mano siuo metu neriamas darbelis sakute...  4u.gif
http://public.fotki....yofimg0558.html

Grazu wub.gif Saunuolė ploja.gif
Atsakyti
grazus salikutis bigsmile.gif
as ir siandien buvau vienoi parduotuvej ieskoti sakutes,bet deje blink.gif ,o kazi is tvirtos dratos nebutu galima paciam issilenti,ar ten dar turi buti kokiu pribombasu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Labanga @ 2008 12 03, 07:22)
Va, mano siuo metu neriamas darbelis sakute...  4u.gif
http://public.fotki....yofimg0558.html


Labai gražus. O gal gali pasidalinti kaip suneri tas juosteles? Po kiek kilpučių ar kaip? Nes aš tai tik gėlytes su šakute moku daryt?
Atsakyti
QUOTE(Aduka @ 2008 12 03, 16:37)
Labai gražus. O gal gali pasidalinti kaip suneri tas juosteles? Po kiek kilpučių ar kaip? Nes aš tai tik gėlytes su šakute moku daryt?


Motyvas 40 kilpuciu: 5x 4pilputes kartu ir 7 akiu pynute, paskutines suimamos 20 kilpuciu.
Tik krasta reikia imti 3x 4pilputes kartu ir 7 akiu pynute, tuomet gale liks ne 20, bet 12 pynuciu kartu.
Sis rastas labai populiarus, daug kartu jo schemute maciau ir sitam forume, ir www.club.osinka.ru. Paieskok, tikrai rasi! Tik as ta rasta supaprastinau, neineriau vidury gelyciu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sagdo @ 2008 12 03, 14:58)
grazus salikutis bigsmile.gif
as ir siandien buvau vienoi parduotuvej ieskoti sakutes,bet deje blink.gif ,o kazi is tvirtos dratos nebutu galima paciam issilenti,ar ten dar turi buti kokiu pribombasu ax.gif

Galima, bet labai nepatogu megzti, prapuls ir noras ką nors daryti hihihi.gif. Geriau nusipirk normalią šakutę internetu va CIA mirksiukas.gif
Atsakyti